DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zao mi je cuti za vaseg kolegu..pokoj mu dusi….sad imate izjavu cacica i treba se trazit ocitovanje istog i na osnovu kojih podataka to on tvrdi…ipak je on ministar gospodarstva i "prvi " podpredsjednik vlade…nije politicar i ako ga se isprovocira, a to nije tesko, priznat ce gresku ili rec sta stvarno namjerava sa zitnjakom.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Jedno je sigurno i potvrđeno. HEP NE ULAZI U FIRMU

Naravno da ne ulazi – projekt LNG Hrvatska je mrtav projekt.
Stoga HEP ne može ući ni u Dioki.
Kredite od EBRD-a za projekt LNG terminala i spojnog plinovoda je dobio Plinacro a ne LNG Hrvatska.
HEP u projekt LNG terminala može samo s kreditima a neće mu ih odobriti ni jedna banka.
A i stanje duga prema HEP-u je nedefinirano – o tome se još vode ozbiljni pregovori.



Jedno je sigurno i potvrđeno. HEP NE ULAZI U FIRMU

Naravno da ne ulazi – projekt LNG Hrvatska je mrtav projekt.
Stoga HEP ne može ući ni u Dioki.
Kredite od EBRD-a za projekt LNG terminala i spojnog plinovoda je dobio Plinacro a ne LNG Hrvatska.
HEP u projekt LNG terminala može samo s kreditima a neće mu ih odobriti ni jedna banka.
A i stanje duga prema HEP-u je nedefinirano – o tome se još vode ozbiljni pregovori.
[/quote]
hahahha vidis Savo, sve to vodi ka jednom. A to je stečaj.

p2.sem




Jedno je sigurno i potvrđeno. HEP NE ULAZI U FIRMU

Naravno da ne ulazi – projekt LNG Hrvatska je mrtav projekt.
Stoga HEP ne može ući ni u Dioki.
Kredite od EBRD-a za projekt LNG terminala i spojnog plinovoda je dobio Plinacro a ne LNG Hrvatska.
HEP u projekt LNG terminala može samo s kreditima a neće mu ih odobriti ni jedna banka.
A i stanje duga prema HEP-u je nedefinirano – o tome se još vode ozbiljni pregovori.
[/quote]
hahahha vidis Savo, sve to vodi ka jednom. A to je stečaj.
[/quote]

Kritiziraš Čačića a ponašaš se u dlaku isto.
S jedne strane MOL i INA pucaju na zemljište na Krku za LNG terminal a s druge strane pokušava se istog zemljišta dočepati na perfidan način stavljajući na led proizvodnju u toj istoj firmi.

Iako – ponavljam – sama Dina i ugovor s talijanima izvlači Dioki iz ralja domaćih želja i mogućnosti interesnih skupina.
Smješno je da se toliko toga dogovorilo – cijene plina enlektrične energije i sl – a ondase sve to stavlja pod upitnik.
Pa grupa TG4 i jeste zbog Diokija – takvih je 3-4 potrošača u HR – nažalost!

Ponekad se stvarno ima dojam da je kolegi stecaj u interesu…valjda tako misli da ce doc do svojih potrazivanja , nenaplacenih placa i za drugo ga bas briga. Meni se zivot nece puno promjenit dali je vrijednost dionice 10 kn..ili 100…ali mi je stalo da ovakva tvrtka od koje cijelokupno drustvo moze imat koristi opstane i doprinese boljem sutra svima nama.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Ponekad se stvarno ima dojam da je kolegi stecaj u interesu…valjda tako misli da ce doc do svojih potrazivanja , nenaplacenih placa i za drugo ga bas briga. Meni se zivot nece puno promjenit dali je vrijednost dionice 10 kn..ili 100…ali mi je stalo da ovakva tvrtka od koje cijelokupno drustvo moze imat koristi opstane i doprinese boljem sutra svima nama.

Pozdrav

Je je,zbilja u mojim godinama je lako naći posao na burzi pa zato želim stečaj. Isto tako želim stečaj zato sto mi ovih 25 godina u firmi,ništa ne znači. I što sam morao gledat svaki proces njezinog postupnog propadanja.

Daj se uozbiljite,niti jednom radniku nije do odlaska u stečaj,al treba biti realan i reći da je i to opcija,koji do sada nitko nije iskljucio.

p2.sem

Sava je izgleda prodao

manje je više, a više još više

Sava je izgleda prodao

ispravnije je reći

Sava se izgleda prodao

no to već ionako dobro znamo

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Daj se uozbiljite,niti jednom radniku nije do odlaska u stečaj,al treba biti realan i reći da je i to opcija,koji do sada nitko nije iskljucio.

