DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Među najvećim vjerovnicima su Ina, HEP, Zagrebačka banka, Hypo banka i drugi.
Danas se to rješava, cijena danasnja oko 39,00 kn

Prodala nas država, prodao nas Čačić za oslobađajuću prresudu u Mađarskoj. Opljačako nas RJ. Nismo ni imali nikakve šanse. Sindikati su pomagali RJ a ne radnicima. Sami smo si krivi što smo im dozvolili.

Deset nesposobnih je uspjelo uništiti ostalih 440.
A gospodi sa Dine koja se naglo želi odvojiti od Diokija nakon što su iscicali i zadnju lipu iz Diokija poručujem samo onu staru – sve što je oteto je prokleto. Uz RJ jako brzo će se i vama desiti Dioki. Prodat će vas za luku, terminal ili nešto slićno. Radnici mu ne znače ništa, samo lova a to će dobiti prodajom zemljišta za lng terminal. Vi mu više nećete trebati. Pa kad i vi krenete štrajkati glađu, mi ćemo, baš ako i vi sada, staviti ruke u prazne đepove i – samo gledati baš kao što ste i vi nas iz svojih toplih domova.

Jučer su vam sindikalci bili u Zagrebu, nisu se udostojili doći na Žitnjak i stisnuti ruku dečkima koji već peti dan štrajkaju glađu i bez vode tražeći i njihove plaće. Valjda im je bilo bolje u nekoj birtiji piti na sindikalni račun. Ili im je bilo ispod časti družiti se sa radnicima Diokija. Sram vas bilo gospodo sa Krka! Nas 900 je možda i moglo nešto napraviti. Pitanje je što ćete moći napraviti sad kad ostanete sami, vas ovako mlitavih 350? Ništa. Pojest će vas!!!!!

Moja prognoza je da će DIOKI završiti kao Pevec…

Sinoć u dnevniku 3 HRT-a:

Robert Ježić: Nedam Dioki!

uzeo sam kredit od 14 milijuna Eura…

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]


Prodala nas država, prodao nas Čačić za oslobađajuću prresudu u Mađarskoj. Opljačako nas RJ. Nismo ni imali nikakve šanse. Sindikati su pomagali RJ a ne radnicima. Sami smo si krivi što smo im dozvolili.

Deset nesposobnih je uspjelo uništiti ostalih 440.
A gospodi sa Dine koja se naglo želi odvojiti od Diokija nakon što su iscicali i zadnju lipu iz Diokija poručujem samo onu staru – sve što je oteto je prokleto. Uz RJ jako brzo će se i vama desiti Dioki. Prodat će vas za luku, terminal ili nešto slićno. Radnici mu ne znače ništa, samo lova a to će dobiti prodajom zemljišta za lng terminal. Vi mu više nećete trebati. Pa kad i vi krenete štrajkati glađu, mi ćemo, baš ako i vi sada, staviti ruke u prazne đepove i – samo gledati baš kao što ste i vi nas iz svojih toplih domova.

Jučer su vam sindikalci bili u Zagrebu, nisu se udostojili doći na Žitnjak i stisnuti ruku dečkima koji već peti dan štrajkaju glađu i bez vode tražeći i njihove plaće. Valjda im je bilo bolje u nekoj birtiji piti na sindikalni račun. Ili im je bilo ispod časti družiti se sa radnicima Diokija. Sram vas bilo gospodo sa Krka! Nas 900 je možda i moglo nešto napraviti. Pitanje je što ćete moći napraviti sad kad ostanete sami, vas ovako mlitavih 350? Ništa. Pojest će vas!!!!!


Živa istina! BRAVO! Zbilja je šokantno da se nisu udostojili doć do pogona da pozdrave ove hrabre ljude.Znaju i oni tamo da ih je Žitnjak napravio,i da bez Žitnjaka nema poštenog poslovanja,dobro se to zna…
Jadan onaj kojem Ježić ostane vlasnik…

p2.sem


Prodala nas država, prodao nas Čačić za oslobađajuću prresudu u Mađarskoj. Opljačako nas RJ. Nismo ni imali nikakve šanse. Sindikati su pomagali RJ a ne radnicima. Sami smo si krivi što smo im dozvolili.

Koga čete kriviti ako Čaćića ipak osude, a RJ-u oduzmu dionice ?

Za sve djelatnike DIOKI-a koji mogu okrenuti novi list u životu ;
http://www.youtube.com/watch?v=xskOK1dWW7k


Veceras se Ježić pojavio na Žitnjaku,bio je sa deckima na pirolitickim pecima,razgovarali su oko pola sata.

Rekao je nama ovo: Žao mi je što ne radite,osjecam se odgovornim,Ina ne da plin,al ja im Krk neću dat…

Iz ovoga se vidi tko koci sve…

A u 3. dnevniku nešto sasvim suprotno – da će biti manjinski dioničar – u skladu s izjavom Vidonije da je vlasničko restrukturiranje pri kraju.

šutnja je zlato?

Rasprava u Saboru o DIOKI-ju. [thumbsup]

Ovaj naš štrajk je pokazao koliko samo toga napravili,pokazali smo da radnike netko treba štititi,da industrija mora opstat.I ovo je prva privatna kompanije o kojoj se raspravljalo u Saboru.

Niti jedna žrtva nije uzaludna…

p2.sem

Ne znam ništa o DIOKI, ali me zanima ako netko zna koliko bi realnao bila vrijednost ove dionice ako se potraživanja zamjene za vlasničku strukturu,odnosno ako restrukturiranje bude uspješno.Vidim da neko vrijedno skuplja na 32,00 kn?


Ne znam ništa o DIOKI, ali me zanima ako netko zna koliko bi realnao bila vrijednost ove dionice ako se potraživanja zamjene za vlasničku strukturu,odnosno ako restrukturiranje bude uspješno.Vidim da neko vrijedno skuplja na 32,00 kn?

Kada ćemo saznati hoće li ovo biti raketa do 70 kunića ili podmornica…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Pretpostavljam da je sastanak u 11h,znaci da je poceo,jer nije bilo predstavnika Vlade u Saboru,a dvojica radnika su na izmaku snaga,tako da mislim da je jucerasnje vrijeme od 11h,samo preneseno na danas.

Rekli su na HRTu da u popodnevnom dnevniku će se znati više….

p2.sem

New Report

Close