DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako je to Čačić izjavio,znaci da od toga nece odustat’,ne znam tko to moze promijeniti….

ON ima neku svoju filozofiju i koliko god ona bila nelogicna i nanosi samo štetu,on po tome ide i to je to…

Ma Čačića je totalno odvalilo ovo u Mađarskoj – normalno je da ga više interesira vlastita sudbina, a ona je čini se zapečaćena, nego sudbina Diokija.
I onda se ponaša kao utopljenik – utapa sve oko sebe.
Iako ima odluku Vlade da se uđe u vlasničku strukturu nije ništa po tom pitanju učinio.
A s druge strane HŽ Cargo je kupio zemljište – nadam se da su plaće za Krk ili isplaćene ili spremne za isplatu!

A ovo ispod je vjerojatno ZABA – 180 milijuna kuna!

ZK ODJEL ZAGREB
Stanje na dan: 06.06.2012. 23:05:56
Podnesak: Z-30176/2012
Primljeno: 06.06.2012. 09:00:00
Vrsta isprave: RJEŠENJE
Oznaka spisa:
Vrsta upisa: ZABILJEŽBA
Sadrzaj prijedloga: ZABILJEŽBA OVRHE U ZKUL 23699 KO GRAD ZAGREB
Bilj.o kretanju spisa: SPIS NA PLOMBIRANJU, , 06.06.2012.
Način rješenja: U RADU
Datum rješenja:
Datum provedbe:
Datum otpreme:

Dakle očito nije u tijeku!

danas holy sutra čača
kad krene taj stampedo ostavki bit će to dobro da se malo pročisti taj božemeoprosti kadar

no dobro ćaća će na odmor u madžu a onda može ovdje početi oporavak države

sretno svima koji kreću prosvjede i blokadu mosta

Postanite Eu-robovi


Ja sam stupio u kontakt sa ljudima iz Zagreba i dogovoreno je da će nas njihov stožer spomenuti da zajedno sprovodimo akciju prosvjednih skupova na konferenciji za novinare koju su sazvali u ponedjeljak,tako da napokon obje lokacije zajedno nastupaju kao jedna firma.Dosta je bilo toga da nas sindikati razdvajaju i stvaraju neslogu među nama.Moramo se zajedno izboriti za bolje sutra.Tko hoće sudjelovati oko organiziranja skupa neka mi se javi,jer će trebati organizirati i redarsku službu,hvala unaprijed !

Svaka čast dečki, puna podrška, i zapamtite samo ujedinjeni možete nešto napraviti, žalosno kad se od dna mora pokrenuti nešto za spašavanje, prije lopovi sve pokrali, a sad ovi stvaraju totalno beznađe svojom nesposobnosti, i nema druge već od malih običnih ljudi pokrenuti spas proizvodnje, a zatim i plaća, i zato kad se jednom sve pokrene ponovno, a morat će, ne dozvolite više da se bilo kakve odluke donose bez vašeg predstavnika (kojeg ćete vi radnici izabrati) jer će ovaj naš "novohrvatski management" opet pokušati sve uništiti. A i mi mali dioničari ćemo dati svoj doprinos.

Samo u ponedjeljak podsjetite vladajuće, šta je s izjavama Linića o izvozu, o pritiscima na Ježića da izađe iz vlasničke strukture, zašto formula za izračun cijene etana uključuje transport 10.000 km plina do Hrvatske, i isti se u HR proizvodi u vrijednosti oko 2/3, Tko je Molu dozvolio uništenje Hrvatske industrije, zašto u 3 mjeseca ministarstvo gospodarstva nije ništa napravilo.


