DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Čekaj Savo kako mislis nije faktor u priči.Pa bez INE nema nastavka proizvodnje,nzm kako ti je to promaklo?

Pa zar nije jasno – ako Vidonija ide u Inu onda bi bio sukob interesa.

A sada špekulacija – šta ako je Dioki Holding u nekom svom dijelu u vlasništvu Ine???
Ina tada i ne bi smjela sudjelovati u pregovorima jer je ponovno u sukobu interesa!!!!

Vidiš da su Sanader i Polančec puno toga muljali s Molom – šta ako su za kredit od OTP-a umjesto Ininih dionica ponudili nešto sasvim drugo jer dionica Ine nije bilo.
[/quote]

Ti se ne prestaješ klaunirati. Kakvo vlasništvo Dioki-a od strane INE. Jel Ježić pred sudom prošli tjedan rekao da je on stopostotni vlasnik? Sad si se toliko pogubio u lažima, da ovdje tvrdiš i da tvoj filantrop Ježić laže?

@outsider

O poštenju INA-e, isto je kao i kod svih naftnih kompanija, pogledaj cijene benzina u svim zemljama u Europi onda i sada i dobiti ćeš istu analogiju od INA-e.
[/quote]

Rekao sam da špekuliram a to nije razlog da kažeš da lažem.

RJ nikada nije kupio nijednu dionicu Diokija – kupili su VCP i HAAB – provjeri ako ne vjeruješ.

Da je bilo bilo kakve promjene u smjeru RJ morala bi biti ponuda za preuzimanje a i odobrenje AZTN-a!

Također – u trenutku dok je to izjavljivao – ako je izjavljivao – možda je i mogao biti.
Što ne znači da jeste i u obom trenutku.
Pa RJ nije ni Xenoplasta vlasnik bio niti je znao ostale dioničare a svi du govorili da je vlasnik.



http://www.seebiz.eu/sastanak-o-diokiju-bez-obrazlozenja-odgoden-za-sutra/ar-29383/

Ovo je smiješno j.be lud zbunjenog


Pretpostavljam da je u tijeku stiskanje određenih vjerovnika kako bi se sutra krenulo u rješavanje, nema više vremena za polurješenja dok radnici štrajkaju glađu, bar se nadam, ali nikako nisam iznenađen
[/quote]

Iz nekih izvora bliskih Siemensu, sad je Siemens taj koji koči deblokadu (traže dodatne garancije). Može li netko blizak Diokiju to potvrditi?




http://www.seebiz.eu/sastanak-o-diokiju-bez-obrazlozenja-odgoden-za-sutra/ar-29383/

Ovo je smiješno j.be lud zbunjenog


Pretpostavljam da je u tijeku stiskanje određenih vjerovnika kako bi se sutra krenulo u rješavanje, nema više vremena za polurješenja dok radnici štrajkaju glađu, bar se nadam, ali nikako nisam iznenađen
[/quote]

Iz nekih izvora bliskih Siemensu, sad je Siemens taj koji koči deblokadu (traže dodatne garancije). Može li netko blizak Diokiju to potvrditi?
[/quote]
pa imaju hipoteku na upravnu zgradu .neka ju aktiviraju i priči kraj

ima li netko neku procjenu koliko će dionica vrijediti nakon sutrašnjeg (ili nekog drugog dana) dogovora. Ne bih ti biti prebrz na okidaču.

Neće vrijediti ništa. (točka)

Trenutni rezultati ankete na web stranici Radija 101:

Dioki će:
-propasti 74%
-opstati 26%

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

A onoliko koliko je netko za nju spreman platit ili koliko je drugi pak zeli prodat…ovo je trziste kod kojeg se tesko moze logika i nekakvi zakoni uzet u obzir…Nominala je 240 kn…ako ode u stecaj..nece vrijedit nista…ako se restrukturira sa preraspodjelom vlasnickih udjela…HEP uzme veci dio kolaca pod sebe…vrati dugove INI…Hypo i ZABA se naplate iz zemljista buduceg LNG-a…Jezic postane "mali dionicar"…mogla bi vrijedit kao u zlatna vremena…500…700 kn…will see

Pozdrav

svi smo mi Crobex

ha ha, propasti.
Ne znam skoro ništa o toj firmi, skoro ništa, ali znam da ne smije propasti.
Prva tri razloga su Slavko Linić…

Nemojte se kolega bas u njega uzdat…taj nije nikoga spasio

Pozdrav

svi smo mi Crobex


ha ha, propasti.
Ne znam skoro ništa o toj firmi, skoro ništa, ali znam da ne smije propasti.
Prva tri razloga su Slavko Linić…

kud baš Slavka stečajka na prve tri pozicije

e ovdje hoće pomoći

O DIOKI-u u 17,20 na HTV-1,…

http://www.poslovni.hr/vijesti/laburisti-trazili-prekid-sjednice-sabora-zbog-diokija-199531.aspx

Pokrecu se stvari

p2.sem

New Report

Close