DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ide stečaj kad se ovako rasprodaje po bidu???? [undecid]

Zašto – pa zato što se godina dana potrošila na uvjeravanje da je RJ problem a da će se sve riješiti kada on odstupi. No taj zna više o petrokemiji nego sva naša ministarstva skupa.
Pa kada im se dala prilika – rezultati nikakvi.
Vjerojatno se čudom čude kako to da ima strateških partnera i kako to da nude i 30 milijuna eura za start obje lokacije!
To je velika nepoznanica za njih.

Tko zna šta je taj Ježić potpisivao,Bog te dragi vidio.

Ne znam,nekako sumnjam,po prvi put u sve to.Želim raditi,i to mi je jedino bitno.niti otpremina,niti burza.VEĆ DIOKI!

p2.sem

Mađarski interesi su ipak prioritet naše Vlade pa nude igrokaze za masu ;

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/200230/Vlada-priznala-poraz-u-slucaju-Dioki.html


Tko zna šta je taj Ježić potpisivao,Bog te dragi vidio.

Ne znam,nekako sumnjam,po prvi put u sve to.Želim raditi,i to mi je jedino bitno.niti otpremina,niti burza.VEĆ DIOKI!

Pa kako su u Vladi preuzeli odgovornost a ne znaju što je potpisivao – ni nakon tri mjeseca što im je prepustio da vode proces restrukturiranja!

….Vlada Republike Hrvatske će poduprijeti procjenu operativnog, neopterećenog dijela imovine Diokija, čijom bi se prodajom osigurala sredstava potrebna za isplatu zaostalih plaća radnicima…..

Tko to ulazi – Ina ili HEP?



Tko zna šta je taj Ježić potpisivao,Bog te dragi vidio.

Ne znam,nekako sumnjam,po prvi put u sve to.Želim raditi,i to mi je jedino bitno.niti otpremina,niti burza.VEĆ DIOKI!

Pa kako su u Vladi preuzeli odgovornost a ne znaju što je potpisivao – ni nakon tri mjeseca što im je prepustio da vode proces restrukturiranja!

….Vlada Republike Hrvatske će poduprijeti procjenu operativnog, neopterećenog dijela imovine Diokija, čijom bi se prodajom osigurala sredstava potrebna za isplatu zaostalih plaća radnicima…..

Tko to ulazi – Ina ili HEP?
[/quote]
Ulazi moja baba sa svojom mirovinom,eto tko ulazi…

p2.sem

UF….gdje je kolega OPORTUNIST… [sad]




Tko zna šta je taj Ježić potpisivao,Bog te dragi vidio.

Ne znam,nekako sumnjam,po prvi put u sve to.Želim raditi,i to mi je jedino bitno.niti otpremina,niti burza.VEĆ DIOKI!

Pa kako su u Vladi preuzeli odgovornost a ne znaju što je potpisivao – ni nakon tri mjeseca što im je prepustio da vode proces restrukturiranja!

….Vlada Republike Hrvatske će poduprijeti procjenu operativnog, neopterećenog dijela imovine Diokija, čijom bi se prodajom osigurala sredstava potrebna za isplatu zaostalih plaća radnicima…..

Tko to ulazi – Ina ili HEP?
[/quote]
Ulazi moja baba sa svojom mirovinom,eto tko ulazi…
[/quote]

Ako će Vlada PODUPRIJETI procjenu OPERATIVNOG dijela imovine na Žitnjaku možebiti da se radi o Ini ili HEP-u ili i jednom i drugom jer i jedan i drugi imaju interes a i direktno su pod utjecajem Vlade.
To je službeno s stranice Vlade!

nije mi jasno i neka mi netko objasni znaci:
POSTOJE LJUDI KOJI ŽELE UCI U DIOKI I DATI 30 MIL EURA! ZNAČI POKRETANJE SVIH 6 POGONA!!!
ALI POSTOJI ZAZOR???
ZAZOR OD ČEGA?? Pa vrlo lako se knjige pregledaju,osim ako ježić nije sve počistio…

p2.sem

Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Operativna imovina je Etilen i Polietilen na Žitnjaku – nije ni opterećena pa ispada da će se prodati Ini.
To bi zadovoljilo sve koji su zainteresirani.

Prosvjedi su prošli baš kao što sam i očekivao – ništa se nije riješilo, ništa se ne zna, Vlada naravno ne može ništa, bla,bla… Jedino što Vlada može i u čemu je dobra kao i sve druge prije nje je da pošalje policiju na radnike. I to opremljene kao da čekaju invaziju vanzemaljaca a ne radnike koji traže svoj opljačkani novac.
Možda bi mi trebali za sad dići ruke od Ministarstva gospodarstva jer od njih ne možeš dobiti ništa suvislije od "sugestije da prodamo neoperativnu imovinu". Takav genijalan plan za rješenje naših problema mogao nam je dati i pijanac što ispija pivicu pred marketom. Bolje bi bilo da se okrenemo Ministarstvu turizma, stranim turističkim agencijama i veleposlanstvima i da ih obavijestimo da na početku turističke sezone radnici napuštaju i ostavljaju nečuvane petrokemijske pogone u neposrednoj blizini Omišlja, Njivica , Malinske, Crikvenice i drugih turističkih središta. Kad nastupi frka i kad se počnu zbrajati gubitci u turizmu, možda nekome uđe iz dupeta u glavu da radnike ne može vječno vući za nos.
Za sutra je u DINI sindikat najavio Skup radnika. Baš me zanima kakvu su sad mudroliju smislili i hoće li se opet pohvaliti odličnom suradnjom sa upravom .

New Report

Close