DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imali kakvog izgleda da Dioki ode u stečaj sve mi je ovo mutno a stečaj kao realna opcija mi naj izglednija pa nakon stečaja ispočetka


Imali kakvog izgleda da Dioki ode u stečaj sve mi je ovo mutno a stečaj kao realna opcija mi naj izglednija pa nakon stečaja ispočetka

nema,da se htjelo ic u stečaj islo bi se davno.a i stečajem se ogroman novac gubi….
Vidjet cemo sta ce se u četvrtak reć’,jer po Novom listu Vlada opet raspravlja o DIOKI-ju.
Nadam se da će ovoj agoniji doć kraj….

p2.sem

Ovdje upišite svoj komentar… [proud]a netko se izkrcao u velikom stilu ali cijenu nije srušio…..a druge strane je netko kupio [thumbsup]

dan poslje sutra

Filipović ponovno u akciji .
Čovijek voli po onoj narodnoj "dam samo da prodam " , "navali narode ; još malo pa nestalo " .

Četvrtak po četvrtak

A ni plaće nisu podjeljne što su radnici pošteno zaradili o čemu vi pričate kakva vlada kakvi bakarači

jesam li rekao prošle nedjelje da nečekate ČETVRTAK tako ni sad

Čekajte bolje dane al nakon STEČAJA

Konačno se u Diokiju počelo nešto pozitivno događati Dolezil je danas navodno odputovao u Trst (nitko mu nije valjda rekao da i u Zagrebu može kupiti traperice svih marki).Plaće će biti malo sutra ,a proizvodnja kreće prvi tjedan u mjesecu . Ako mislie da se šalim provjerite moje tvrdnje kod Presjednika Nadzornog ZR on stalno ima prave informacije.

I zamisli nakon svega ovoga kaže Vlada u četvrtak: DIOKI ide u STEČAJ.

Osobno mislim da nije moguce,ali tko zna sta Vlada misli… [huh]

p2.sem


I zamisli nakon svega ovoga kaže Vlada u četvrtak: DIOKI ide u STEČAJ.

Osobno mislim da nije moguce,ali tko zna sta Vlada misli… [huh]

oni koji imaju dionice diokija u velikom broju imaju i poznanstva u vladi…. i taj im ainformacije prije šire javnosti… i taj bi krenio u panicnu rasprodaju što bi se vidilo…po velikom padu cijene i po prometu….trenutno je navlacenje između optimista i persimista [proud]…da ova firma nema buducnost cijena bi bila ispod 10 kuna….

dan poslje sutra

pitanje je dana kada cacic i linic ulaze u Upravni odbor ine!jeli to dobro za buducje poslovanje diokija?
ja mislim da da!!!
1.korak vlada ulazi u strukturu diokija (dogodilo se)
2.odkup projekta terminala na krku (dogodilo se)
3.cacic i linic ulaze u strukturu ine,gdje ce sigurno osigurat sirovinu za rad diokiju
4.linic je iz rijeke i nece dozvoliti propast radnih mjesta iz sdp-ove utvrde – prim.-gor.županije
5.najvažnije je:DA SDP-U (VLADI) NIJE U INTERESU DIOKI I NJEGOV RAD ONA NEBI UŠLA U PREGOVORE JEZICEM NEGO PROGLASILA STECAJ I ZATVARANJE CIJELE PRICE OKO DIOKI.
6.dioki nije trgovacka kuca koja kupuje pa preprodaje nego je proizvođac hrvatskog proizvoda i to je važno:izvoz…izvoz i izvoz…..rast,rast i rast!
7.pogledajte diokijevu web stranicu:ima više međunarodnih cetifikata nego podravka
8.poticaji eu
9.kupnja od strane rusa ili kineza
mogu vama reci da sam stavio zadnju lipu u ovu dionicu na osnovu ovih parametra

