DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja nisam inkognito Mihaljeviću,mogao si doći u subotu na sastanak da čuješ očajne ljude što misle o vama,pretvorili ste sindikat u privatnu prčiju,ali nećete još dugo,bit ćete smjenjeni samo da firma počne opet radit.Da li ja baljezgam dođi u četvrtak na most pa pitaj ljude,a to tvoje slikanje pred medijima je postalo toliko već degutantno,da mi se čini da je to već patološki problem.Danas imam važnijeg posla nego se bavit vama,vama će se već bavit ljudi kada dođe vrijeme za to,sada je ljudima ipak važniji goli opstanak,od vas sindikalista.Što vi mislite nije me briga,pokazali ste se,pitaj ljude koji vas se ne boje,jedino me je u ovom trenutku briga što misle svi ljudi sa obje lokacije,zato surađujemo sa Stožerom iz Zagreba i sve dalje što će se poduzimat radit će se sa njima i ljudi će o tome biti obavješteni.A vi i dalje ŠALJITE DOPISE u Vladu i SLIKAJTE se u medijima !!! Miljenko Ferenčak

Pamet u glavu – stvari se riješavaju i ne bi bilo dobro otežavati Liniću jer dio odluke Vlade se i realizirao.

1. Tražite isplate plaća za Dinu jer 15,4 milijuna kuna je točno onoliko koliko se duguje za plaće.
2. Pokretanje proizvodnje jer Ugovori su spremni za potpis – tko to priječi.
3. Otkup zemljišta za LNG terminal – ako neće naši onda neka se prepusti HAAB-u – jedva čekaju.

“Nitko sretniji od mene da napravimo most do Lastova. Međutim, postoje prioriteti. Budimo realni. Što ćemo graditi – u Rijeci pruga, luka, terminal na Krku. Imamo posla za taj dio Hrvatske da postane kao Kalifornija. Prema tome, budimo realni u obećanjima. Nemojmo se dati povući i motivirati nekakvim, kako da kažem, neću reći lokalpatriotskim porivima”, prenosi Milanovićeve riječi index.hr.

Milanović o Komadininom povratku: Nemojmo se motivirati lokalpatriotskim porivima

Ne padajte na Čačićeve izjave – to je dio specijalnog rata koji se zadnjih godina vodi protiv Diokija. Cilj je stvoriti pomutnju i otežati riješenje koje je na vidiku.

Pa sami LNG terminal- to nije 1-2 godine dana sigurnosti – to je 100 godina sigurnosti polovanja u gospodarskoj grani koja je bila i bit će i dalje motor tehničkog i ekonomskog napretka u svijetu.

Glede gluparenja pojedinaca o stečaju – ne postoji zakon kojim bi se mogao provesti takav idiotski čin.
Kapital i rezerve Diokija su 625 milijunaa kuna a ovrhe se mogu provesti ISKLJUČIVO na IMOVINI a ne na PASIVI.


Ja nisam inkognito Mihaljeviću,mogao si doći u subotu na sastanak da čuješ očajne ljude što misle o vama,pretvorili ste sindikat u privatnu prčiju,ali nećete još dugo,bit ćete smjenjeni samo da firma počne opet radit.Da li ja baljezgam dođi u četvrtak na most pa pitaj ljude,a to tvoje slikanje pred medijima je postalo toliko već degutantno,da mi se čini da je to već patološki problem.Danas imam važnijeg posla nego se bavit vama,vama će se već bavit ljudi kada dođe vrijeme za to,sada je ljudima ipak važniji goli opstanak,od vas sindikalista.Što vi mislite nije me briga,pokazali ste se,pitaj ljude koji vas se ne boje,jedino me je u ovom trenutku briga što misle svi ljudi sa obje lokacije,zato surađujemo sa Stožerom iz Zagreba i sve dalje što će se poduzimat radit će se sa njima i ljudi će o tome biti obavješteni.A vi i dalje ŠALJITE DOPISE u Vladu i SLIKAJTE se u medijima !!! Miljenko Ferenčak

Pa evo ti prilika da najaviš zatvaranje mosta! Prezentiraj svoje ideje. Da bi postao vođa moraš imati i dozu hrabrosti.
Ovo što laprdaš po forumu je doza OČAJA a njega su prepuni svi radnici DIOKI-a i DINE!
Hrabrost su pokazali naše kolege u NL od subote, kada su javno iznijeli dio svoje intime i teške situacije u kojoj se nalaze da bi senzibilizirali javnost. Takvima trebamo svi biti zahvalni!

