DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo mediji su nas počeli nazivati i sami,a koje se nismo sjetili obavjestiti,tako da smo dali duži intervju na Radiju Soundset Kvarner (bivši Porto Re iz Kraljevice),javili smo i Radiju Korzo,javili su nam se sa Radija Otok Krk i poručili da će i njihov novinar biti tamo.Dobivamo podršku sa svih strana,ljudi shvaćaju u kakvoj smo bezizlaznoj situaciji,na izmaku smo snaga definitivno.Smognimo stoga snage i hrabrosti da dođemo sutra na most i poručimo Vladi da nema više igranja sa nama,mi nemamo više što izgubiti.Neka nas imaju na duši ako ništa ne učine za nas !!!!

U cije ime je ta gospodja to ucinila ?…koga ona predstavlja……upravu…?…koju upravu…u ime vlasnika..?…kojeg vlasnika…Moze malo pojasnjenja tko ju je za to ovlastio..?

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ide preko adriaoila… sigurno ce tu Dina zaraditi brdo love… al ajde, da se bar pokrene za pocetak pa mozda se nekad nesto i zaradi


Evo mediji su nas počeli nazivati i sami,a koje se nismo sjetili obavjestiti,tako da smo dali duži intervju na Radiju Soundset Kvarner (bivši Porto Re iz Kraljevice),javili smo i Radiju Korzo,javili su nam se sa Radija Otok Krk i poručili da će i njihov novinar biti tamo.Dobivamo podršku sa svih strana,ljudi shvaćaju u kakvoj smo bezizlaznoj situaciji,na izmaku smo snaga definitivno.Smognimo stoga snage i hrabrosti da dođemo sutra na most i poručimo Vladi da nema više igranja sa nama,mi nemamo više što izgubiti.Neka nas imaju na duši ako ništa ne učine za nas !!!!

imaju sve RH vlade stotine tisuća već na duši tako da im par sto novih neće nauditi "duši". Nećete ništa dobiti prozivanjem vlade, vladi su ruke vezane… jer smo mi za takav "sistem" i "EU tekovine" glasali.
Dragi gabrijjele , vi morate u medijima objasniti ljudima pozadinu i interese igrača ove priče te nahuškati svako dijete u PG županiji da ih bojkotira do besvijesti.

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.


U cije ime je ta gospodja to ucinila ?…koga ona predstavlja……upravu…?…koju upravu…u ime vlasnika..?…kojeg vlasnika…Moze malo pojasnjenja tko ju je za to ovlastio..?

Pozdrav


Osobe ovlaštene za zastupanje
Sanja Lovrić-Kontuš, OIB: 40693469106
Rijeka, Kalvarija 20
– predsjednik uprave
– zastupa društvo zajedno s jednim članom uprave ili prokuristom, temeljem odluke od 11. travnja 2012. godine.
Petar Popović, OIB: 28269994411
Rijeka, Kuzminački Put 14
– član uprave
– zastupa društvo zajedno s predsjednikom uprave, temeljem odluke od 11. travnja 2012. godine.
Nadzorni/upravni odbor
Predrag Mihaljević, OIB: 58830648619
Njivice, Cvjetni trg 8
– član nadzornog odbora
Ruža Durmiš, OIB: 32526544784
Zagreb, Lastovska 2
– zamjenik predsjednika nadzornog odbora
– temeljem odluke od 2. prosinca 2011. godine
Leo Dolezil, OIB: 58098157434
Zagreb, Wickerhauserova 16/A
– predsjednik nadzornog odbora
– temeljem odluke od 11. travnja 2012. godine.

Molim kolege iz Dine da ne nasjedaju kojekakvim glupostima pojedinaca sa Foruma i da sutra izađu i odrade prosvjed što se bolje može.Jučer u Zagrebu se vodila žestoka rasprava oko odgode prosvjeda i nije uspjelo da i mi u isto vrijeme prosvjedujemo ali znajte da smo svi uz Vas bez obzira tko je bio za a tko protiv odgode.

Temeljem cije odluke kolega su oni tu di jesu…imate li neki zapisnik sa sastanka…skupstine…link gdje se to moze potvrdit….tko ih je ovlastio za to….Nije li Dolezil bio nesto drugo a na predsjednik nadzornog odbora..i za to mu mandat istekao.?
Ne zamjerite na tonu koji mozda zvuci "provokatorski"…ali… samo pojasnite svima i sve 5

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Temeljem cije odluke kolega su oni tu di jesu…imate li neki zapisnik sa sastanka…skupstine…link gdje se to moze potvrdit….tko ih je ovlastio za to….Nije li Dolezil bio nesto drugo a na predsjednik nadzornog odbora..i za to mu mandat istekao.?
Ne zamjerite na tonu koji mozda zvuci "provokatorski"…ali… samo pojasnite svima i sve 5

Pozdrav


Evo odgovora koji nije najjasniji:
Činjenica je da je proteklo dva i pol mjeseca otkako je Vlada donijela odluku o početku restrukturiranja Diokija, da su već dva puta istekli mandati privremenoj upravi koju predstavlja Leo Dolezil te da još nije održana ni skupština društva, koja bi trebala dati suglasnost dogovoru države s bivšim vlasnikom Robertom Ježićem, koji se odrekao većinskoga udjela u korist vjerovnika.

Dakle ako je vlada donijela odluku onda je valjda vlada, međutim kasnije Čačić kaže da su oni manji vlasnici, a da su preostali vlasnici banke, međutim kako skupština nije sazvana možda je to i RJ.
Što se tiče pokretanja proizvodnje u Dinai, na radiju je rečeno da je direktorica sve stavke usaglasila i očekuje se potpisivanje ugovora najkasnije do 01.07, pod uvjetom da se riješi pitanje vlasništva jer očigledno vlasništvo nije rješeno.
Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sutra-prosvjed-radnika-dine-nismo-dobili-place-vec-sedam-mjeseci-ljudi-su-gladni-kruha/620391.aspx

ljudi iz ZAGREBA moram vam reci da ste BOLESNI iz razloga odgode prosvjeda… nadam se da se budete vrtili u krevetu!!!!!!!!!!!!


ljudi iz ZAGREBA moram vam reci da ste BOLESNI iz razloga odgode prosvjeda… nadam se da se budete vrtili u krevetu!!!!!!!!!!!!

Ajde stari ne nampumpavaj tenzije tu između ljudi na forumu.Ak nemaš šta pametno za reći GTFO.Ljudi sretno s prosvjedom.

Dobio sam potvrdu i sa RTL televizije da dolaze,znači bit će puno medija i stvarno imamo priliku da kažemo sve što nam je na duši.Neka svako razmisli što bi bilo pametno za reći,da nas novinari nebi ulovili nespremne.Neki govori su već pripremljeni,pa se nadam da će barem neko u toj Vladi se zamislit,pa doć do zaključka da li na ovakav način misle dočekati sljedeće izbore.Ja mislim teško,morat će mijenjat način na koji vladaju,jer ovo do sada je prava katastrofa,ne vidim baš neko svijetlo na kraju tunela za ovaj napaćeni narod,ali moramo biti optimisti,nema nam druge.I zato, vidimo se sutra na mostu,pa pridonesimo promjenama u politici i ovom društvu barem malo,savjest će nam biti čista!

New Report

Close