DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kako drhtave ruke prodaju ovo zlato, a kasnije……

Najsmješnije u svemu je da Čačić želi ztvarati pogone u firmi od koje pokušava i rukama i nogama otkupiti zemljište i projekt za LNG terminal na Krku.
Vlasnik zemljišta Dioki – cijena – prava sitnica 80 milijuna eura!

Ako su u vlasnicku strukturu diok-a usli hep…hz…ina…znaci da vam je drzava sad vlasnik a vi kao radnici trazite razgovor s njihovim predstavnikom….tj..cacicem..linicem…ili kim vec…Posaljite im svoje vidjenje, objasnjenje isplativosti proizvodnje….izadjite ako treba s placenim clankom u novine (otvorite racun gdje mozemo sufinancirat trosak)…jer uprava i sindikat vam ocito nicemu ne sluzi…znam da zvuci idealisticki ali nakon ove izjave cacica mora se neka reakcija napravit…i koliko god vam mozda to bilo sad najvaznije…ne isticite place u prvi plan…vec proizvodnju, ocuvanje radnih mjesta i izvoz…o to se "kunu" danasnji vlastodrsci pa da vidimo koliko im je stvarno do toga stalo.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

LJudi moji pročitajte si tekst gdje je LJubo Jurčić dobro opisa Čačića i njegove investicije koje on plasira u građevinu, i ponaša se kao direktor građevinske firme a ne kao vladim čovjek. Shvatite više da Čačić nema znanja, on je obična protuha i glupan a to dokazuje svakim danom sve više i više sustavnim uništavanje proizvodnje, proizvodnja je pokretač i svatko tko je imalo pametan bi se borio da Dioki krene punom parom sa radom, ali na žalost u ovoj vladi nema znanja a to vam dokazuje da u njoj ne sjede ljudi koji se cijeli život bave industrijom i proizvodnjom, najbolji primjer vam je za to Ferdelji kojeg su maknuli čim je reako što stvarno misli…….

Čudi me Linić,on je dobrih 10 godina u DIOKI-ju. i da samo šuti.
u 11.mj je izjavio za Novi List kako DIOKI mora pod svaku cijenu opstat,i sad dopušta da Čačić plasira ove izjave.

Pravi vlasnik je Linić i to odavna,prije kao Ježićev kum,a sad samostalno,i zbilja njegova šutnja mi ne ide u glavu…

p2.sem


Ako su u vlasnicku strukturu diok-a usli hep…hz…ina…znaci da vam je drzava sad vlasnik a vi kao radnici trazite razgovor s njihovim predstavnikom….tj..cacicem..linicem…ili kim vec…Posaljite im svoje vidjenje, objasnjenje isplativosti proizvodnje….izadjite ako treba s placenim clankom u novine (otvorite racun gdje mozemo sufinancirat trosak)…jer uprava i sindikat vam ocito nicemu ne sluzi…znam da zvuci idealisticki ali nakon ove izjave cacica mora se neka reakcija napravit…i koliko god vam mozda to bilo sad najvaznije…ne isticite place u prvi plan…vec proizvodnju, ocuvanje radnih mjesta i izvoz…o to se "kunu" danasnji vlastodrsci pa da vidimo koliko im je stvarno do toga stalo.

Pozdrav
Ovo podržavam jer radnici kojima poslodavac nije osigurao posao moraju ga prisiljavati svakodnevno da im osigura posao a onda s tim u skladu i plaće . Bez posla normalno je da nema plaća .
Zato radnici DIOKI-a slobodno vrijeme kojeg na žalost imate dovoljno potrošite na ozbiljne i konstantne pritiske na vladu da vam osigura posao .

Ma nesumnjivo je da Čačić griješi glede ekonomičnosti Žitnjaka.
No sumnjivo je da takvu izjavu daje dok se vode ozbiljni pregovori s IGS-om o pokretanju VCM-a na Krku i prodaje zemljišta za LNG terminal!

Taj nikad nikoga kolega nije spasio…vidite sta je samo od rijecke industrije ostalo…morate se uzdat u sebe i ako se njihova vjerodostojnost dovede u pitanje onda ce se i oni potrudit da je sacuvaju.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Čudi me Linić,on je dobrih 10 godina u DIOKI-ju. i da samo šuti.
u 11.mj je izjavio za Novi List kako DIOKI mora pod svaku cijenu opstat,i sad dopušta da Čačić plasira ove izjave.

Pravi vlasnik je Linić i to odavna,prije kao Ježićev kum,a sad samostalno,i zbilja njegova šutnja mi ne ide u glavu…


Slažem se u potpunosti s tobom i samo ću još nešto nadodati: Linićeva je sigurno zadnja ali argumentirana.


Taj nikad nikoga kolega nije spasio…vidite sta je samo od rijecke industrije ostalo…morate se uzdat u sebe i ako se njihova vjerodostojnost dovede u pitanje onda ce se i oni potrudit da je sacuvaju.

Pozdrav


Pa trudimo se,ljudi moji štrajkalo se glađu,2 velika prosvjeda kroz gradi i samo pusta obecanja.
Pogledajte HGK je slala dopis VLadi da DIOKI mora radit,jer su prisiljeni uvozit nekvalitetnu sirovinu.AD Plastika je također slala pisma,radimo dijelove za FIat,a sirovinu moramo uvozit,pored naše petrokemije. SSSH šalje dopis gdje kaže da INA i MOL uništavaju radna mjesta.
Lesar prekida sjednicu parlamenta zbog DIOKI-ja. Održava se rasprava zbog DIOKI-ja.
3 mjeseca smo konstantno bili na svim vijestima,svi su čuli za DIOKI.

Kolega mi je preminuo zbog silnog stresa…
DInini dobavljaci salju pisma da su spremni odmah dat sirovinu samo da se pogoni pokrenu.
Predsjdnik Općine Krk govori da gašanjem DINE prakticki otok propada.

Ljudi moji,toliko toga smo napravili i radimo,al protiv vjetrenjača ne ide.

p2.sem

Zamisli kako mogu POTENCIJALNI investitori reagirati na izjvu da je industrija polimera neekonomična ( to je rekao ) u HR.
Ako je to neekonomično onda je u HR sve neekonomično.

Iako neekonomično ne znači i NEISPLATIVO!



Čudi me Linić,on je dobrih 10 godina u DIOKI-ju. i da samo šuti.
u 11.mj je izjavio za Novi List kako DIOKI mora pod svaku cijenu opstat,i sad dopušta da Čačić plasira ove izjave.

Pravi vlasnik je Linić i to odavna,prije kao Ježićev kum,a sad samostalno,i zbilja njegova šutnja mi ne ide u glavu…


Slažem se u potpunosti s tobom i samo ću još nešto nadodati: Linićeva je sigurno zadnja ali argumentirana.
[/quote]

ako misliš na cijenu, njegova je zadnja 5 kn, a onda će se javiti, doduše ne direktno, nego preko Čačića, ukratko; j..o dionicu koju Čačić spušta i diže svojim fintama

Jedno je sigurno i potvrđeno. HEP NE ULAZI U FIRMU

p2.sem

New Report

Close