DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/dan-d-za-cacica-australska-banka-macquarie-zainteresirana-za-investicije-teske-pet-milijardi-eura/615794.aspx

Australska investicijska banka navodno je zainteresirana za gradnju LNG terminala i to u suradnji s General Electricom, jednom od najvećih američkih firmi.

Glede samog suđenja i površnom promatraču je jasno da je odbrana Sanadera učinila medvjeđu uslugu sebi dovođenjem LAŽNIH svjedoka tj ljudi koji pod prisegom LAŽU.

U plinove se možda i kužiš, al nešto ti ne ide numeričko-financijska orijentacija (konkretno: razlika između jednog dolara, milijuna ili, recimo milijarde..)
Ovaj baja koji je danas doletio u ZG (tvoj "lažni svjedok") je malo veća manga

Vaš link

Kamo sreće da je došao sklopit kakav posao … a i neće ga zasigurno sklopit u državi čije državno odvjetništvo drkulji s njegovim imenom kako bi napakiralo bivšem premijeru …

uglavnom: svi koji poput tebe brljave oko toga da je Ježić van igre, da je zemljište za LNG bilo i bit će Diokijevo i da Čačić & Linić igraju čistu LNG igru kroz institucije jaaaaako griješe…

Događaji u budućnosti uvjetovani su onima u prošlosti, a na njih više ne možemo utjecati ...


Glede samog suđenja i površnom promatraču je jasno da je odbrana Sanadera učinila medvjeđu uslugu sebi dovođenjem LAŽNIH svjedoka tj ljudi koji pod prisegom LAŽU.

U plinove se možda i kužiš, al nešto ti ne ide numeričko-financijska orijentacija (konkretno: razlika između jednog dolara, milijuna ili, recimo milijarde..)
Ovaj baja koji je danas doletio u ZG (tvoj "lažni svjedok") je malo veća manga

Vaš link

Kamo sreće da je došao sklopit kakav posao … a i neće ga zasigurno sklopit u državi čije državno odvjetništvo drkulji s njegovim imenom kako bi napakiralo bivšem premijeru …

[/quote]

Upravo takvi su i sklapali poslove s npr Inom, HEP-om……i ogulili ih do gole kože!
Pa čovječe USKOK je u INI zbog tradinga, sjeti se da je HEP popušio 700 milja kupujući struju po najvećim cijenama. za Inu se tvrdi da je samo u tri mjeseca izgubila 1,5 milijardi kuna…..

To su ta famozna upravljačka prava – znaju se oni ne samo naplatiti nego i debelo zaraditi!

Što se tiče RJ, Sanadera…neka o tome da pravorijek sud, amoj sud je da su iznošenjem LAŽI naštetili Sanaderovoj obrani.

Skupština je krajem lipnja oko 26. Tjedan dana iza Inine.

čačić u 3-em dnevniku-lng nakon puno godina ipak se pokreće.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/dan-d-za-cacica-australska-banka-macquarie-zainteresirana-za-investicije-teske-pet-milijardi-eura/615794.aspx

Australska investicijska banka navodno je zainteresirana za gradnju LNG terminala i to u suradnji s General Electricom, jednom od najvećih američkih firmi.


19. svibanj 2012.
Čačić: Macquarie će se javiti na javni poziv za projekte JPP-a
………Tom prigodom predstavljeni su i projekti u energetici, projekt termoelektrane Plomin 3 te LNG-a terminal na Krku, kao i projekt "Zagreb na Savi", a prvi potpredsjednik Vlade i ministar gospodarstva Radimir Čačić u telefonskoj izjavi za Hinu ističe kako je interes investitora bio velik…..

