DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidite i svi da se dalje ne može ovako,dovedeni smo na rub egzistencije,sad trebamo poduzeti akcije,jer poslije će biti kasno,ne smijemo dopustiti da nas kao pokornu janjad vode na klanje ! Dobio sam puno poruka podrške iz Zagreba da smo napokon odlučili krenuti zajedno nešto učiniti ! Od praznih priča,praznih obećanja i praznih dopisa koji se šalju kao u igri gluhog telefona,da se na kraju nezna što ti sindikati uopće hoće,mi radnici nismo niti ćemo imati išta dobroga. Zato poduzmimo nešto da se naš glas ovaj put jako čuje,da uspije doći do vlasti,do sada očito nije nalazio puta!!! Da podsjetim da je danas sastanak u 19 sati u uvali Črišnjeva,pa tko može doći neka dođe da porazgovaramo kao ljudi i dogovorimo se za dalje,prosvjed na obje lokacije počinje u 10 sati u četvrtak !!!

"Iako su u Vladi i Ministarstvu gospodarstva odšutjeli pismo Sindikata radnika Dine,izgleda da ih je najava konferencije za novinare Stožera za obranu Diokija,zakazane za ponedjeljak,probudila pa su predstavnici Stožera ipak pozvani na sastanak u Ministarstvo gospodarstva." To je završni citat iz priloga u Novom listu,a ja mislim da je iz njega sve rečeno.Dokaz da ovaj sindikat iz Dine ne shvaćaju ozbiljno,ti dopisi koje šalju, njima u Vladi ništa ne znače. Tek na akcije Stožera se u Vladi reagira,rekao sam vam da tek kada se ljudi sami ujedine,bez sindikata nešto se može napraviti,jedino na taj način glas radnika može doprijeti do Vlade !!! Pišu sindikalisti da pojedinci podmeću na dobrim odnosima između lokacija,da čovjek ne povjeruje da su to izjavili,to je dno dna zbilja,znači obični radnici podmeću,a sindikati se bore za dobre odnose,ko je tu lud ja više neznam,neka radnici sa obje lokacije donesu svoj zaključak o čemu se tu radi. JEDINO SINDIKATI STVARAJU NEMIR I RAZDOR MEĐU LJUDIMA !!! to je jedina istina ! Trebamo se zajedno izboriti,a ne razdvojeno ! Taj koncept je potpuno pogrešan,jer očito službenog razdvajanja lokacija neće biti,druga je stvar da se to dogodi.Ljudi MOLIM VAS razmislite dobro o tome što se događa i kako mi radnici trebamo dalje,mi radnici moramo se dogovoriti,a ne pustiti da nas vode sa potpuno pogrešnim razmišljanjima koja nigdje ne vode,vidjeli ste i sami iz današnjeg Novog Lista da ove naše sindikate u Vladi nitko ne shvaća ozbiljno,takvi sindikati Vladi u potpunosti odgovaraju.Pa neće valjda dopustit zatvaranje mosta u jeku turističke sezone.Po sindikatima se to neće dogoditi sigurno,ali zato smo mi radnici tu da sami odlučujemo o potezima koje nam je činiti ! Ljudi ujedinimo se,to je jedino rješenje !!!

Danas u Jutarnjem Čačić se samoreklamira na dvije strane, ali nema više lopata sad samo teoretizira, tu ga ne možeš uhvatit za obećanje, kad svi pametuju može i on.

vid'la žaba...


Naslovnica danasnjeg Novoga Lista :

http://novine.novilist.hr/images/clanci/DOC_2012/3IS1CS4O4.pdf

Pozdrav

Lovu za 6915/60 HŽ Cargo je isplatio Diokiju 06.06. – plaće bi trebale biti ili su isplaćene.
Ne može se provesti upis bez tabularne izjave prodavatelja da je primio cjelokupan iznos!
ZK ODJEL ZAGREB
Stanje na dan: 08.06.2012. 23:05:55
Podnesak: Z-30162/2012
Primljeno: 06.06.2012. 12:13:00
Vrsta isprave: UGOVOR O KUPOPRODAJI
Oznaka spisa:
Vrsta upisa: UKNJIŽBA
Sadrzaj prijedloga: UKNJIŽBA PRAVA VLASNIŠTVA U ZK UL 108304 KO G ZAGREB
Bilj.o kretanju spisa: SPIS NA PLOMBIRANJU, , 06.06.2012.
Način rješenja: U RADU
Datum rješenja:
Datum provedbe:
Datum otpreme:

Vaš link

idući tjedan će bit bolje...

