DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

rasplet s Adrisim može biti moguć zato jer je to jedini veliki domaći partner, dovoljno jak da se nosi – s bankama, državom, INA-om i dr. – kao i stranim partnerima (ulagačima, dobavljačima …), tj. s velikim brojem jakih igrača



Jel ovo smišljeno iskipavanje ili nešto drugo ?
Ali ako se nije do sada donijela nikakva odluka o budućnosti firme onda je ono prvo.


Kolega zar stvarno mislite da ovo netko kupuje a da nema neki info, mislim da se varate… mislim da je dioki dosta pao i da je ovo još cijena sa popustom za ovu dionicu, nešta se tu gadno kuha…..
[/quote]

Pao je zbog pohlepe i Čačićeve izjave.
Sada je Linićevo ministarstvo – promet – osiguralo sredstva i platit će se radnicima.
Dakle projekt restrukturiranja se ostvaruje pa nema razloga za neočekivati da i pogoni uskoro startaju – barem oni za Ravennu a onda će se pjevati neka druga pjesma.

Naravno da će se i LNG terminal početi napokon realizirati no u kontinuiranoj proizvodnji je spas.
I što bude bolje biti će i veći interes – prilika je da se pokaže da je HR podobna i za velike investicije!

… samo da dodam: i HEP je dio Adrisovog kruga posmatranja – s HEPom Adris ima odlične veze još iz vremena kada je bilo govora o ulasku u projekt TE Plomin 3, koji je zastao, dok je DIOKI nadohvat ruke …



Jel ovo smišljeno iskipavanje ili nešto drugo ?
Ali ako se nije do sada donijela nikakva odluka o budućnosti firme onda je ono prvo.


Kolega zar stvarno mislite da ovo netko kupuje a da nema neki info, mislim da se varate… mislim da je dioki dosta pao i da je ovo još cijena sa popustom za ovu dionicu, nešta se tu gadno kuha…..
[/quote]
Pa stvarno se puno kuha,međutim dogovor se jako teško postiže jer je uvijek neko zakinut i zato se sve oteže u nedogled,mislim da još nije rešeno a ovaj skok cijene bez pravog infa može biti i špekulativan,no sve ćemo ubrzo vidjeti.


rasplet s Adrisim može biti moguć zato jer je to jedini veliki domaći partner, dovoljno jak da se nosi – s bankama, državom, INA-om i dr. – kao i stranim partnerima (ulagačima, dobavljačima …), tj. s velikim brojem jakih igrača

Vaš link
Vaš link

Hmm, moguće, vrlo lako

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



rasplet s Adrisim može biti moguć zato jer je to jedini veliki domaći partner, dovoljno jak da se nosi – s bankama, državom, INA-om i dr. – kao i stranim partnerima (ulagačima, dobavljačima …), tj. s velikim brojem jakih igrača

Vaš link
Vaš link

Hmm, moguće, vrlo lako
[/quote]
Govoreći o planovima poslovanja, Vlahović je istaknuo kako je održivost tvrtke naš trajni cilj, te zaključio: „Adris grupa je povećala svoj investicijski potencijal, zadržala poslovnu vjerodostojnost i spremna je za novi poslovni iskorak“.

Nešto će oni ubost debelo zasigurno……No za Dioki je važno da se podijeli plaća a počne raditi.
To je jednostavan jednažba – isto kao i činjenica da je ova cijena 1/7 LIKVIDACIJSKE vrijednosti kompanije.



Jel ovo smišljeno iskipavanje ili nešto drugo ?
Ali ako se nije do sada donijela nikakva odluka o budućnosti firme onda je ono prvo.


Kolega zar stvarno mislite da ovo netko kupuje a da nema neki info, mislim da se varate… mislim da je dioki dosta pao i da je ovo još cijena sa popustom za ovu dionicu, nešta se tu gadno kuha…..
[/quote]
nema tu nikakve kupnje s ovakvim prometom. ja se nadam da je ovo pumpanje s ciljem istovara kad izađe neka vijest.

tko god odlučuje, to mu je učiniti prije ljeta – to zna i Linić, zato se i obrušio na INU i HEP

OPet se Filipović istovara, a dioničarska bokčija misli da se Mojsije vratio s neba da pomogne Diokiju…

Koliko god nam ne bili dragi ili kakvo god misljenje o njim imali…oni sto su prije vodili zse i hanfu…matusic i samodol…bi u ovakvim situacijama odavno dionicu drzali u blokadi i trazili ocitovanje uprave ili koga vec…ok…znam da niste pobornici ni blokada ni posebnih rezima..nisam ni ja ali ovo samo pokazuje koliko ovi novi likovi nisu sposobni ista pametno napravitna trzistu kapitala i barem malo cisci da budu racuni…Malo je off topica ali kako se tice i rasta i pada vrijednosti pa
eto samo komentar.
Pozdrav

svi smo mi Crobex

promet je pokazatelj vršne vrijednosti temeljem dostupnih podataka, a ne postupka preuzimanja, to znamo


OPet se Filipović istovara, a dioničarska bokčija misli da se Mojsije vratio s neba da pomogne Diokiju…

Otprilike .. Šta im radi a ? [proud]

Kressho

New Report

Close