DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"Upoznao sam ga 2001. preko stranke. Druženja i kontakte smo nastavili i dosta sam se aktivno angažirao 2002. i 2003. u stranačkim i predizbornim aktivnostima. Kontakti su nam postali intenzivniji, družili smo se u stranci i u Vladi. 2007. i 2008. godine ti su se kontakti intenzivirali, tako da smo se družili i službeno i neformalno, počeo sam dolaziti i njemu u kuću tako da smo imali jedan dobar i intenzivan odnos. Taj odnos se i poboljšao, ušli smo u bližu fazu, susretali smo se i izvan Vlade, ručali bi zajedno, bez službene pratnje bih na njegov zahtjev ga svojim automobilom vozio na neke lokacije i vraćao ga natrag nakon dva do tri sata", ispričao je Ježić, na kraju okarakteriziravši taj odnos kao "više nego blisko".

Jesi mu ga mećo ili on tebi?

Bojim se da ništa od etana…
http://www.index.hr/vijes…-eura-od-mola/603113.aspx

odmah je i trgovina stala i svi osluškuju što će se dogoditi poslije iskaza, stvarno smo jadna država ako nakon ovoga i dalje ostane status quo s INOM i ako ne postoje mehanizmi da se nešto pokrene. Sad je definitivno jasno da je naš veleizdajnik od bivšeg premijera za šaku eura spreman prodati i rođenu djecu, uništiti tisuće obitelji, a naši trutovi u upravi Ine samo ubiru svoj dio i mudro šute. Sad se treba osvetiti za ovakakav iskaz njihova šefa radnicima DIOKI-ja… a vlada sve samo promatra i pušta da ode sve u propast. Bravo Hrvatska

….U neko smo doba, kad je njihov inzenzitet komunikacije pao, iskoristio sam priliku da Hernadiju predam elaborat naših inženjera u Diokiju sa stručnajcima iz Inina postrojenja Ivanić Grad o poboljšanju ekstrakcije sirovine. Prijedlog poboljšanja Dioki je htio napraviti kako bi količinu etana još više povećali…..

SKUPA S ININIM INŽINJERIMA IZ IVANIĆA!!!!!

Fuj fuj fuj – a stalno se insinuira da su to tlapnje iz Diokija!!!!!

"E sad,postovana gospodo,Linic i Čacic su imenovani u NO INE,plina ima,danas mi je Vidonija rekla,da ga oni u Ivaniću spaljuju na baklju,da im je uprava nudila pogone za 1kn i NISU PRISTALI,kaze da INA ne pristaje na ništa."

Da je to za 1 kn istina, mogli su to staviti na papir i dati Stožeru da s time lakše pregovara

To je samo još jedna laž u nizu, o imenovanju zastupnika u pregovorima Hanžekovića do podjele dionica radnicima, to je još jedna laž u nizu koja izlazi iz ježićeve manufakture prevara, potkradanja, obmanjivanja, prešućivanja te dezimformiranja svih uključenih strana

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Što je sa pričom koja kruži među radnicima da Dioki ide u stečaj pod pritiskom INE ?


Što je sa pričom koja kruži među radnicima da Dioki ide u stečaj pod pritiskom INE ?

to je priča onih sa 20


Što je sa pričom koja kruži među radnicima da Dioki ide u stečaj pod pritiskom INE ?

Među radnicima kruže svakakve priče ,a ljudi se hvataju za svaku slamku spasa.Dezinformacija koliko hoćeš.Čak je puštena priča i da vatrogasac ne živi sa ženom i da ima zabranu pristupa ženi i djeci.Pitam samo koliko ljudi mogu nisko pasti i takve stvari podvaljivati i u čijem interesu?

pixma


RJ je manjinski dioničar u Dioki Holding AG!!!!

….Ježić: Odmah sam razgovorao sa Stephanom Hurlimannom koji je direktor tvrtke Xenoppplast koji je rekao da se kroz konzultantski ugovor sve može obaviit i da na taj način sredstva mogu biti primljena. Podatke o Hurlimannu dao sam Sanaderu. Inače, Ježić je u Xenoplastu manjinski dioničar.….

Obzirom da je pripajanje Xenoplasta Dioki Holdingu izvedeno po skraćenom postupku zato što se radilo o indentičnoj vlasničkoj strukturi zaključak je da RJ je manjinski dioničar u Dioki Holding AG-u!

SHAB: 135 / 2011 vom 14.07.2011
Dioki Holding AG, in Zug, CH-170.3.027.463-6, Aktiengesellschaft (SHAB Nr. 256 vom 31.12.2010, S. 15, Publ. 5968564).
Fusion: Übernahme der Aktiven und Passiven der Xenoplast & Shipping AG, in Zug (CH-170.3.029.442-6), gemäss Fusionsvertrag vom 27.06.2011 und Bilanz per 31.12.2010. Aktiven von CHF 16’109’164.00 und Passiven (Fremdkapital) von CHF 13’113’388.00 gehen auf die übernehmende Gesellschaft über. Da dieselbe Aktionärin sämtliche Aktien der an der Fusion beteiligten Gesellschaften hält, findet weder eine Kapitalerhöhung noch eine Aktienzuteilung statt.

