DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mesić je u Omišlju[smiley2][smiley1]

Koliki je po vama target za dioki,,do koje cijene cekat za prodaju??


Koliki je po vama target za dioki,,do koje cijene cekat za prodaju??

Držim se Caymanove prognoze:

– 700 + LNG terminal negdje drugdje
– 1500 + LNG terminal u Omišlju

Ispod toga mi ne pada na pamet prodavati!

Pa ja ću ga utopiti kad postigne pravu vrijednost,o ciframa je nezahvalo govoriti.[smiley2][smiley2]

ja ga nedam ispod 100€
a u srednje ročnomperiodu ga vidim tamo negdje preko 1000 kn
dakako ovo je moje mišljenje i ovo nije nagovor na eventualnu kupnju/prodaju istih!

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

Ovo je vjest stara 6mj.

SOFREGAZ has been awarded a contract on October 24, 2006 by ADRIA LNG Ltd for the Feasibility y of an LNG receiving terminal in Croatia located in Krk island adjacent to existing Dina petrochemical plant. This project consists of a new LNG berth, Off loading arms, the related cryogenic transmission pipelines, LNG storage tank or tanks, regasification facilities and related pumps and piping, associated safety flare, relevant utilities, control instrumentation, fire fighting equipment, and piping connecting the national gas grid. The contract covers conceptual studies studies concerning marine and unloading facilities, regasification units and LNG storage tanks. Completion is scheduled for the second quarter 2007.

A rast je samo posljedica te vijesti.
6 MJ. JE BILO VREMENA ZA NAKRCAVANJE.

Ako je Mesić zaista u Omišlju i ako o tome daju bar 10 sekundi priloga u dnevniku na HRT i Novoj…
+ ljudi puni para od HT-a = sutra opet blokada

Moj jučerašnji post!!![smiley2]

10.10.2007. 16:22
ides:
” Posejdon: ” Sada je važno da rast bude kontinuiran (ne eksplozivan) kako bi se izgradili čvrsti temelji za dalje. Još kada nam dođu nove vijesti za koje očekujemo da će biti povoljne za Dioki….. ” Znači treba počistit samo do 500 kn, a ne do 550?

Ne kolega,
Treba počistiti sve do 600, ali ne i do 700.

——–

Možda sam vidovit!
A možda su u šumi![smiley1]

La vita e bella!

cestitam svima, posebno strpljivom kolegi Kajmanu[smiley2]

[b]JA SAM BIBER, MORAO SAM PROMJENITI NICK[/b]


Pa ja ću ga utopiti kad postigne pravu vrijednost,o ciframa je nezahvalo govoriti.[smiley2][smiley2]

Se sječaš kada smo krcali ovo na 270 Kn?
Nitko nije vjerovao!! [smiley11]

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

Čestitke , iako se nisam stigao ukrcati.


Koliki je po vama target za dioki,,do koje cijene cekat za prodaju??

Moj target je 2000 kn do ljeta, ako je netko za laganu okladu vrlo rado, primam na p.p.[smiley7]
Šta ću kad volim opcije[smiley2]

New Report

Close