DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gospodo predstavnici radnika posto vec danima cekamo naseg velikog gazdu da se pojavi u krugu nase tvornicea,danas nam je bila prilika da ste se organizirali i zajedno sa nama priredili ;svecani docek; pred sudom dvojici ljudi koji su najodgovorniji za ovakvo stanje u DIOKI-ju te pokazemo njima i cijeloj javnosti sto mislimo o njima.

Kažu da je Ježić nazvao klegu vatrogasca i obecao pomoc.

hahahhahaha kakav je to lik,pa jedino moze pomoc da sutra na sjednici NO odstupi i tako spasi firmu i sve nas.!

Jel zna netko koliko je sigurno to da je sutra sjednica NO?

p2.sem

ja znam u koliko je tocno i ko prisustvuje ali posto se nam svi dosli dati podrsku cekajte onda sutra…

Nije mi namjera braniti Ježića, o njemu nemam dobro mišljenje kao ni o mnogim drugim hrvatskim tajkunima koji su dobili cijele firme preko rodjačkih veza. Ali ovaj njegov današnji iskaz (u koji vjerujem jer je previše nevjerojatan da bi ga itko išao izmišljati) je dokaz da on i nije imao puno izbora nego da surađuje sa Sanaderom. Ruke su mu bile vezane samim time što je firmu i dobio u vlasništvo takvim i sličnim dogovorima sa HDZ mafijom.
Dakle, koliko god da je on kriv za sadašnje stanje u Diokiju, ja sam još više ogorčen na našeg vrlog doktora Ivu koji je vragu prodao dušu. Kada je dr. Ivo INU dao MOL-u na srebrnom pladnju, prodao je sve građane Hrvatske. Iako se sada sve lomi preko leđa radnika i dioničara Diokija, uskoro će svi građani na svojoj koži osjetiti što nam je dr. Ivo učinio. Već se sada osjeća preko stalnih poskupljenja benzina ali bit će to još i gore, puno gore.


ja znam u koliko je tocno i ko prisustvuje ali posto se nam svi dosli dati podrsku cekajte onda sutra…

Daj molim te reci [undecid]

Informacija da je kolega vatrogasac dobio od Ježića novac da otplati stan i režije…

p2.sem

vidim da moram ponavljati od silnih gluparija koje se ovdje pisu:
1-vlada je odlučila stisnuti sve upletene -hypo,inu..
2-rješena je blokada ,rješavaju se plaće,i krenulo je kompletno rješavanje diokija
3-desio se preokret ,a do sad je samo radi loših vjesti i straha dionica samo padala-sada razlozi za pad nestaju ,dapače preokreću se u korist rasta
4-ono što mnogi nisu uočili,dioki se iskrcavao zadnje vrijeme ,u očito na neki način dogovorenim transakcijama -tj za njih je imao stabilne kupce na 27-32kn koji očito znaju koliko im to vrijedi
5-najavljen je LNG-i to briljantnim potezom pokeraškim potezom prema hypu a i drugim potencijalnim zafrkantima angry

DAJTE LJUDI ČITAJTE IZJAVE LINIĆA;
ima drzava način kako da prišarafi legalno sve koji muljaju i to će kroz ovu vladu i učiniti ! [thumbsup]

p.s ima li tu osim mene koji ekonomist?? ježiću u slučaju ulaska hepa u dioničare slijedi smanjenje uloga razmjerno hepovom pretvaranju duga u udio i to je sve-a s time i smanjenje upravljackog utjecaja .neka dioki vodi onaj tko ima rješenja [cool]


A šta si ti molim te, osim najobičnijeg lažova?

Tu pred par sati tvrdiš: "RJ nije većinski vlasnik Dioki holdinga!!!"

I čovjek pred sudom danas kaže: "Ja sam 100%-tni vlasnik Dioki Holdinga."

I šta si ti?
Molim te odgovori mi.

Prozvan sam pa evo šta ja mislim o tome.
Večernji koji je u vlasništvu austrijanaca LAŽIRA suđenje da bi zaštitio austrijske interese koji su preko Hypa, koji je u vlasništvu austrijske države, u Dioki Holding AG-u!

Evo što piše u Jutarnjem!

IS: Oko spajanja Xenoplasta i Dioki Holdinga. Jesu li dioničari Xenoplasta o tome odlučili? Jeste li preuzeli dionice i tko je donio odluku o pripajanju Xenoplasta Diokiju?

RJ: Obzirom da se to dogodilo u siječnju 2011. odluku je donio Stephan Hurliman i kako se to dogodilo ja ne znam. Ja tu odluku nisam donio i ne znam tehničke detalje.

http://www.jutarnji.hr/sudenje-bivsem-premijeru–na-klupu-za-svjedoke-dolazi-sanaderov-nekadasnji-bliski-prijatelj—robert-jezic/1012313/

Obzirom da je izvedeno pojednostavljeno pripajanje Xenoplasta Dioki Holdingu zato što se radi o istim dioničarima, a RJ nije ni o čemu odlučivao pa čak ni znao tko su ostali dioničari Xenoplasta, RJ nije ni vlasnik niti osoba koja ima takav utjecaj u Dioki Holding AG-u da bi većinskim brojem dionica o bilo čemu odlučivao!