Čačić je u telefonskoj izjavi emitirano u HRT Dnevnik 3 ponovio izjavu da je ……LNG na Krku preuzela Vlada RH!
To bi značilo da su ovi konzultanti koje je uzeo LNG Hrvatska u funkciji preuzimanja projekta i zemljišta od strane Dine?

ajd da probamo načeti temu eventualnog zbrinjavanja viška radnika na lokaciji Zagreb, ako dođe do toga da se Zagreb gasi što mislite dali će biti ponuđeno zbrinjavanje osim sa otpremninama i na način da se pojedini kadrovi /radnici/ prebace na Krk?

sve je izvjesnije da budućnost Dine nije upitna, a vjerujem da bi zainteresiranih za ovakav način zbrinjavanja bilo???


ajd da probamo načeti temu eventualnog zbrinjavanja viška radnika na lokaciji Zagreb, ako dođe do toga da se Zagreb gasi što mislite dali će biti ponuđeno zbrinjavanje osim sa otpremninama i na način da se pojedini kadrovi /radnici/ prebace na Krk?

sve je izvjesnije da budućnost Dine nije upitna, a vjerujem da bi zainteresiranih za ovakav način zbrinjavanja bilo???


Nadajmo se da će plan o zbirnjavanju 320 ljudi zavrsit u smeću…

Al ako ne,ovo tvoje ima smisla….

p2.sem

Kolega jman kako se stvari razvijaju plan zbrinjavanja 320 radnika nema nikakvu šansu ali zato ima puno gora opcija a to je stečaj. Više od osam mjeseci svakodnevno slušamo istu priču i nažalost mi to pušimo i u zadnje vrijeme ništa i ne poduzimamo. Od zadnje isplate Dolezil malo malo pozove radničke prestavnike i priča im istu priču a oni mu slijepo vjeruju i svi ushićeni i puni sebe misle da je sve bajno i da netreba ići u radikalne akcije.Dolezil navodno sutra putuje u Italiju da kaže bivšim poslovnim partnetima da će im jednog dana ako bude novca platiti etilen i onda sa njima ako oni budu htjeli nastaviti suradnju.

Ima tu nešto istine,al zbilja stečaj ti nije opcija.Otpuštanja će biti,gašenja pogona također,al o tome ne odlučujemo mi,nego oni iznad nas.
Sindikalisti se trebaju pokrenut i uspijet negdje pronać novac,jer ljudi ovako vise ne mogu,i tu se potpuno slažem s tobom.
Za Dolezila pojma nemam,samo znam da etana nama neće bit,tako da…

p2.sem


Dolezil navodno sutra putuje u Italiju da kaže bivšim poslovnim partnetima da će im jednog dana ako bude novca platiti etilen i onda sa njima ako oni budu htjeli nastaviti suradnju.

Vjerojatno ne ide da kaže NE nego DA za posao s Ravennom!
Da je to Dina imala prije pola godine podmirila bi sva dugovanja i radila punom parom.
No obnova se produžila nekoliko mjeseci.
Ali ako i ne bude ništa od toga posla tu je LNG terminal i zemljište koje se MORA otkupiti od Diokija i Dine a to ponovno znači rad i samo rad a onda i lova na računu.

Svi ste svjesni da se ništa dobro ne dešava već mjesecima i da je stečaj, zatvaranje pogona i otpuštanje ljudi svakim danom sve realnija, nažalost.

Najgore od svega što smo u toj situaciji nemoćni i očito prizemljeni, nikave koristi ionako nema od radikalnih mjera, jer nikoga za nas nije briga!

Ministar Mrsić u subotnjem trećem dnevniku izjavio da se na primjeru dioki-ja vidi briga vlade za očuvanje radnih mjesta, svaka im čast kako su nas ‘očuvali’.

Obnova čega Savo? Obnova od ratnih razaranja ili sustavnog potkradanja sve vrijednog u tvrki. Ono prvo traje a ono drugo se nikada neće desiti, zar ti ne vidiš svuda oko sebe kako je ta ‘obnova’ tekla?

***

Sve je lijepo kao na razglednici
Radnici bez posla, klinci na ulici
Starci čekaju red pred kontejnerima
Gladni guraju sve u pučkim kuhinjama

Moj dom je Hrvatska
Ja dižem zastavu, do neba…

Sve je lijepo kao sa razglednice
Dimnjaci bez dima, puste oranice
Negdje ispod zvijezda juš je tvoj kućni broj
S pticama u parku tu na svome si svoj

Moj dom je Hrvatska
Ja dižem zastavu, do neba…

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

New Report

Close