DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Bravo ljudi iz Zagreba i nekolicina s Krka kapa do poda,to sam govorio vec nekoliko puta postrojenja se moraju napustit ne do 1.srpnja nego do ovog petka ukoliko se ne isplate plače.Vjerovatno bi se novac za place nasao odmah to nam je jedino rjesenje vidit cemo sutra je sastanak sindikata u Dini pa cemo vidit oce li se oni odlucit na taj potez,to bi utjeralo strah u kosti svima u pg-zupaniji,jos jednom bravo decki iz stozera veliki pozdrav sa Krka

Radnici se bore osim za plaće i za posao – da se radi!
Zašto se ne bi čuvala postrojenja jer sutra će od toga se hraniti mnoga usta.
Pa zar nije s Arkemom dogovoren posao?
[/quote]

Izjava Obradovićke – strateški partneri su spremni uložiti oko 30 milijuna eura za pokretanje proizvodnje na OBJE lokacije!
A biti će i prodaje neoperativne imovine.
Svi razgovori se vode s preko Vlade no 74,91% dionica je izgleda u rukama kompanije a ne Vlade!




Bravo ljudi iz Zagreba i nekolicina s Krka kapa do poda,to sam govorio vec nekoliko puta postrojenja se moraju napustit ne do 1.srpnja nego do ovog petka ukoliko se ne isplate plače.Vjerovatno bi se novac za place nasao odmah to nam je jedino rjesenje vidit cemo sutra je sastanak sindikata u Dini pa cemo vidit oce li se oni odlucit na taj potez,to bi utjeralo strah u kosti svima u pg-zupaniji,jos jednom bravo decki iz stozera veliki pozdrav sa Krka

Radnici se bore osim za plaće i za posao – da se radi!
Zašto se ne bi čuvala postrojenja jer sutra će od toga se hraniti mnoga usta.
Pa zar nije s Arkemom dogovoren posao?
[/quote]

Izjava Obradovićke – strateški partneri su spremni uložiti oko 30 milijuna eura za pokretanje proizvodnje na OBJE lokacije!
A biti će i prodaje neoperativne imovine.
Svi razgovori se vode s preko Vlade no 74,91% dionica je izgleda u rukama kompanije a ne Vlade!
[/quote]
Ne razumijem zašto se ne oglasi RJ pa on je još uvjek vlasnik i neka rješi to s Arkemom, a zemljište za LNG s kim želi. On je još uvjek vlasnik, a ako je vlasnik netko drugi neka pruži dokaz

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Gospodo,evo vijesti koje su stigle od vlade procitajte na txt nova ili rtl….vlada vam nemoze pomoci te nemamo rjesenje za Dioki,nikakve banke nisu usle niti ce ulazit u firmu

Ako imamo pravnu državu i uređeni sustav, puste izvještaje i revizorske kuće, ako firma kotira na službenoj burzi kako Mazal u ime vlade može reći da se potencijalni investitori boje "skrivenih rizika i izloženosti " pa nije to švercerska firma tipa – 2 Marka i pas.

vid'la žaba...

PREDRAG MIHALJEVIĆ i NAIM BULAT trebaju odmah odstupit sa čelnih mjesta sindikata,
to su ljudi koji nemaju obraza,to su ljudi koji lažu,to su ljudi koji imaju svoje privatne poslove,
TO SU LJUDI KOJI NAS ZASTUPAJU!


Ako imamo pravnu državu i uređeni sustav, puste izvještaje i revizorske kuće, ako firma kotira na službenoj burzi kako Mazal u ime vlade može reći da se potencijalni investitori boje "skrivenih rizika i izloženosti " pa nije to švercerska firma tipa – 2 Marka i pas.

Dioki i Dina posluju preko Adriaoil SPA a ta kompanija NEMA nikakvih skrivenih rizika i izloženosti što je vidljivo iz godišnjih izvješća.

I kako to da se boje i to kompanije koje odreda s Diokijem posluju decenijama.