I PROČITAJ PONOVNO JOSIPOVIĆEVU IZJAVU!

….Na pitanje što će Hrvatska konkretno poduzeti, predsjednik Josipović je rekao da se odgovor nalazi u programu nove hrvatske vlade. "Mi moramo osigurati da investicije budu brze i efikasne i da se biznis obavlja bez ikakvih zapreka. Investitor mora isplaćivati plaće i plaćati poreze, ali država ne smije bacati balvane pred investitore", naglasio je hrvatski predsjednik…..

Spominje se neisplata plaća a jedini mogući austrijski investitor kojemu se bacaju balvani i koji trenutno ne isplaćuje plaće je HYPO u Diokiju!


Nije mi namjera braniti Ježića, o njemu nemam dobro mišljenje kao ni o mnogim drugim hrvatskim tajkunima koji su dobili cijele firme preko rodjačkih veza. Ali ovaj njegov današnji iskaz (u koji vjerujem jer je previše nevjerojatan da bi ga itko išao izmišljati) je dokaz da on i nije imao puno izbora nego da surađuje sa Sanaderom. Ruke su mu bile vezane samim time što je firmu i dobio u vlasništvo takvim i sličnim dogovorima sa HDZ mafijom.
Dakle, koliko god da je on kriv za sadašnje stanje u Diokiju, ja sam još više ogorčen na našeg vrlog doktora Ivu koji je vragu prodao dušu. Kada je dr. Ivo INU dao MOL-u na srebrnom pladnju, prodao je sve građane Hrvatske. Iako se sada sve lomi preko leđa radnika i dioničara Diokija, uskoro će svi građani na svojoj koži osjetiti što nam je dr. Ivo učinio. Već se sada osjeća preko stalnih poskupljenja benzina ali bit će to još i gore, puno gore.

ja, iako je i meni čudno, mislim da ovaj put dr. Ivo ima pravo kada kaže Ježić laže. Ne znam koji motivi, šta i kako, ali ima mnogo rupa u Ježićevoj priči i dosta je toga izmislio. Malo se počeo koprcat u svojim lažim.


ja, iako je i meni čudno, mislim da ovaj put dr. Ivo ima pravo kada kaže Ježić laže. Ne znam koji motivi, šta i kako, ali ima mnogo rupa u Ježićevoj priči i dosta je toga izmislio. Malo se počeo koprcat u svojim lažim.

[/quote]
Baš me zanima sa čim je "dr. Ivo" dokazao da Ježić laže po pitanju mita, i šta je u toj priči nesuvislo. Mi izgleda nismo pratili isto suđenje, koliko sam ja uspio primijetiti i Slokovićka i Prodanović nisu mogli ništa učiniti osim što su ispravljali zareze. Sad jedino imamo potvrdu od samog Ježića da je provodio postupak pranja novca, tako da je s te strane sebe zakopao…. A što se tiče 5 mil. eura koji bi idiot rekao da su ti novci na računu i da će ih uplatiti u proračun RH, ako ne mora to napraviti… I još jedna stvar oko iskaza koji su dali Rusi da su oni isplatili novce za lobiranje Družba Adria projekta, ne znam tko bi u takvoj situaciji da je to istini imao hrabrosti napraviti ovakav manevar prebacivanja krivnje na bivšem premijera i šefa jedne od jačih europskih kompanija kao što je MOL… Nadam se samo da će napokon Odvjetništvo i Sud imati hrabrosti provesti ovaj postupak do kraja

…..Tužiteljica Vanja Marušić: Kad se dogodio zathjev Ive Sanadera da mu osigurate primitak iznosa? U vrijeme primitka iznosa i Marcellina kakav je bio odnos Diokija i MOL-a? Je li bio potrebe za intervenicijom od kraja 2008. do listopada 2009.?

RJ: Bili su odlični. Nije bilo potrebe za intervencijom Ive Sanadera kod Zsolta Hernadija.

VM: Da nam pojasnite. Je li osim Diokija još netko kupuje etan od INE?

RJ: Ne, nitko osim Diokija koji ga kupuje i komercijalno iskorištava.

VM: Što ako nema kupaca etana?

RJ: Pušta ga u prodaju, miješa ga u prirodni plin i pušta ga u mrežu što je doista upitno ili ga spaljuje u bakljama.

IT: Po kojoj ste osnovi bili u istražnom zatvoru?

RJ: Samo po osnovi utjecaja na svjedoke.…..

Dakle nema afera HEP, JANAF……

a zašto je lova uplaćena na Xenoplast a ne odmah na Dioki Holding?

New Report

Close