DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ja, iako je i meni čudno, mislim da ovaj put dr. Ivo ima pravo kada kaže Ježić laže. Ne znam koji motivi, šta i kako, ali ima mnogo rupa u Ježićevoj priči i dosta je toga izmislio. Malo se počeo koprcat u svojim lažim.

[/quote]
Baš me zanima sa čim je "dr. Ivo" dokazao da Ježić laže po pitanju mita, i šta je u toj priči nesuvislo. Mi izgleda nismo pratili isto suđenje, koliko sam ja uspio primijetiti i Slokovićka i Prodanović nisu mogli ništa učiniti osim što su ispravljali zareze. Sad jedino imamo potvrdu od samog Ježića da je provodio postupak pranja novca, tako da je s te strane sebe zakopao…. A što se tiče 5 mil. eura koji bi idiot rekao da su ti novci na računu i da će ih uplatiti u proračun RH, ako ne mora to napraviti… I još jedna stvar oko iskaza koji su dali Rusi da su oni isplatili novce za lobiranje Družba Adria projekta, ne znam tko bi u takvoj situaciji da je to istini imao hrabrosti napraviti ovakav manevar prebacivanja krivnje na bivšem premijera i šefa jedne od jačih europskih kompanija kao što je MOL… Nadam se samo da će napokon Odvjetništvo i Sud imati hrabrosti provesti ovaj postupak do kraja
[/quote]

Imaš dobar kurs….
S jedne strane Hernadi ( MOL ) – Sanader ( Vlada RH ) – Fazekas ( YUKOS ) – Gazprom ( kompanije na Cipru ) a s druge strane je Ježić tj Dioki!

Obzirom da se radi o lovi udar na Ježića da se dođe do Diokija.

Sve upućuje da je RJ odbio odraditi neke posliće ili je neke posliće odradio suprotno interesima gornje osovine pa je morao platiti cijenu.

Još kada bi se znalo tko u ovoj situaciji radi ovrhe ( je li Sindikat i koji ) i prodaje pa gura cijenu nadolje…..


a zašto je lova uplaćena na Xenoplast a ne odmah na Dioki Holding?


vjerovatno da se trag novca uspješnije sakrije, sad tu vjerovatno ima nekakvih stvari koje Ježić nije iznosio jer se radi o isključivo poslovnim odnosima i poslovnoj suradnji koja je nebitna za ovaj postupak… Ja ne branim Ježića, jer sam siguran da nije došao na posve legalan način u posjed DIOKI-ja, i kako je došao u njegov posjed, tako će ga sad i izgubiti, uništio je mnogo obitelji, a on se vozika po svijetu privatnim avionima s ovom moralnom nakazom od bivšeg premijera dok su izvješća DIOKI-ja stalno u minusu. I zato i on treba odgovarati za ono što je napravio.

Samo ne razumijem radnike koji su tamo 15-20 godina kako su oni mogli sve ovo trpjeti i dozvoliti ovakvo ponašanje ovih novih pijanih milijardera.

nemoraš sakrivat trag novca u švicarskoj, svejedno je di se uplaćuje. i šta je imao tih 5 miliona eura na Dioki Holdingu, a nije imao love za brod etilena? ili je mogao te novce potrošiti na INU, pa reći odkud došlo tako prošlo.

Laže, i laže. Sanader je kriminalac, ali RJ laže i gubi se u svojim lažima. Pa on je kao diplomirani pravnik, pa nije ni svjestan kakve gluposti lupeta.


a zašto je lova uplaćena na Xenoplast a ne odmah na Dioki Holding?

Možda je odgovor u godišnjem izvješću Adriaol SPA.
2010. Xenoplast koji je i tada bio pod kontrolom Dioki Holding AG-a bio je dužan Adriaoilu 8.946.013 eura a Dioki Holding ukupno je dugovao 2010. Adriaoilu 16.440.296 eura!!!!