Zato dođi i reci javno što misliš, ne skrivaj se iza nepostojećeg "stožera"!
(koliko vas je bilo na osnivanju 1 pozdrav!

I sada sam razgovarao sa stožerom u Zagrebu i njihov je savjet,a bez da su mi to rekli tako bih postupio i sam,da se ne spuštam na tvoju razinu,jer sve ćeš učiniti da što više ljude razjediniš kako u Dini tako i između obje lokacije,zavadi pa vladaj tvoja je filozofija,ali ponavljam ti nećeš još dugo ! Nećeš pred novinarima dobit priliku samoreklamiranja kako unosiš razdor i nemir među nas,sa tobom nikad pred kamere,a mediji će biti u četvrtak na mostu i javnost će saznati stavove Stožera za obranu Dine,koji su istovjetni sa stavovima Stožera iz Zagreba.A to koliko nas je u Stožeru imat ćeš priliku vidjeti u četvrtak na mostu !!! A glupost da ću ja postati VOĐA je ispod svakog nivoa,gadno si se prešao,u stožeru smo svi vođe,svi radimo zajedno da probamo nešto učiniti za spas firme,a to sve govori o tebi,o tvome vlastohleplju i želji za samoreklamiranjem.Dosta te je bilo vidjet sa crnim naočalama pred ljudima,da ti nebi ljudi vidjeli oči,lako se je skrivati iza njih i na taj način obraćat se ljudima ! Danas ti je kiša za naočale,sigurno si deprimiran,kako ćeš izgledat bez njih pred kamerama.I evo s tobom ću sad završit i više ti se neću obraćat ovdje,a kada firma počne radit,što se svi nadamo,vidimo se na izbornoj skupštini sindikata gdje ćete otići u ružnu povjest !

POZDRAV SVIM SLOBODNIM LJUDIMA od Tihomira i vidimo se u cetvrtak

Smiriti će vas lova od HŽ Carga.
A je li HEP uzeo kredit za zemljište na Krku vidjeti će se uskoro.
366 milijuna kuna jako sliči hipoteci od cca 50 milijuna eura.

Ne znam što da Vam kažem osim da sam ukupno u prvih 10 dioničara. A Vi ? [lol]

WWW.KUCILOORO.COM


Smiriti će vas lova od HŽ Carga.
A je li HEP uzeo kredit za zemljište na Krku vidjeti će se uskoro.
366 milijuna kuna jako sliči hipoteci od cca 50 milijuna eura.

Plinacrov paln investicija 2012 – 2015 je kao da je LNG terminal na Krku.
Netko će ga graditi a taj netko će i zemlju platiti!
Vaš link

Ako niste slusali jutros je Linic na HR1 govorio izmedju ostalog i o Diokiju. Da je drzava spremna zajedno sa drzavnim poduzecima uci u vlasnicku strukturu za dug, ali da je problem pronaci partnera koji ce pokrenuti proizvodnju jer kaze da treba 15-20 mil eura dodatnih ulaganja da bi se pokrenula proizvodnja i da su svi potencijalni partneri s kojima su razgovarali (nije rekao s kim) rekli da hoce jeftiniju struju i plin jer inace nisu konkuretni itd itd…

Uglavnom kao da traze partnera za proizvodnju jer sami dug nije problem, ali nece ni drzava ni banke vjerovnici pokretati proizvodnju jer je kao potrebno tih dodatnih 15-20 mil eura i konkuretnost…



