DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Naslovnica danasnjeg Novoga Lista :

http://novine.novilist.hr/images/clanci/DOC_2012/3IS1CS4O4.pdf

Pozdrav

Lovu za 6915/60 HŽ Cargo je isplatio Diokiju 06.06. – plaće bi trebale biti ili su isplaćene.
Ne može se provesti upis bez tabularne izjave prodavatelja da je primio cjelokupan iznos!
ZK ODJEL ZAGREB
Stanje na dan: 08.06.2012. 23:05:55
Podnesak: Z-30162/2012
Primljeno: 06.06.2012. 12:13:00
Vrsta isprave: UGOVOR O KUPOPRODAJI
Oznaka spisa:
Vrsta upisa: UKNJIŽBA
Sadrzaj prijedloga: UKNJIŽBA PRAVA VLASNIŠTVA U ZK UL 108304 KO G ZAGREB
Bilj.o kretanju spisa: SPIS NA PLOMBIRANJU, , 06.06.2012.
Način rješenja: U RADU
Datum rješenja:
Datum provedbe:
Datum otpreme:
[/quote]
Ne baljezgaj,nego dođi na prosvjed u četvrtak
[/quote]
Naručitelj HŽ Cargo d.o.o.
Broj objave 2012/S 006-0025542
Naslov Kredit u iznosu 15.400.000,00 kn
Vrsta objave* Obavijest o sklopljenim ugovorima – sektor
Vrsta ugovora Pružanje usluga
CPV 66130000-0 Usluge posredovanja u poslovanju vrijednosnim papirima i trgovini burzovnom robom i srodne usluge
Vrsta postupka Pregovarački postupak bez prethodne objave
Proc.vrijed. 1.400.000,00
Datum objave 30.5.2012
Datum slanja 29.5.2012
Zakon ZOJN RH NN 90/11 i povezani propisi
Elektronička dostava ponuda Ne

Čačić se pokušao obračunati s Valčićem jer je proveo odluku Vlade od 22.03.

Dioki je totalno propao i nema mu spasa!

To je realnost, sve ostalo su ilizije.

Volio bih pisati neke veselije vijesti, s optimizmom, ali toga nema nažalost!

Banke su mnoge tvrtke upropastile, a tako će proći i Dioki-ja, njih ne zanima nikakva proizvodnja…

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

konačno osnivanje stožera u DINI,,svaka čast dečki ,moja puna podrška ,idemo svi na taj skup na most–u jednom svom obraćanju od neki dan sam pozvao i naše pametne sindikaliste da također dođu na most,,aqli samo s jednim razlogom da se sva trojica bace sa njega,–jer to je nama nedavno predložio naš veliki sindikalista NAIM BULAT,,CITIRAM GA " ŠTA VIŠE HOĆE NEKA ODU SVI NA MOST IBACE SE S NJEGA"MISLIVŠI TIME JASNO NA NAS RADNIKE…I TAKAV "čovjek" nas predstavlja u pregovorima sa vladom ,,,zabi glavu u pjesak i ne vadi je van.

Stožer je dobro počeo radit,ljudi se javljaju sa pohvalama i podrškom,nude se da pomognu ako što treba.Evo i ovim putem još jednom da ponovim, obavjestite sve koje možete ako netko još nezna za prosvjedni skup u četvrtak i tko je u mogućnosti neka napravi transparent,može biti i bez teksta,ali onda treba doći u 9 i 30 u četvrtak da napišemo tekstove.Ljudi,napokon se nešto događa a da smo mi sami nešto pokrenuli,sada ćemo pošteno pritisnuti Vladu,u Zagrebu se ljudi svojski trude u tome,sutra u 15 sati imaju razgovor sa Linićem u ministarstvu,pa ćemo nadam se dobiti i koju dobru vijest.Kako god da sastanak završi,prosvjedi se ne odgađaju,IDEMO DO KRAJA !!!

Neka ste se konačno organizirali. Čitao sam u novinama članak i stvarno je tragično da se djeci DININIH i DIOKIJEVIH radnika na ovakav način oduzima budućnost.
Da im jedan pohlepni čovjek koji sada bježi iz hrvatske tj. priprema bijeg i koji ima još barem 2 putovnice krade budućnost.
Ovo vam je zadnja šansa.
Nedajte se korumpirat kao što su se dali sindikati (tj. sindikalni vođe) … i samo naprijed.
A to ako su pojedini sindikalni vođe savjetovali radnicima da se bace sa mosta onda je to stvarno dno dna sindikata općenito.

ako HYPO ulazi u DIOKI, on će ga i prodati nekome tko zna ovaj posao ponovo razviti, jedino tako može postići visoku cijenu, zemljište i strao željezo vrijede valjda manje …

… na pamet mi pada OMV i doprema sirovine iz Austrije, hoće li Austri biti bolji gazde od Ugara?

Pojedincima-foteljašima iz vrha uprave Dioki-ja odgovaralo bi da Dioki propadne i ode u stečaj, jer bi na taj način kroz menedžerske ugovore koji su im omogućeni sa trenutnim pozicijama, dodatno pala ‘sjekira u med’ i bile neopravdano isplaćene poveće svote novca na ime otpremnina i tzv. poticajnih mjera pri odlasku iz propale tvrtke. Pitanje je hoćemo li konačno pokazati zube ili dopustiti daljnje punjenje džepova nezasluženih i nesposobnih pojedinaca-dupelizaca i dopustiti daljnje pražnjenje džepova radnika ili ćemo napokon o tome izustiti koju smislenu riječ?