Dakle Xenoplast u kojem je RJ imao 10% a nije ni znao tko su ostali dioničari, još 2010. je bio a vjerojatno i prije te godine, pod kontrolom Dioki Holding AG-a.
Po logici stvari – dug na stranu – RJ 2010. nije kontrolirao Dioki Holding AG niti je znao tko su ostali dioničari!

imao 10% a nije znao tko su ostali dioničari 🙂

haha briljantno.




Upravo na vijestima;
planovi ;
smanjenje temeljnog kapitala DIOK-a i ulazak HEP-a u vlasničku strukturu, a čime bi vjerovatno Ježića izvlastili iz vlasničke strukture, nadaju se u sindikatu……

ako se ide u smanjenje temeljnog kapitala (opet) meni laiku to govori da će se nominalna cijena dionice spustiti, ako se malo vratimo na priče po kuloarima to bi trebala biti cijena od 10kn, ispravite me ako griješim???

naravno sve to pod uvjetom da dioki ne završi u stečaju

[/quote]

Šta si ti – pretvaraš se da si radnik a u biti si špekulant!

I zašto bi se smanjivalo – pa Dioki može slijedećih 5 godina revalorizacijama povećavati vrijednost kompanije.

A ako RJ prepušta svoj dio novim dioničarima zašto bi se emitirale nove dionice i smanivala vrijednost kompanije.
U ovom trenutku – ako govoriš o 10 kuna – postojeći dioničari bi za jednu dionicu dobili 20 komada.
Tako je iz bilanci, tako je po ZTT-u – ne moš mimo Zakona!
[/quote]

Tko je tko na ovom forumu i tko iznosi laži i obmane, a tko piše iskreno mislim da je svima osim vama Savo potpuno jasno. Zar to što sam radnik automatski znači da sam seljo-beljo koji nesmije znati ništa osim otvarati i zatvarati ventile po pogonu???

Navedeni post sam napisao isključivo samo zato da podsjetim na vaše tvrdnje i tvrdnje ostalih članova foruma, a potaknut postom od korisnika Mida.

Bit će da nekome živci malo više rade u zadnje vrijeme….

P.S. u jednom od prošlih postova jasno sam rekao da nemam više dionice, kad se jednom opećem pušem i na hladno.

Vaš link

Zna li se što o toj sjednici?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Članovi Nadzornog odbora slobodno će moći u upravnu zgradu jer je radnik Boris Žajgar sinoć prekinuo blokadu budući su njemu i kolegi koji mu se pridružio prema odluci Roberta Ježića isplaćene 4 zaostale plaće.

Vaš link

Deblokada?!

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

http://www.index.hr/vijesti/clanak/drzavni-inspektorat-u-diokiju-i-konzumu-placanje-radnika-u-bonovima-je-protuzakonito/603397.aspx

S jedne strane drago mi je zbog ove inspekcije ali s druge strane sa tim bonovima sam barem mogao kupiti hranu…


http://www.index.hr/vijesti/clanak/drzavni-inspektorat-u-diokiju-i-konzumu-placanje-radnika-u-bonovima-je-protuzakonito/603397.aspx

S jedne strane drago mi je zbog ove inspekcije ali s druge strane sa tim bonovima sam barem mogao kupiti hranu…

Prestrašno, a za onog tko je izdao i pustio u opticaj bonove ništa. ????

Pa nek dioki posalje bonove linicu umjesto poreza. Mozda se onda netko zapita kako se i roba moze placati bonovima.

Nije bolest sve što boli

Ok Dioki je kažnjen što je isplaćivao plaće u Konzumovim bonovima. Znači bonovi se ponovno vraćaju Todoriću pošto radnici Diokija za njih ponovno kupuju namirnice kod njega. Postavlja se pitanje što Todorić radi s tim istim bonovima ili što će raditi jer daj bože da Dioki kazne, pa će se i ostale firme uplašiti primiti te bonove, a tada si Toda sa svojim bonovima može obrisati stražnjicu

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close