DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Obnova čega Savo? Obnova od ratnih razaranja ili sustavnog potkradanja sve vrijednog u tvrki. Ono prvo traje a ono drugo se nikada neće desiti, zar ti ne vidiš svuda oko sebe kako je ta ‘obnova’ tekla?

Obnova PVC proizvodnje u Ravenni kao potencijalnom kupcu VCM-a s Krka.

Razlika u cijeni EDC/VCM JE OKO 440EUR/t.
http://english.chem99.com/news/271362.html

DINA će radit’,dugo se već čeka,ali oni kreću sa radom.
Ali na našu veliku žalost izgleda da Žitnjak neće,i tu je Mršić sačuvao radna mjesta?
Svaka mu čast još 350 nezaposlenih,i ostala mu je firmica sa 400 ljudi…

Mol etan ne da!,nitkom od vjerovnika nije u interesu da pokrene proizvodnju,jer da je to bi se do sad napravilo.

p2.sem

Neznam o kojem i čijem zemljišti za LNG sava priča to je zemljište Ježić i ostala klika davno već založila i pare od prodaje neznače radnicima baš ništa.Dakle nitko nemora otkupiti od Diokija ništa nago treba aktivirati hipoteku i uknjižiti se na zemljište.

Dina je isto veliki upitnik,na pogonima nema niti pitke vode,a o pocetku proizvodnje da se ne prica.Pokusavaju koliko sam nacuo dogovorit nam plaču za 4.mjesec preko neke pozajmice od neke firme za ovaj tjedan prije famozne odluke vjerovnika za 25.05!Sta se tice te skupštine koja je zakazana za petak jel uopče netko misli da če se ona dogodit ili nas opet j….. po 100ti put,ili im je plan dat nam plaču pa da se ljudi malo smire a skupstina ce se opet odgodit to je po meni najrealnija opcija.Kao sta je rekao jman da su htjeli proizvodnja bi se več pokrenula na obje lokacije ili barem na jednoj pa neka se dogovaraju do 2015 sta se nas tice,ponavljam vjerovnici zele uci u firmu na gotovu stvar i pokrenutu proizvodnju,dugujemo im vec milione kuna i sad jos ocekujemo da ce nam dat jos milione za pokretanje proizvodnje i plače to ce se desit malo sutra


Dina je isto veliki upitnik,na pogonima nema niti pitke vode,a o pocetku proizvodnje da se ne prica.Pokusavaju koliko sam nacuo dogovorit nam plaču za 4.mjesec preko neke pozajmice od neke firme za ovaj tjedan prije famozne odluke vjerovnika za 25.05!Sta se tice te skupštine koja je zakazana za petak jel uopče netko misli da če se ona dogodit ili nas opet j….. po 100ti put,ili im je plan dat nam plaču pa da se ljudi malo smire a skupstina ce se opet odgodit to je po meni najrealnija opcija.Kao sta je rekao jman da su htjeli proizvodnja bi se več pokrenula na obje lokacije ili barem na jednoj pa neka se dogovaraju do 2015 sta se nas tice,ponavljam vjerovnici zele uci u firmu na gotovu stvar i pokrenutu proizvodnju,dugujemo im vec milione kuna i sad jos ocekujemo da ce nam dat jos milione za pokretanje proizvodnje i plače to ce se desit malo sutra

Upravo tako,svi žele doć na gotovu stvar,a firma je u takvoj situaciji da nema odkuda nabaviti novac,sve je pod hipotekama,zadnje sto se moglo prodat,bio je kolosjek sto je prodano.
Dolezil nije čarobnjak,INI je nosio plan pokretanja proizvodnje,al ovi očito ne žele čut za bilo kakvo puštanje sirovine,iako im to garantira povrat dugova.Šanse za opstanak E I PE su nikakve
samim time i opstanak proizvodnje i radnih mjesta,kao i same firme.
Ovo što pišem nije floskula,nego realna situacija.

Na DINI je i u slučaju pokretanja proizvodnje problem radne snage,jer je dosta inženjera otišlo.
Živimo u takvoj državi gdje nitkom nije u interesu spašavanje ovog izvoznog diva,nego samo brza i kratkotrajna zarada,i nažalost tome smo svjedoci…

p2.sem


Neznam o kojem i čijem zemljišti za LNG sava priča to je zemljište Ježić i ostala klika davno već založila i pare od prodaje neznače radnicima baš ništa.Dakle nitko nemora otkupiti od Diokija ništa nago treba aktivirati hipoteku i uknjižiti se na zemljište.

Pričam o zemljištu Diokija i Dine na kojemu su hipoteke HAAB-a i slažem se u potpunosti da vjerovnici naplate dug iz hipoteka – njima zemljište a nama se smanji dug za cca 50 milijuna eura!


@jman

Otkada je u HR problem radne snage – kamo sreće da jeste no jedini problem je neradna snaga tj nezaposleni.
To što ti pričaš je kao žedan pored potoka punog vode!

I vidjeti ćeš da ako prihvate ponudu od strane IGS-a za Ravennu da nikakvih problema nema.
Kao i u Zagrebu – zašto bibio problem etan kojega ima Ina etilen kojega možeš kupiti i prerađivati?

"Kao i u Zagrebu – zašto bibio problem etan kojega ima Ina etilen kojega možeš kupiti i prerađivati? "

Savo, pričaš lovačke priče….

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

sutra Linić u Ivaniću….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


sutra Linić u Ivaniću….

Daj pojasni malo…

p2.sem

ovak;

upravo mi javljeno i to iz prve ruke, odnosno od nekoga tko će sutra biti s njime….
dalje mi nije pojašnjeno, mada bi i sam volio znati povodom čega?????

znamo čega ima u Ivaniću osim naftalana….

zasad je info provjeren mogu reći 99% , onaj 1% ostavljam za rezervu….

ak kaj saznam dodatno javim….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


"Kao i u Zagrebu – zašto bibio problem etan kojega ima Ina etilen kojega možeš kupiti i prerađivati? "

Savo, pričaš lovačke priče….


Etana ima,to nije problem,i njega može biti samo više. kad se ostale bušotine krenu otvarat’.
Al NEMA GA ZA NAS SAVO! MOL NE DA,i tu ti je sva mudrost…

p2.sem

http://www.poslovni.hr/vijesti/naknada-za-plasticne-vrecice-donosi-tri-tisuce-otkaza-205226.aspx

Deša ne kenjaj, vrećice su zlo današnjeg društva, puna ih je šuma, a nekad nije tako bilo iako je dioki radio na 100%. ali Dioki nema veze sa tim, vrećice iz dućana otpadaju negdje na 2-3% kapaciteta LDPE, tako da ne branite ove klošare bez veze, ionako uvoze većinu za te vrećice (LLDPE i HDPE). kako je vani tako i kod nas.

New Report

Close