DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/sudenje-cacicu-nastavlja-se-21-lipnja/ar-37008/

ovo njega grebe….
Ali Linić se ne javlja,to me brine.Možda je poslao Čačića da se obrati novinarima,i mozda je i ovo Linićevo misljenje.

p2.sem

Situacija oko organiziranja prosvjeda se kreće odlično,stupili smo u kontakt sa Stožerom u Zagrebu i imamo punu podršku od njih,tako da nadalje ćemo raditi i djelovati zajedno sa njima,sindikati su nas svo ovo vrijeme unazađivali zbog podjele i nesuradnje između lokacija,neka ih je NAJVEĆA SRAMOTA !!! zbog toga.Radimo na podršci i sudjelovanju Udruga branitelja u prosvjedu i svim daljnjim koracima koje mislimo poduzimati.Nećemo mi radnici više biti zakinuti za informacije nikada,kao što smo bili do sada,vremena se mjenjaju,sad trebamo svi sudjelovati zajedno u ovoj situaciji oko firme,jer sve se bliži kraju,nadajmo se pozitivnome.U Zagrebu radnici djeluju preko stožera,sa sindikatima nitko nema više nema posla,oni su izuzeti,tako da sutra na satanku ćemo raspraviti i o osnivanju našeg stožera,mada se Zagrebački stožer bori i za nas ovdje ! Ljudi odazovite se svi !!!

Zoki, kakvi su ti to ministri?

U međuvremenu, premijer Milanović trebao bi se zabrinuti zbog ponašanja svojih ministara.

Željko Jovanović skupio je impozantnu kolekciju gafova, pridružio mu se ovih dana Mirando Mrsić skandaloznom izjavom o tome da su "vječni samo rak i kolektivni ugovor kome je istekao rok trajanja", Ante Kotromanović je zaposlio onoga koga je otpustio uz otpremninu, a da se ne govori o Radimiru Čačiću čija glava je na panju od samog stupanja na vlast.

Holy ga je svojom ostavkom možda spasila, ali ovo ne može tako dovijeka.

http://www.poslovni.hr/vijesti/sudenje-cacicu-nastavlja-se-21-lipnja-206791.aspx


U ponedjeljak 11.06.2012. u 10,00 sati pred upravnom zgradom Dioki-ja kod pogona etilena na zagrebačkom žitnjaku (Čulinečka cesta 252, Zagreb) najavljen je veliki skup radnika Dioki-ja i svih ostalih otužnih sudionika u ovoj tragediji.

Molimo da se pojavite u što većem broju i date svoju podršku!


Tiskovna konferencija odgodjena je do daljnjega posto je ministar Linic sazvao sastanak sa stozerom za obranu DIOKI-ja u ponedjeljak.Nije odredio tocno vrijeme odrzavanja tog sastanka.Nakon sastanka sa ministrom Linicem objavit ce se novi termin za tiskovnu konferenciju.Danas je takodjer prijavljen prosvjed u Policijskoj upravi za cetvrtak 14.06.2012.godine.Molim sve svoje radne kolege DIOKI-ja i DINE da se odazovu na prosvjed u sto vecem broju kao i na novi termin tiskovne konferencije koji ce biti objavljen nakon razgovora sa ministrom Linicem.Svi imamo isti cilj pokretanje proizvodnje i isplata svih zaostalih potrazivanja na obadvije lokacije.Mi trazimo konkretne odgovore.Neka konacno prijedju sa rijeci na djela.Dosta je obecanja,od njih se nezivi.Ako nas misle zatvoriti neka nam daju otpremnine i posalju na burzu rada.Prekrize kemijsku industiju Hrvatske jer sto bi imali svoje kada je tudje uvjek isplativije i bolje od domaceg.Zato nam je stanje u drzavi takvo kakvo jeste.Jad i bijeda.

Vidi se da dioničari ne vjeruju u stečaj,nema rasprodaje dionica.

p2.sem

Pa kad je ovo stečajna cijena, odnosno cijena u kojoj eventualno radi samo Dina

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

I zadnji sastanak sa Linićen nije bio uspješan jer Linić nije ispunio nijedno svoje obećanje zato i od ovog najavljenog za Ponedeljak netreba puno očekivati.Dvojac Linić i Čačić stalno glume uvrijeđene zvijezde i prebacuju krivicu na radnike zato im preporučujem da pitaju svog kolegu Jovanovića gdje mu je ono ogledalo koje je nudio Markoviću i Srebriću pa da se i oni mogu u njega pogledati.Kolege iz stožera nebi olako trebali odustajati od dogovora koji su usvojeni na sastanku kada im dotični uvrijeđeni gospodin nije precizirao vrijeme prijema u ministarstvu.Od najavljenog prosvjeda za Četvrtak ne smije se pod nikim okolnostima odustati ma kakva obećanja dobili od Linića.

3/4 rezvizora dali negativnu ocjenu za izgradnju HE Ombla.
Ode još jedan Čačićev projekt u smeće…

p2.sem


I zadnji sastanak sa Linićen nije bio uspješan jer Linić nije ispunio nijedno svoje obećanje zato i od ovog najavljenog za Ponedeljak netreba puno očekivati.

A kako su plaće isplaćene????



I zadnji sastanak sa Linićen nije bio uspješan jer Linić nije ispunio nijedno svoje obećanje zato i od ovog najavljenog za Ponedeljak netreba puno očekivati.

A kako su plaće isplaćene????
[/quote]
Kakve plaće? sastanak je bio prosli tjedan Savo.
Linić se uplasio i to treba iskoristiti!!
PROIZVODNJA NA 1.mjestu!

p2.sem

Prosvjed je prijavljen i od njega se nece odustati.Izigrani smo kada smo povjerovali vladi i napustili kolosjek.Sve ovo vrijeme dobra nam je skola da se uvjerimo sa kim imamo posla.Moze Linic obecati bilo sto ali dok receno nebude i ucinjeno nema odstupanja.Zajedno smo sa kolegama iz DINE i ovoj agoniji mora jednom doci kraj.

Naslovnica danasnjeg Novoga Lista :

http://novine.novilist.hr/images/clanci/DOC_2012/3IS1CS4O4.pdf

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close