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Radnici DINE vidimo se u cetvrtak .POZDRAV SVIM LJUDIMA I poruka :tko se skrijo magarac je bijo.


Stožer je dobro počeo radit,ljudi se javljaju sa pohvalama i podrškom,nude se da pomognu ako što treba.Evo i ovim putem još jednom da ponovim, obavjestite sve koje možete ako netko još nezna za prosvjedni skup u četvrtak i tko je u mogućnosti neka napravi transparent,može biti i bez teksta,ali onda treba doći u 9 i 30 u četvrtak da napišemo tekstove.Ljudi,napokon se nešto događa a da smo mi sami nešto pokrenuli,sada ćemo pošteno pritisnuti Vladu,u Zagrebu se ljudi svojski trude u tome,sutra u 15 sati imaju razgovor sa Linićem u ministarstvu,pa ćemo nadam se dobiti i koju dobru vijest.Kako god da sastanak završi,prosvjedi se ne odgađaju,IDEMO DO KRAJA !!!

TOČNO! SUTRA JE "DO KRAJA"!!!
do četvrtka smo u stečaju….
netrebamo se truditi oko trnsparenata, sve se zna!
ne bih se želio miješati u progran ali najbolje bi bilo debelog baciti sa mosta!


Stožer je dobro počeo radit,ljudi se javljaju sa pohvalama i podrškom,nude se da pomognu ako što treba.Evo i ovim putem još jednom da ponovim, obavjestite sve koje možete ako netko još nezna za prosvjedni skup u četvrtak i tko je u mogućnosti neka napravi transparent,može biti i bez teksta,ali onda treba doći u 9 i 30 u četvrtak da napišemo tekstove.Ljudi,napokon se nešto događa a da smo mi sami nešto pokrenuli,sada ćemo pošteno pritisnuti Vladu,u Zagrebu se ljudi svojski trude u tome,sutra u 15 sati imaju razgovor sa Linićem u ministarstvu,pa ćemo nadam se dobiti i koju dobru vijest.Kako god da sastanak završi,prosvjedi se ne odgađaju,IDEMO DO KRAJA !!!

gabrijel malo je kasno za Dinin stožer trebalo je to sve prije napraviti.Kao i udružit se s stožerom iz ZG puno prije.Previše je vremena prošlo…Naravno nemoj me krivo shvatit sve vas podržavam samo po našoj praksi uvijek se prekasno reagira…


"Iako su u Vladi i Ministarstvu gospodarstva odšutjeli pismo Sindikata radnika Dine,izgleda da ih je najava konferencije za novinare Stožera za obranu Diokija,zakazane za ponedjeljak,probudila pa su predstavnici Stožera ipak pozvani na sastanak u Ministarstvo gospodarstva." To je završni citat iz priloga u Novom listu,a ja mislim da je iz njega sve rečeno.Dokaz da ovaj sindikat iz Dine ne shvaćaju ozbiljno,ti dopisi koje šalju, njima u Vladi ništa ne znače. Tek na akcije Stožera se u Vladi reagira,rekao sam vam da tek kada se ljudi sami ujedine,bez sindikata nešto se može napraviti,jedino na taj način glas radnika može doprijeti do Vlade !!! Pišu sindikalisti da pojedinci podmeću na dobrim odnosima između lokacija,da čovjek ne povjeruje da su to izjavili,to je dno dna zbilja,znači obični radnici podmeću,a sindikati se bore za dobre odnose,ko je tu lud ja više neznam,neka radnici sa obje lokacije donesu svoj zaključak o čemu se tu radi. JEDINO SINDIKATI STVARAJU NEMIR I RAZDOR MEĐU LJUDIMA !!! to je jedina istina ! Trebamo se zajedno izboriti,a ne razdvojeno ! Taj koncept je potpuno pogrešan,jer očito službenog razdvajanja lokacija neće biti,druga je stvar da se to dogodi.Ljudi MOLIM VAS razmislite dobro o tome što se događa i kako mi radnici trebamo dalje,mi radnici moramo se dogovoriti,a ne pustiti da nas vode sa potpuno pogrešnim razmišljanjima koja nigdje ne vode,vidjeli ste i sami iz današnjeg Novog Lista da ove naše sindikate u Vladi nitko ne shvaća ozbiljno,takvi sindikati Vladi u potpunosti odgovaraju.Pa neće valjda dopustit zatvaranje mosta u jeku turističke sezone.Po sindikatima se to neće dogoditi sigurno,ali zato smo mi radnici tu da sami odlučujemo o potezima koje nam je činiti ! Ljudi ujedinimo se,to je jedino rješenje !!!

Daj više zatvori taj most, matere ti ….jer Taj sindikat je svako malo u javnosti i kaže što misli, a ti ovdje ser.. inkognito!
Pozivam te sutra tj. danas u 09:30 na portu ispred DINE imati ćeš jedinstvenu priliku snimiti izjavu za središnji Dnevnik HTV-a. Reci svima što ovdje baljezgaš. Molim te da shvatiš kao ozbiljnu ponudu, uostalom nazovi g. Santinija iz HTV ri.
pozdrav i smiri se!

New Report

Close