DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I? Di je taj Linić? Kako to da nema riješenja…

🙂

Presmiješno… pa dajte ljudi recite što je on uopće vama obećao na tom sastanku u zagrebu?


Hahahah.pa normalno da ga nema niti če se izjasnit,meni je svega vise preko glave.Ovo sta nama vlada radi je toliko jadno i naivno da neznamo tko tu koga j….dobro barem cemo u utorak opet u prosvjede jer ovako vise nejde.Ljudi strateskog partnera nema niti ce ga biti novaca jos manje,vjerovatno ce se oglasit Linić u ponedjeljak pozvati stozer i prodati foru u roku od 15 dana ce se sve znat,ah da koliko je tih petaka vec bilo pa nista.Zato spremajmo se opet na blokadu mosta i markovog trga…ZIVIO DIOKI

Ovo je stvarno previse!
Ako ne blefiraju kako bi vjerovnike uvukli u vlasnicku strukturu, onda je ovo omalovazavanje i vrijedjanje, prvo radnika, a onda dionicara i cijele javnosti.
Kao da se igraju dobrog i loseg milicajca.
Ne vidim kako bi se domogli terminala osim preko HEP-a, a oni ne mogu zbog omble, ombla ne bi trebala ici, a mora ici…lud zbunjenog.
Kao i vecini gradjana smeta mi sto nasa vlada nema muda uciniti nesto sto mozda ne bi bilo po volji eurobirokrata.
Radije cemo pustiti da nasi ljudi; ostanu bez imovine, ispisu djecu iz skole, pa i crknu od gladi, nego se zamjeriti nekom etioliranom usrancu iz evrope
Kad se zoki i radinemir obracaju nasoj javnosti, onda je to s visoka, a kad im se obrati atrofirani bljedunjavi eurobirokrata onda je to gugutanje i daj da vidimo sto kazu ugovori.
Sjecate se onog "Sav se tresem!" ? Kakva predstava. Na kraju je ispalo da se stvarno trese, samo sto se tako bahato obraca nasoj javnosti pa je ispalo kao sarkazam.
A kada strucnjaci kazu da ombla ne bi trebala ici, onda…"Ombla ce ici!" Ne kuzim tu nedosljednost.

Druge drzave pokrecu ratove zbog zastite svojih interesa, a mi se ne usudimo pomoci svojim osiromasenim i na rubu gladi radnicima.
Razumijem da se trebamo pridrzavati preuzetih obaveza iz pristupnih pregovora, ali su to pravila ponasanja u normalnim situacijama, a mi vise nismo u normalnoj situaciji.
Drzava nam se zaduzuje na rubu kante za smece uz nenormalne kamate i sve nas se cesce spominje sa zemljama na rubu bankrota, a mi glumimo, ustvari neki glume dzentlmene preko nasih ledja.
Kada si projiciram u tintari nasu vladu i njeno ponasanje, onda vidim covjeka koji slusa susjede i ne razmislja svojom glavom, nego brine sto ce mu tko reci.
Kao i mnogi od Vas, imam prijatelje koji nisu uspjeli u zivotu jer su bili dobri drugima.
Znate ono; Za sve je dobar, samo za sebe nije!

Ne zelim biti takav! Radije cu da se malo i ljute na mene, ali zelim da znaju da ne cu sutjeti i dopustiti da me se iskoristava i pravi budalom!

Malo sam zastranio, ali mi je vise pun k…
Pratim ovaj forum vec dugo i nisam imao obraza se kreveljiti zbog par dionica dok drugi nemaju za kruh, ali eto…vise nisam mogao izdrzati.

Jos jednom izrazavam svoju potporu svim radnicima Diokija i Dine…vjernik sam pa cu se i pomoliti za vas…ustvari za sve nas!

Ljudi moji, ovo je nevjerojatno kako oni zele na silu ugasiti DIOKI! Cacic i vlada itekako imaju svoje interese u cijeloj prici, sve na racun covjeka i radnika. Pljuju u lice onima koji su 30 godina ostavljali svoje zdravlje i svoj rad u tu tvrtku. Ako je njima to tako neprofitabilno, sto onda nisu odmah stavili kljuc u bravu, ljudima dali place, otpremnine i gotovo?? Izigravaju budale, bahate se po medijima, a Cacic govori da ce radnici vrlo vjerojatno dobiti place. Vrlo vjerojatno? Ponasa se kao da skolu nije vidio, te na takav bahat nacin istupa u medijima. Moj otac je 30 godina radio u Diokiju, da bi netko ovako njemu i drugim ljudima pljunuo u lice. Nisam za miran prosvjed, ovog je vise bilo dosta!!! Niti ja mlada osoba ne mogu naci posa, ne mogu vise gledati sto ova vlada radi od firmi i od ljudskih sudbina. Placeni su i uloga im je da kazu da nista nema profita, samo kako bi isisali novce od svih nas! Kazem opet, svi na prosvjed, svi na ulice, svi prestat placat poreze, rezije jer ovo je vec postalo sadisticko silovanje naroda! Idemo se svi borit za Dioki, ako treba i do smrti. Nista mirno, jer ako oni mogu nas tako terorizirat, neka onda osjete i nas teror. Samo bez straha i glava gore! I ovim putem pozdravljam sve ljude koji rade s mojim ocem i sve one iz Dine, Diokija! Dosta je bilo elitistiickog terora!

Kako smo popušili sve,još malo i sabor skupa sa vladom ide na godišnji.
Lagano treba pripremati alat,pile,boce za zavarivanje i krenuti u rastavljanje pogona i isplatu svojih dugova.Od ovih na vlasti ne možemo očekivati ništa dobroga.

pixma

A kad sam ja rekao da su ljudi bolesni sta su glasali za utorak onda se naslo nesto ljudi i uvrijeđeno… pa oprostite sta sam vrijedao… zasluzili st vise od toga!!!!!!!!!!


I? Di je taj Linić? Kako to da nema riješenja…

🙂

Presmiješno… pa dajte ljudi recite što je on uopće vama obećao na tom sastanku u zagrebu?


Imaš pravo neka odgovori neko iz Stožera za obranu DIOKI-a
Jer bit će da su nas opet zavrnili

Ma kakav Linić,Čačić,Milanović………………..
Ako se ne pobrinemo sami za sebe neće nitko.
Veliki pozdrav gabrijjelu.

Ma treba sutra staviti konferenciju za novinare!!

p2.sem

Nije stožer bio protiv prosvjeda u četvrtak. Stožer je bio nadglasan a glasao je "ZA" prosvjed koji je trebao biti.

@jman

Zašto?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

http://www.vecernji.hr/vijesti/proizvodnja-diokiju-ce-se-pokrenuti-a-zaostale-place-isplatiti-clanak-371882

ova je najbolja!

p2.sem

Sta ce sada biti?

New Report

Close