Ta opcija je kružila dok RJ nije odstupio 74% dionica Diokiju a s tim dionicama će se namiriti vjerovnici po ključu.
Ne znam koji je sada razlog – nema Ježića, dionice za anuliranje duga su spremne…..

Osobno smatram da je Čačić bijesan jer je popušio s Adria LNG-om – nisu mu prodali dokumentaciju a HEP-u ne daju kredit za LNG!
KREDIT JE DOBIO PLINACRO KOJI JE I INICIJALNO PREDVIĐEN ZA TAJ POSAO.
1 milijun eura a s tim bi mogao izraditi neku studijicu i ući u 1% vlasništva.

Nije skroz jasno jel cacic mislio na cijeli zitnjak ili samo etilen-polietilen. Da, znam sta je izjavio ali mora se uzeti u obzir da on tj. oni ionako ne razumiju sta je sve na zitnjaku i sta o cemu ovisi. IMO, stvar je trgovine, malo ce popustit ina oko nekih stvari, malo vlada i to je to. Lako moguce da ce Dioki u toj prici biti zrtveno janje za neke druge ciljeve.

A price o izvozima, zaradama i sl. ionako nikog ne zanimaju za ozbiljno, sve se vrti oko kojekakvih interesa, a ne oko nekog opceg dobra. To bi bar svima trebalo biti jasno.


Nije skroz jasno jel cacic mislio na cijeli zitnjak ili samo etilen-polietilen. Da, znam sta je izjavio ali mora se uzeti u obzir da on tj. oni ionako ne razumiju sta je sve na zitnjaku i sta o cemu ovisi. IMO, stvar je trgovine, malo ce popustit ina oko nekih stvari, malo vlada i to je to. Lako moguce da ce Dioki u toj prici biti zrtveno janje za neke druge ciljeve.

A price o izvozima, zaradama i sl. ionako nikog ne zanimaju za ozbiljno, sve se vrti oko kojekakvih interesa, a ne oko nekog opceg dobra. To bi bar svima trebalo biti jasno.

Do sada su krivci bili RJ i nitko više – sada će teško biti pronaći krivca jer ga NEMA – nema Pedra!!!!
Predata im je kompanija a oni umjesto da se bore za to otežu li otežu, daju nesuvisle izjave i šta ti ja znam.
Ako HEP ne može u Adria LNG pa nije za to Dioki kriv!
Za Dinu kaže tarže riješenje – to je notorna glupost – talijani nude suradnju i to dugoročnu a trenutačni spred između EDC-a i VCM-a je 450 dolara po toni!
Ako riješe Dinu riješili su i Žitnjak – možda se toga netko itekako plaši.
Jer piroliza na Žitnjaku znači da će HR uvijek imati industriju polimera i to iz domaćeg plina.



Nije skroz jasno jel cacic mislio na cijeli zitnjak ili samo etilen-polietilen. Da, znam sta je izjavio ali mora se uzeti u obzir da on tj. oni ionako ne razumiju sta je sve na zitnjaku i sta o cemu ovisi. IMO, stvar je trgovine, malo ce popustit ina oko nekih stvari, malo vlada i to je to. Lako moguce da ce Dioki u toj prici biti zrtveno janje za neke druge ciljeve.

A price o izvozima, zaradama i sl. ionako nikog ne zanimaju za ozbiljno, sve se vrti oko kojekakvih interesa, a ne oko nekog opceg dobra. To bi bar svima trebalo biti jasno.

Do sada su krivci bili RJ i nitko više – sada će teško biti pronaći krivca jer ga NEMA – nema Pedra!!!!
Predata im je kompanija a oni umjesto da se bore za to otežu li otežu, daju nesuvisle izjave i šta ti ja znam.
Ako HEP ne može u Adria LNG pa nije za to Dioki kriv!
Za Dinu kaže tarže riješenje – to je notorna glupost – talijani nude suradnju i to dugoročnu a trenutačni spred između EDC-a i VCM-a je 450 dolara po toni!
Ako riješe Dinu riješili su i Žitnjak – možda se toga netko itekako plaši.
Jer piroliza na Žitnjaku znači da će HR uvijek imati industriju polimera i to iz domaćeg plina.
[/quote]

I pitali se tko kako je to preko noći Dioki postao neekonomičan – dok je HEP bio u igri bio je itekako ekonomična i profitabilna investicija!

New Report

Close