dan poslje sutra


pitanje je dana kada cacic i linic ulaze u Upravni odbor ine!jeli to dobro za buducje poslovanje diokija?
ja mislim da da!!!
1.korak vlada ulazi u strukturu diokija (dogodilo se)
2.odkup projekta terminala na krku (dogodilo se)
3.cacic i linic ulaze u strukturu ine,gdje ce sigurno osigurat sirovinu za rad diokiju
4.linic je iz rijeke i nece dozvoliti propast radnih mjesta iz sdp-ove utvrde – prim.-gor.županije
5.najvažnije je:DA SDP-U (VLADI) NIJE U INTERESU DIOKI I NJEGOV RAD ONA NEBI UŠLA U PREGOVORE JEZICEM NEGO PROGLASILA STECAJ I ZATVARANJE CIJELE PRICE OKO DIOKI.
6.dioki nije trgovacka kuca koja kupuje pa preprodaje nego je proizvođac hrvatskog proizvoda i to je važno:izvoz…izvoz i izvoz…..rast,rast i rast!
7.pogledajte diokijevu web stranicu:ima više međunarodnih cetifikata nego podravka
8.poticaji eu
9.kupnja od strane rusa ili kineza
mogu vama reci da sam stavio zadnju lipu u ovu dionicu na osnovu ovih parametra


Apsolutno si u pravu,ali 1.točka tvog zakljucka se nije jos dogodila!
zatim 3. točka je još uvijek upitna jer se Čačiću sudi u Mađarskoj,pa koliko je on hrabar da potegne pitanje etana,zbog kojeg se Mađarima kosa na glavi diže?

Ako mi na to daš odgovor,bio bih ti zahvalan…

p2.sem

Vaš link

Ne’š ti kazne! Kazna bi trebala iznositi u omjeru ostvarene štete zbog nepokretanja stečaja.
A kada će se to dogoditi u DIOKI-ju? Nikada!
Tu se stalno mijenjaju direktori, a nitko ne smije pokrenuti stečaj iako su davno stečeni uvjeti. Par mjeseci ili dana za kakvu "siću" pa ajmo sljedeći.
Ne znam da li je netko od radnika zatražio pokretanje stečaja. Ali to bi bilo nekolegijalno, zar ne? Mnogi koji se "bore" za prava radnika bi izgubili stolice.

savu za predsjednika!


Vaš link

Ne’š ti kazne! Kazna bi trebala iznositi u omjeru ostvarene štete zbog nepokretanja stečaja.
A kada će se to dogoditi u DIOKI-ju? Nikada!
Tu se stalno mijenjaju direktori, a nitko ne smije pokrenuti stečaj iako su davno stečeni uvjeti. Par mjeseci ili dana za kakvu "siću" pa ajmo sljedeći.
Ne znam da li je netko od radnika zatražio pokretanje stečaja. Ali to bi bilo nekolegijalno, zar ne? Mnogi koji se "bore" za prava radnika bi izgubili stolice.

Mješaš puno stvari koje nemju veze s Diokijem a niti s zakonima.
Svatko može pokrenuti OVRHU a ovrha nije kraj nego početak – tako se radi u svijetu a uskoro po LInićevim riječima i u HR.
Radnici također mogu pokrenuti OVRHU svojim isplatnim listićima koji su ovršni nalog.
Banke također mogu pokrenuti OVRHU na nekretninama koje su zalog – zašto to ne čine pitaj njih no ja mislim da im puno više odgovara da uđu u vlasništvo no da se naplate nekretninama koje su procjenjene dosta visoko a ne mogu se prodati ispod 1/2 vrijednosti.
Same Diokijeve nekretnine vrijede i u takvoj varijanti oko 1 milijarde kuna – radi se oko 1,5 milijuna m2 lukrativnog zemljišta na Žitnjaku i Krku – bilo za industriju ili turizam.

Neues Investitionsklima in Kroatien
http://volksgruppen.orf.at/kroaten/aktuell/stories/164290/

Čačić je i u Austriji apostrofirao nužnost da se pokrene Addria LNG projekt – od konzorcija još nema očitovanja – ali zasigurno u novom odnosu plinskih snaga na jednom širem području ovog dijela Europe morati će se izjasniti – ako žele mogu ako ne žele ide HR solo s Qatarskim kapitalom.

New Report

Close