Još nešto što potvrđuje da RJ nije većinski vlasnik Dioki Holding AG-a!

12.03 sati Počinje unakrsno ispitivanje svjedoka.

Prodanović pita Ježića da pojasni tko je sve bio u vlasničkoj strukturi Xenoplasta?

Ježić: Komunikacija je išla preko direktora Hulrimanna. Nisam poznavao ostale osobe u vlasništvu, sve je išlo preko odvjentičkog društva. Ježić dalje, na pitanje Prodanovića je li Hurlimann obavijestio većinske vlasnike o uplati koja će se odogditi, kaže da nije. Ja kao i Hurlimamnn imali smo dogovor. Znali smo da će doći novac i to mojom aktivnošću.


Bojim se da ništa od etana…
http://www.index.hr/vijes…-eura-od-mola/603113.aspx

odmah je i trgovina stala i svi osluškuju što će se dogoditi poslije iskaza, stvarno smo jadna država ako nakon ovoga i dalje ostane status quo s INOM i ako ne postoje mehanizmi da se nešto pokrene. Sad je definitivno jasno da je naš veleizdajnik od bivšeg premijera za šaku eura spreman prodati i rođenu djecu, uništiti tisuće obitelji, a naši trutovi u upravi Ine samo ubiru svoj dio i mudro šute. Sad se treba osvetiti za ovakakav iskaz njihova šefa radnicima DIOKI-ja… a vlada sve samo promatra i pušta da ode sve u propast. Bravo Hrvatska


Opet krivo.Ako se dokaže da je sanader uzeo mito za upravljačka prava u INI tada su potpisani ugovori ništavni i MOL više nema mogućnosti odlučivanja u INI.Bit će etana koliko treba,doći će i devize,podići se rejting izvozom,jedan veliki plus za vladu ako uspiju.

pixma



RJ je manjinski dioničar u Dioki Holding AG!!!!

….Ježić: Odmah sam razgovorao sa Stephanom Hurlimannom koji je direktor tvrtke Xenoppplast koji je rekao da se kroz konzultantski ugovor sve može obaviit i da na taj način sredstva mogu biti primljena. Podatke o Hurlimannu dao sam Sanaderu. Inače, Ježić je u Xenoplastu manjinski dioničar.….

Obzirom da je pripajanje Xenoplasta Dioki Holdingu izvedeno po skraćenom postupku zato što se radilo o indentičnoj vlasničkoj strukturi zaključak je da RJ je manjinski dioničar u Dioki Holding AG-u!

SHAB: 135 / 2011 vom 14.07.2011
Dioki Holding AG, in Zug, CH-170.3.027.463-6, Aktiengesellschaft (SHAB Nr. 256 vom 31.12.2010, S. 15, Publ. 5968564).
Fusion: Übernahme der Aktiven und Passiven der Xenoplast & Shipping AG, in Zug (CH-170.3.029.442-6), gemäss Fusionsvertrag vom 27.06.2011 und Bilanz per 31.12.2010. Aktiven von CHF 16’109’164.00 und Passiven (Fremdkapital) von CHF 13’113’388.00 gehen auf die übernehmende Gesellschaft über. Da dieselbe Aktionärin sämtliche Aktien der an der Fusion beteiligten Gesellschaften hält, findet weder eine Kapitalerhöhung noch eine Aktienzuteilung statt.

Još nešto što potvrđuje da RJ nije većinski vlasnik Dioki Holding AG-a!

12.03 sati Počinje unakrsno ispitivanje svjedoka.

Prodanović pita Ježića da pojasni tko je sve bio u vlasničkoj strukturi Xenoplasta?

Ježić: Komunikacija je išla preko direktora Hulrimanna. Nisam poznavao ostale osobe u vlasništvu, sve je išlo preko odvjentičkog društva. Ježić dalje, na pitanje Prodanovića je li Hurlimann obavijestio većinske vlasnike o uplati koja će se odogditi, kaže da nije. Ja kao i Hurlimamnn imali smo dogovor. Znali smo da će doći novac i to mojom aktivnošću.
[/quote]
12.24
– Što se događalo novcem koji je uplaćen na račun Xsenoplasta – pitao je Prodanović.
– Nakon nekog vremena je taj novac s računa Xsenoplasta prebačen na račun Dioki Holdinga, gdje je bio u operativnoj funkciji – odgovorio je Ježić.
Turudića je zanimala vlasnička struktura Dioki Holdinga.
– To je sto posto moja firma – rekao je Ježić.

pixma


Još nešto što potvrđuje da RJ nije većinski vlasnik Dioki Holding AG-a!

Turudića zanima vlasnička struktura Dioki Holdinga. "To je sto posto moja firma", kaže Ježić, te dodaje da ne postoji pravni odnos između njega i Sanadera.

Evo riješenje na vidiku…
sad bilo na radiju…

sretno svima…

[thumbsup]

New Report

Close