DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma kakav stečajni postupak?? Dogovara se model društveno privatnog partnerstva i utanačuju se detalji. Nažalost, zato ova trakavica toliko traje.

U međuvremenu, predstavnici Stožera pozvani su u Ministarstvo na razgovor, dok ostali čekaju vani, međutim, radnici se pitaju što mogu očekivati, a doznaje se da bi oko 12,30 prvi potpredsjednik Vlade i ministar gospodarstva Radimir Čačić trebao dati izjavu. Podsjetimo, upravo je on prošloga tjedna kazao i ponavljao da ne razumije što on ima s Diokijem i zašto ga se uopće išta o tome pita.
Vaš link

Tika-taka

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Ježiću ostaje jedan posto Diokija, radnicima plaće za tjedan dana’!!!!!!

Nema detalja ali poljeće se i valjda napokon radi

Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

vlada se može pozdraviti sa reformama,najbolje joj je da povuku Čobankovića,trebat će im [bye]

Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Šta je to dražba uravnoteženja?

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...


Šta je to dražba uravnoteženja?

E baš će ga uravnotežiti – megdje na 150-200! Naravno za početak.
Po toliko je mionimalno dug konvertiran.

U narednim tjednima trebala bi biti riješena i isporuka etana Diokiju, koja je obustavljena jer ga dobavljač, INA, ne želi isporučivati zbog toga što joj Dioki duguje 117,2 milijuna kuna.

Vaš link

Ajoj, gdje ovo leti

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Znam da to ponekad nije pametno, ali od današnjeg dana mi je sve upucano u omjeru 80:20 u dvije dionice, ovih 80% je Dioki.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima




evo mene opet: ima li netko neku procjenu koliko će dionica vrijediti nakon sutrašnjeg (ili nekog drugog dana) dogovora. Ne bih htio biti prebrz na okidaču.

Insider007, može još jedan odgovor, popravni?

http://hr.seebiz.eu/kemijska-industrija/robert-jezic-spreman-sam-izaci-iz-vlasnicke-strukture-diokija-nadam-se-dogovoru-u-petak/ar-29452/

Evo ja ću kad nitko neće. Za početak 80 do 120 onda praćenje situacije i ako ide sve kak treba idemo na 200. [proud]
[/quote]

a mozda i na 500, nemoj biti skroman
[/quote]

A nije da se nije znalo [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Pokreće s eDIOKI dobra vijest za Hrvatsku [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

http://slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/168234/Default.aspx

New Report

Close