NE gradnji HE Ombla može značiti DA vlasničkom ulasku HEP-a u DIOKI (inače je OMBLA bila HEP-u financijska prepreka), što je i za Vladu bolje – lova se u DIOKI-ju počinje vrtjeti ODMAH; u međuvremenu, HEP je već digo jedan opći kredit od 400 mlijuna kuna, DAKLE IMA HEP ČIME UĆI U DIOKI

http://www.vecernji.hr/vijesti/trijumf-odlasku-konacno-ne-gradnji-stetne-he-ombla-clanak-418045

Pod uvjetom da Čačić odustane od HE Ombla.Što uz sve ove negativne preporuke revizora nije moguce.

Rekao je i da je kršćanin za kojeg vrijedi teza "tko tebe kamenom, ti njega sjekirom" i da ako ga neću slušati da će on smatrati da sam ja njega kamenom. Ne može netko za svoju privatnu osvetu koristiti funkciju potpredsjednika Vlade. Čačiću je politika paravan za postizanje osobnih interesa – kazao je Patafta.

O kakvom je igraču rijec…

p2.sem



Naslovnica danasnjeg Novoga Lista :

http://novine.novilist.hr/images/clanci/DOC_2012/3IS1CS4O4.pdf

Pozdrav

Lovu za 6915/60 HŽ Cargo je isplatio Diokiju 06.06. – plaće bi trebale biti ili su isplaćene.
Ne može se provesti upis bez tabularne izjave prodavatelja da je primio cjelokupan iznos!
ZK ODJEL ZAGREB
Stanje na dan: 08.06.2012. 23:05:55
Podnesak: Z-30162/2012
Primljeno: 06.06.2012. 12:13:00
Vrsta isprave: UGOVOR O KUPOPRODAJI
Oznaka spisa:
Vrsta upisa: UKNJIŽBA
Sadrzaj prijedloga: UKNJIŽBA PRAVA VLASNIŠTVA U ZK UL 108304 KO G ZAGREB
Bilj.o kretanju spisa: SPIS NA PLOMBIRANJU, , 06.06.2012.
Način rješenja: U RADU
Datum rješenja:
Datum provedbe:
Datum otpreme:
[/quote]
Ne baljezgaj,nego dođi na prosvjed u četvrtak

jman

mislim da če ič ombla pa čačo je i rješio holy zbog toga, preveč je čačkala i glumila stranku zelenih,
a patafiču kao da ne paše to što nema holy, pa nije slučajno baš sada od pon upitan odvoz smeća u VŽ,
MA BOLJE DA ŠUTIM

pepe7

Sastanak je održan i po mojim očekivanjima i više nego dobro,pošto znamo da je sve ovo krenulo spontano preko ovog foruma.Osnovali smo "Stožer za obranu Dine" i preko njega ćemo moći svi komunicirati,saznat za neku novu informaciju ako je ima,davati prijedloge i primjedbe.Najveći je problem što mi nismo organizirani kao sindikat,pa svakoga od nas treba pojedinačno obavještavati o prosvjednom skupu,pošto ne čitaju svi ljudi ovaj forum,niti imamo sve telefonske brojeve ljudi,ali do četvrtka ćemo sigurno uspjeti obavjestiti sve ljude.Sad smo sigurni da će se odazvati veliki broj ljudi,jer svi su shvatili da nemamo više što čekati,treba poduzeti napokon konkretnu akciju zajedno sa "Stožerom za obranu Diokija".Okupljanje na mostu će početi u 9 i 30,a sam prosvjedni skup u 10 sati.E-mail adresa stožera je "dina.stozer@gmail.com" pa neka se javi svatko tko ima kakvo pitanje,jer moramo sve zajednički rješavati !!! Još jednom hvala moderatorima ovog foruma na podršci !

@tomo7

Možda Čačića više interesira projekt TE Gacka od HE Ombla – ruši se projekt u HR da bi se investiralo u TE Gacka koja će zagaditi i zrak i vodu u okolici Dubrovnika!

I kako to da je mail iskrsnuo na dan kada je HŽ Cargo realizirao kredit za kupovinu zemljišta na Žitnjaku – je li to osveta Valčiću i pokušaj njegove diskreditacije zato što je provodio odluku Vlade za razliku od Čačića koju odluku od 22.03 bojkotira i vlastitu ulogu u Vladi RH dovodi do apsurda!

Sutra ćemo biti pamentniji,valjda…
Samo da se uzalud ne nadamo u Linića,a na kraju da i on igra Čačićevu igru,gašenja DIOKI-ja.

Još jednom poziv svim radnicima SUTRA U 10h ISPRED POGONA ETILENA SKUP SVIH RADNIKA.

Nadajmo se ne i zadnji put…

p2.sem

New Report

Close