Dali je netko od radnika Dine pročitao moj poziv da se nađemo u četvrtak na mostu? Ako je, neka se javi ovdje ,da razmijenimo razmišljanja kako da se organiziramo da nas dođe što više.Ljudi javite se,pustite onaj propali sindikat,nemojte da oni upravljaju vama,sami uzmite sudbinu u svoje ruke,nemojte da vam bude neugodno ako vas sindikalisti budu napadali,jer ja znam svi se vi njih bojite kako će reagirati ako sami nešto poduzmemo,ali ljudi, koji su nam oni faktor u životu !!! nitko i ništa,oni igraju svoje igre samo za sebe,briga njih za nas radnike !!! Dajte neka se netko javi ovdje, pa da se organiziramo,molim vas,jer će to biti velika sramota,ako Zagrebačka lokacija ode u prosvjed,a mi ne,nesmijemo to dopustiti,MOLIM VAS LjUDI !!! dajmo se trgnimo više.Ja znam da nas više u firmi nema,pošto nema više organiziranog prijevoza,ali dajmo barem ovako se dogovorimo,nadam se da ovaj apel nije u prazno.Trebamo nastupiti spontano kao kada smo na mostu blokirali promet,BEZ DOPUŠTENJA SINDIKALISTA !!! Ne treba nam ljudi nikakvo dopuštenje od sindikata,ne plaćaju nam oni režije i hranu,ne školuju djecu,sami to radimo, IZBORIMO SE SAMI !!! ako netko iz Dine ovo čita neka se javi tu ! Ako u četvrtak budu prosvjedovali Zagrebčani,a mi ne,može nas biti NAJVEĆA SRAMOTA !!! Neka se nitko od nas više ne čuje i ne javlja na ovom forumu onda.Razmislite kako treba djeci doma objašnjavat zašto nema novaca,a sami ništa niste poduzeli da se to stanje promjeni. I zato ljudi, radnici Dine sadašnji i bivši ako nam žele dati potvrdu i svi ljudi dobre volje nađimo se u četvrtak 14.6. na mostu !!!!

Ima nas kolega, ima! Samo da dogovorimo vrijeme , pa da napokon vidimo ko je čovjek, i ko je spreman boriti se za svoju egzistenciju i svoje dostojanstvo !


Ja sam stupio u kontakt sa ljudima iz Zagreba i dogovoreno je da će nas njihov stožer spomenuti da zajedno sprovodimo akciju prosvjednih skupova na konferenciji za novinare koju su sazvali u ponedjeljak,tako da napokon obje lokacije zajedno nastupaju kao jedna firma.Dosta je bilo toga da nas sindikati razdvajaju i stvaraju neslogu među nama.Moramo se zajedno izboriti za bolje sutra.Tko hoće sudjelovati oko organiziranja skupa neka mi se javi,jer će trebati organizirati i redarsku službu,hvala unaprijed !

Blokada je BLOKADA ,šta će nam redari ? Ako nas oni SA SVOJIM ZAKONIMA uspiju staviti u svoje OKVIRE onda vjeruj mi da će taj prosvijed biti još jadniji od prošlog ! PRAVO NA PLAĆU ZA SVOJ RAD TAKOĐER STOJI U ZAKONU PA EVO DUGUJU NAM 6 PLAĆA I TO NIKOGA NIJE BRIGA !

spis iz gruntovnice mislim da ne znači da će dioki dobiti lovu nego da zaba uzima zemljište radi duga od 20 milja eura??’

Koje zemljište? LNG?

I treba u ponedjeljak na konferenciji za novinare reći da će radnici pokrenuti stečaj,pa bi onda reakcija Čačića bila zanimljiva.

p2.sem

kolega gabrijel ima nas puno koji ćemo doći-kad se dogovori vrijeme okupljanja objavi na forum,i dolazimo—-pozivam ovim putem i ostale radne kolege da dođu ,da konačno ujedinjeni sa gornjom lokacijom nešto napravimo-također pozivam i naše sindikaliste da pokažu da im je ostalo barem još malo dostojanstva,neka dođu svi oni koji žele dobro sebi,svojim obiteljima i ovoj firmi kojoj smo većina nas dala više od pola života-

zasto svi placete za SINDIKALISTIMA ja ne ZELIM DA IH VIDIM TAMO.oni su svoje odsvirali lose i ne zelim da nam unose nemir sa pricama o DOBRIM ODNOSIMA SA UPRAVOM neka si zadrze dobre odnose i los glas.

ponavljam SINDIKATI nisu dobro dosli sto se mene tice

kolega jman ,
ono zemljište o kojem piše sava na stranici prije mislim da dioki više nema od toga ništa

Evo ja sam obavio razgovor sa policijom,to je rješeno,a u ponedjeljak poslije konferencije za novinare u Zagrebu znat ćemo više,pa ćemo onda početi obavještavati medije,sad bi još bilo prerano.Sutra tko želi može doći na dogovor,naćemo se kod mosta ,ja ću još javit vrijeme sastanka,pa se možemo ko ljudi o svemu raspravit,jer ovako preko postova i poruka je jako teško,svi smo pod ovim "konspirativnim" imenima kao da smo ilegalci.Eto,napokon se je počelo nešto pokretat i od nas samih,da ne čekamo uvijek nekog drugog da nam rješava naše probleme,a znamo svi dobro da ništa,ama baš ništa nitko za nas nije riješio do sada !

New Report

Close