Jedina bojazan u HR je NETRANSPARENTNA država.
Mogu ti preko noći udariti HARAČ i šta onda – tako je bilo s cijenama struje i plina,

Radnici su dobro upućeni u sva zbivanja – postoje jaki interesi za ulazak no postoji i činjenica da MINGORP tj HEP i sl nisu odradili svoj dio obveze a to je kupovina zemljišta za LNG terminal.
Oni hoće no za to im treba deset godina da donesu odluku.
Ako su sumnjičavi pa neka puste onome tko će sutra iskeširati tu lovu:

Čije su dionice – 74,91% – nisu državne nisu RJ – jedino moguće je da su onda vlasništvo kompanije preko Adriaoil SPA ili sl.

4 sata stajanja na suncu,poslali kordon policije na nas,i na kraju nam kažu da pojma nemaju sta ce biti s nama?

Pa ljudi moji,kakva je ovo država?
Firme koje su drugdje u svijetu od posebnog drzavnog interesa,kod nas se šikaniraju,pa GOSPODO ETO VAM ONDA POGONI,PA IH SAMI ČUVAJTE,A AKO NAM PREDATE VLASNIŠTVO,MI ĆE MI IH ISPILATI I PRODATI,JER OVU FIRMU SMO MI STVARALI!

Gdje se to godinu dana traži strateški partner,a cijena glavne sirovine plina,je kao i za kucanstva???
Tko ce onda biti zainteresiran!?

p2.sem

Evo kažu imaju zainteresiranih za preuzimanje tj.imaju strateškog partnera ali se boje skrivenih stvari u firmi tj.mogućih dubioza, znači ova tri mjeseca nitko nije dovoljno pronjuškao po firmi,mislim da je jedina prepreka INA i etan, sve drugo je mazanje očiju

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Ako je netko spreman uložiti 30 milijuna eura samo u pokretanje proizvodnje koliko uopće onda vrijedi ova kompanija?



Ako imamo pravnu državu i uređeni sustav, puste izvještaje i revizorske kuće, ako firma kotira na službenoj burzi kako Mazal u ime vlade može reći da se potencijalni investitori boje "skrivenih rizika i izloženosti " pa nije to švercerska firma tipa – 2 Marka i pas.

Dioki i Dina posluju preko Adriaoil SPA a ta kompanija NEMA nikakvih skrivenih rizika i izloženosti što je vidljivo iz godišnjih izvješća.

I kako to da se boje i to kompanije koje odreda s Diokijem posluju decenijama.

Jedina bojazan u HR je NETRANSPARENTNA država.
Mogu ti preko noći udariti HARAČ i šta onda – tako je bilo s cijenama struje i plina,

Radnici su dobro upućeni u sva zbivanja – postoje jaki interesi za ulazak no postoji i činjenica da MINGORP tj HEP i sl nisu odradili svoj dio obveze a to je kupovina zemljišta za LNG terminal.
Oni hoće no za to im treba deset godina da donesu odluku.
Ako su sumnjičavi pa neka puste onome tko će sutra iskeširati tu lovu:

Čije su dionice – 74,91% – nisu državne nisu RJ – jedino moguće je da su onda vlasništvo kompanije preko Adriaoil SPA ili sl.

[/quote]
Pa onda neka Adriaoil SPA ovo i proda uz uvjet nastavka proizvodnje,a ako ne onda za ispaltu vjerovnika, plaće radnicima. kao i otpremine. Nitko nije lud nastaviti proizvodnju ako mu jedini dobavljač ne da sirovinu da nastavi proizvodnju, da je to rješeno bilo bi već 100 preuzimatelja

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Od sutra svi van iz pogona,nek dovedu svoje stručne ljude koji će čuvati pogone.Stavili su državne zaštitare,tko njih plaća?
Samo nekako mi se čini da baš i neznam tko će upravljati pogonima kad mi izađemo,a puni su plina.
Onaj rezervoar je ko plinska boca,možda malo veća,barem neće morati kopati bagerima za podzemnu garažu šoping centra.

pixma


Ako je netko spreman uložiti 30 milijuna eura samo u pokretanje proizvodnje koliko uopće onda vrijedi ova kompanija?

Neka Adriaoil SPA proda zemljište za LNG, traženo je od strane RJ 60 milja ojra, evo neka da popust od 30%. 42 milje je dovoljno i za pokretanje proizvodnje i za plaće i otpremine.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close