Ja nisam inkognito Mihaljeviću,mogao si doći u subotu na sastanak da čuješ očajne ljude što misle o vama,pretvorili ste sindikat u privatnu prčiju,ali nećete još dugo,bit ćete smjenjeni samo da firma počne opet radit.Da li ja baljezgam dođi u četvrtak na most pa pitaj ljude,a to tvoje slikanje pred medijima je postalo toliko već degutantno,da mi se čini da je to već patološki problem.Danas imam važnijeg posla nego se bavit vama,vama će se već bavit ljudi kada dođe vrijeme za to,sada je ljudima ipak važniji goli opstanak,od vas sindikalista.Što vi mislite nije me briga,pokazali ste se,pitaj ljude koji vas se ne boje,jedino me je u ovom trenutku briga što misle svi ljudi sa obje lokacije,zato surađujemo sa Stožerom iz Zagreba i sve dalje što će se poduzimat radit će se sa njima i ljudi će o tome biti obavješteni.A vi i dalje ŠALJITE DOPISE u Vladu i SLIKAJTE se u medijima !!! Miljenko Ferenčak

Pa evo ti prilika da najaviš zatvaranje mosta! Prezentiraj svoje ideje. Da bi postao vođa moraš imati i dozu hrabrosti.
Ovo što laprdaš po forumu je doza OČAJA a njega su prepuni svi radnici DIOKI-a i DINE!
Hrabrost su pokazali naše kolege u NL od subote, kada su javno iznijeli dio svoje intime i teške situacije u kojoj se nalaze da bi senzibilizirali javnost. Takvima trebamo svi biti zahvalni!

Zato dođi i reci javno što misliš, ne skrivaj se iza nepostojećeg "stožera"!
(koliko vas je bilo na osnivanju 1 pozdrav!
[/quote]

Žalosno je što je Sindikat SRD napao i izvrijeđao svoje ljude, koji su iz očaja pokrenuli privatne tužbe s ciljem namirenja svojih potraživanja (PLAĆA) ! A šta su ti ljudi mogli napraviti nakon više mjesečnih praznih obečanja o isplati plaća i pokretanju proizvodnje ? Žalosno je što je SRD u dva navrata obečao pokretanje tužbe ( skupljajući pri tom podpise za punomoć od članstva, i navlačeći ljude da se upišu u sindikat jer u suprotnom će morati plačati privatnu tužbu koja puno više košta ) ! Naravno i to su bila PRAZNA OBEČANJA . Žalosno je što je SRD a to su ( Mihaljević, Dalvanzo, Bulat ) htjeli " prema nekim inf" izbaciti ČIĆU iz sindikata zato što je čovjek pokrenuo OVRHE na svoje platne liste ( a da čovjeka nitko nije pitao imaš li za kruh ) ? Žalosno je što SRD nije sazvao ili obavijestio svoje članove i rekao " LJUDI SITUACIJA JE TAKVA, PA DA ODLUČIMO ŠTA ĆE MO ", žalosno je što neki misle da Sindikat čine TRI ČOVJEKA !
Hrvatska je puna tužnih prića o obezpravljenim ljudima koji nemaju za kruh, koji nemaju šta dati svojoj dijeci, koji ne mogu plaćati račune… Slažem se da to može pomoći ali takvih prića su pune novine i televizija i sutra je neka druga prića o nekim drugim jadnim obespravljevim ljudima I ZATO JE VRIJEME DA SE IZAĐE VAN I NEŠTO I NAPRAVI ! U ČETVRTAK NA MOSTU , DOĐITE I BORITE SE ZA SVOJU EGZISTENCIJU ! Pozdrav svima i bez zamjerki jer svi se borimo za svoje plaće i za pokretanje proizvodnje.


Ako niste slusali jutros je Linic na HR1 govorio izmedju ostalog i o Diokiju. Da je drzava spremna zajedno sa drzavnim poduzecima uci u vlasnicku strukturu za dug, ali da je problem pronaci partnera koji ce pokrenuti proizvodnju jer kaze da treba 15-20 mil eura dodatnih ulaganja da bi se pokrenula proizvodnja i da su svi potencijalni partneri s kojima su razgovarali (nije rekao s kim) rekli da hoce jeftiniju struju i plin jer inace nisu konkuretni itd itd…

Uglavnom kao da traze partnera za proizvodnju jer sami dug nije problem, ali nece ni drzava ni banke vjerovnici pokretati proizvodnju jer je kao potrebno tih dodatnih 15-20 mil eura i konkuretnost…


Pa hvala bogu,ININa cijena etana je nebulozna.
ako im je u interesu sacuvati industriju u ZG I na Krku,onda ce se potruditi….

p2.sem

sve placice i pokretanje proizvodnje to je sredstvo za smirenje.

New Report

Close