DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



joj,joj kako netko nešto zna pa kupuje..

Možda je povezano s ČINJENICOM da je HŽ Cargo JUČER objavio poziv na natječaj za kredit od 15,4 milijuna kuna!!!!
Sve priče o plaćenom zemljištu išle su u smjeru da se sruši sporazum jer je nekom u cilju da se to ne kupi od strane HŽ Carga.
Sada je definitivno odobrena kupovina čini mi se!
No onda mi nije jasno odakle za plaće u Zagrebu?

Možda od najma lokomotiva?
[/quote]

Pardon – sklopljen Ugovor!!!!

Objava – Obavijest o sklopljenim ugovorima – sektor
Otvori: Web stranicu Pdf dokument
Naručitelj HŽ Cargo d.o.o.
Broj objave 2012/S 006-0025542
Naslov Kredit u iznosu 15.400.000,00 kn
Vrsta objave* Obavijest o sklopljenim ugovorima – sektor
Vrsta ugovora Pružanje usluga
CPV 66130000-0 Usluge posredovanja u poslovanju vrijednosnim papirima i trgovini burzovnom robom i srodne usluge
Vrsta postupka Pregovarački postupak bez prethodne objave
Proc.vrijed. 1.400.000,00
Datum objave 30.5.2012
Datum slanja 29.5.2012
Zakon ZOJN RH NN 90/11 i povezani propisi
Elektronička dostava ponuda Ne

Evo plaća???

http://www.business.hr/kompanije/hep-kao-rupa-bez-dna-vlada-mu-zbog-nelikvidnosti-upumpala-400-milijuna-kuna

jel ovo priča za javnost ili je novac za nešto drugo namjenjen..

naravno da je za drugo, samo se ne smije reć, posebno EU-u

Hmm, stvarno izgleda da je nešto procurilo, bit će tek zanimljivo kad se i službeno objavi, nadam se završetku agonije i za uposlenike i za dioničare

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


http://www.business.hr/kompanije/hep-kao-rupa-bez-dna-vlada-mu-zbog-nelikvidnosti-upumpala-400-milijuna-kuna

jel ovo priča za javnost ili je novac za nešto drugo namjenjen..

Bojim se da je to samo izlika kako bi se HR kompanije izgurale iz LNG projekta!
Zar trenutna i prolazna situacija ako jeste loša može biti opravdanje za dugoročno loše planiranje i donošenje loših strateških odluka????
Ako jeste – onda u HR definitivno nema boljitka!
Je li zbog toga dolazio mađarski ministar energetike i direktor mađarske elektroprivrede?

Na Krku uz LNG terminal se može podići u vrlo kratkom roku CCHP od 400-800MW snage a što to znači za HR i HEP ne bi trebalo elaborirati ne zato što je to neka zahtjevna materija nego što mi je više dosadilo talasati o tome.
Uostalom ima procjena od Diokija za Žitnjak – 4 godine no neka je i 8 to je i dalje izvanredna prilika.

Budući da pozicija radi u tajnosti – budući da opozicija radi malo i nimalo – budući da se neinformirana javnost bavi prideom u Splitu i sličnim bacanjem prašine u oči – javnost informirana bi trebala pozvati neke ministre na javno očitovanje jer radi se o našoj egzistenciji.

Jel ovo smišljeno iskipavanje ili nešto drugo ?
Ali ako se nije do sada donijela nikakva odluka o budućnosti firme onda je ono prvo.

odluka donijeta, i netko je već zna, to bi se moglo zaključiti


Jel ovo smišljeno iskipavanje ili nešto drugo ?
Ali ako se nije do sada donijela nikakva odluka o budućnosti firme onda je ono prvo.

Odluka je donesena u 3. mjesecu – nije se u cjelosti realizirala pa je to uzrokovalo pad od 50-ak posto.
Jučer je HŽ Cargo realizirao kredit pa se može očekivati uplata.

Ima li šta drugo – ne znam no neki upućuju na neke izjave koje dolaze nešto zapadnije od Krka iz jednog malog pitoresknog istarskog mjesta poznatog po…………???

onda će doista biti da Adris preuzima Dioki

Adris već dugo pokušava ući u jedan dovoljno veliki energetsko-industrijski projekt – s DIOKIJEM, čini se


Adris već dugo pokušava ući u jedan dovoljno veliki energetsko-industrijski projekt – s DIOKIJEM, čini se

Bitno i nebitno – neka samo HŽ plati zemljište i neka se napokon proda to zemljište za LNG.
Nakon toga Diokiju ne treba nitko više pomagati!

Plaće i nakon toga paraf na ugovore – da se napokon počme raditi i zarađivati!


Jel ovo smišljeno iskipavanje ili nešto drugo ?
Ali ako se nije do sada donijela nikakva odluka o budućnosti firme onda je ono prvo.


Kolega zar stvarno mislite da ovo netko kupuje a da nema neki info, mislim da se varate… mislim da je dioki dosta pao i da je ovo još cijena sa popustom za ovu dionicu, nešta se tu gadno kuha…..

New Report

Close