DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Drago mi je zbog ove izjave,jer to znaci da je Vlada u DIOKI ušla prvenstveno da se proizvodnja spasi,i jedna cijela industrijska grana,a to je najbitnije.

Iako ovdje Sava ima pravo(jedna od rijetkih),samo me zanima kako je Čačić naumio Ježića izbacit van? [cool]

p2.sem

Trgovački sud u Rijeci, Tt-11/3613, 16.12.2011

Trgovački sud u Rijeci objavljuje upis promjene članova društva, u Sudski registar proveden kod ovoga suda 15.09.2011. godine pod poslovnim brojem Tt-11/3613-10, redni broj upisa 11, za subjekt upisa s matičnim brojem (MBS): 080565459, s ovim podacima:
TVRTKA/NAZIV:
ĆUF, društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama
SJEDIŠTE/ADRESA: Omišalj, Poje 1
OSNIVAČI/ČLANOVI DRUŠTVA:
#DIOKI HOLDING AG, Švicarska, broj iz registra: CH-170.3.027.463-6, naziv registra: Trgovački registar Kantona ZUG, nadležno tijelo: Trgovački registar Kantona ZUG, OIB: 80628186533, Švicarska, Zug, Bahnhofstrasse 10; #član društva
ADRIAOIL S.p.A, Italija, broj iz registra: 80021250156, naziv registra: Poslovni registar, nadležno tijelo: Trgovinsko, industrijsko, obrtničko, poljoprivredna komora u Milanu, OIB: 97067950468, Italija, Milano, Corso Matteotti 10; član društva

hm … U Zugu Jezic, u Milanu … hm …

Događaji u budućnosti uvjetovani su onima u prošlosti, a na njih više ne možemo utjecati ...

Velecijenjeni Sava,

zemljište za LNG zove se Ćuf. Čuf je u nekom postotku u vlasništvu Dine a u drugom postotku u vlasništvu Adria oil Milano. Dina je u vlasništvu Diokija baš kao i Adria oil Milano. To je tzv. Dioki grupa. Ćuf je ipak bio i za sada je još uvijek Diokijev, kako god okreneš.

bitno je da je to sad Vlada uzela u ruke 100 posto, a ne bi da nema jake igrače već spremne – i to sad ne bi trebala biti samo najava kao kod PTKM, nego posao na vidiku

Dobar dan kolege, evo me nazad kod vas, LNG se rješava brže nego sam mislio, mislim da dolaze lijepe stvari i za firmu i za dionicu

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Kažu u biltenu plaće pondjeljak/utorak.

Obećanje,ludom radovanje a? [undecid]

U biltenu kažu da su "prvi dio duga isplatili, a da bi drugi dio duga trebao biti ovaj tjedan". Super su to sročili – isplatu plaće za X mj. prošle godine preimenovali su u "prvi dio duga" jer tako valjda ljepše zvuči. Po toj logici mogu nam ovih dana isplatiti po 100 kuna i to nazvati vraćanjem "drugog dijela duga". Dok dobijemo "posljednji dio duga" pola radnika će završiti u mirovini. Glavno da se , kako kažu, ulažu maksimalni napori da se vrati čim veći dio duga u što kraćem vremenu. Ali, eto, u današnje vrijeme kad se golemi iznosi mogu prebaciti s računa na račun jednim klikom miša, nama su se ispriječili administrativni problemi pa se "drugi dio duga" nikako ne uspijeva isplatiti. Mogu samo zamisliti kakve li su administrativne probleme morali savladavati hrvatski tajkuni kad su prebacivali milijarde na sigurno zadnjih dvadesetak godina. Ili kad je Dioki osigurao privatni avion Sanaderu da ode na utakmicu Lige prvaka u Milano u vrijeme kad je stoka sitnog zuba morala štedjeti na spajalicama i wc papiru. Osim toga nema dana da na tv sindikati nešto ne pametuju, prijete ili komentiraju, kao što svaki dan ovi iz Vlade ne blebeću da je njihov glavni cilj proizvodnja,proizvodnja i proizvodnja. A imamo Dioki koji stoji već 9 mjeseci iako ima tržište, valjda opet zbog "administrativnih problema". A imamo i Sindikate koji su opet u mišjoj rupi. Iako je valjda jasno da od njih ne treba očekivati više ništa, baš me zanima ta njihova taktika.

Prodaj INU Mađarima,dobit ces unistene rafinerije,unistenu petrokemijsku industriju.
A prodaju industriju nafte Rusima,dobit ces ovo:http://www.poslovni.hr/vijesti/rusi-ce-investirati-700-milijuna-eura-u-rafineriju-u-bosanskom-brodu-202575.aspx

Dobro je Čačić rekao,napravit novu INU je prijeko potrebno,jer smo industriju totalno izgubili…

p2.sem

Kad izađu detaljnije informacije o LNG-u i ispalte se plaće bit će dosta zanimljivo ovdje

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Velecijenjeni Sava,

zemljište za LNG zove se Ćuf. Čuf je u nekom postotku u vlasništvu Dine a u drugom postotku u vlasništvu Adria oil Milano. Dina je u vlasništvu Diokija baš kao i Adria oil Milano. To je tzv. Dioki grupa. Ćuf je ipak bio i za sada je još uvijek Diokijev, kako god okreneš.

Ma jasno je svima ili bar većini a ne samo Diokijevcima čiji su Ćuf, Piros, KIjac….

Čak mi nije ni bitno što je Ćaćić do sada napravio po pitanju LNG terminala – bitno mi je da je SHVATIO što LNG terminal znači za HR i šire. Dakle od te točke do točke kada će zemljište preći u ruke investitora ma kako se oni zvali nema više nepremeostivih prepreka.

A glede Žitnjaka – što je s EPS-om – ide li to u start i kada – šuška se i piše da je sve pripremljeno.

@Mchina

Nema klađenja poslije utakmice!

Nema starta EPS-a.
Ako Žitnjak i krene,to ce prvo krenut Etilen i Polietilen.

Odakle po tebi novac za stiren?
Ina plin može dat,najlakse je pokrenut ova dva pogona jer samo etan treba pustit.Povavljam ti po 1000 put,ne priprema se niti na DINI,niti u DIOKIJU ništa! Tko god ti plasira te informacije,prica ti gluposti.

p2.sem

a jel znate vi sta s placama?


a jel znate vi sta s placama?

Kao i obično,još jedno veliko ništa…

p2.sem

New Report

Close