DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hoce…za koji sat.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Hoce…za koji sat.

Pozdrav


I to je nešto, sretno dečki

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

U Dini plaća u srijedu ili četvrtak…..hahahaha ! Da nema tamo Radničkog sindikata,Radničkog vijeća i Direktora,pa tko bi zabavljo radnike,bilo bi dosadno,ovako je puuuuno zanimljivije i zabavnije ! Neka nam naših sindikata,rad. vijeća i direktora,super su zabavni,podržimo ih !!!!

Najkraće rečeno: odluka o eutanaziji lokacije Žitnjak!

Stožer bi trebao nadvladati prepirke i nadmudrivanja INA – Vlada RH – Ježić te razmirice između sindikata, no iskreno mislim da to nikada uopće nije bio ni u stanju. Oni ni sami ne znaju koja im je svrha i što im je raditi.

Pokretanje proizvodnje u Zagrebu je potpuno nedostižan cilj, dok se utvrdi stvarna količina plina etana kojeg INA doista može isporučiti. Već danas treba inzistirati na potpisivanju novog kolektivnog ugovora. Bez proizvodnog lanca Etan -> Etilen -> Polietilen, lokacija Žitnjak neće dugo. Ako plina nema dovoljno, treba što prije napraviti plan poticajnih mjera, tj. isplate otpremnina za sve radnike od realizacije prodaje industrijskog kolosijeka te vatrogasne brigade i opreme te druge preostale imovine HŽ-u, INA-i, Janafu ili nekom drugom. PS linija (Doki i EPS) teško može opstati!

Ako se ne provede ovo gore navedeno, treba pokrenuti stečaj kao zadnju opciju! Pritom ostajete bez radnih mjesta, bez isplaćenih plaća i bez otpremnina!! Trgnite se gospodo sada, padate bez ispaljenog metka, inače ćete izgubiti sve!!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]


Hoce…za koji sat.

Pozdrav


Koja to??

p2.sem

kao što vidim , sve se manje piše. podijelili smo se u optimiste i realistee , a i dan odluke je sve bliži pa da i to vidimo ! u svakom slućaju bilo se zanimljivo družiti sa vama . pozdrav i sretno nam svima ! [wink]

…Pokretanje proizvodnje u Zagrebu je potpuno nedostižan cilj, dok se utvrdi stvarna količina plina etana kojeg INA doista može isporučiti. Već danas treba inzistirati na potpisivanju novog kolektivnog ugovora. Bez proizvodnog lanca Etan -> Etilen -> Polietilen, lokacija Žitnjak neće dugo. Ako plina nema dovoljno, treba što prije napraviti plan poticajnih mjera, tj. isplate otpremnina za sve radnike od realizacije prodaje industrijskog kolosijeka te vatrogasne brigade i opreme te druge preostale imovine HŽ-u, INA-i, Janafu ili nekom drugom. PS linija (Doki i EPS) teško može opstati!……

Pa zar nije više dosta te priče ima plina – nema plina!

Plina – etana i propana – ima dovoljno, barem prema podatcima iz 2010. godine.
Dovoljno za PE2!
…Trenutna proizvodnja etanskog postrojenja temelji se na prosječnom ulazu od
400,00m3/dan tehnološkog plina, te oko 300 t tzv. C2+ tekuće frakcije iz postrojenja
CPS Molve III:
· 200.000 m3/dan plina za distribuciju,
· 130 t/dan etana,
· 88 t/dan propana,
· 63 t/dan butana,
· 75 t/dan prirodnog benzina s pentanima….

http://www.mzopu.hr/doc/Zastita_okolisa/Izvjesce_o_sigurnosti_INA_ETAN.pdf

star vijest ali navjescuje buducnost:
http://www.seebiz.eu/hep-ce-ovoga-tjedna-deblokirati-racun-diokija/ar-26037/

strpljen-spašen ! [cool]

Ina je bitna,ne HEP,bez INE nema DIOKi-ja… mogu oni proizvodnju pokretat koja ce se temeljit na uvozu sirovine,al imajte na umu da dok je Etilen i Polietilen radio,ova ostala dva pogona koja ovih dana Ježić najavljuje da ce pokrenut’ nisu,odnosno radila su s vremena na vrijeme jer je sirovina na tržištu bila skuplja od finalnog proizvoda.

Svaka normlana i pametna glava ce to uvidjeti,Etile i Polietilen donose zaradu,i to ogromnu,firma živi na tim pogonima,jer je sirovina domaća,ona se izvlaci samo za dioki.Ovo danas sto se pise i sto se slusa su ciste nebuloze!

Kakvi su sljedeci koraci,planira li se pokretanje stecaja? Pavelića i ove iz tzv "stožera" ne treba slušati,zna se za koga su kad su u ime radnika pristali na gasenje Žitnjaka…

p2.sem


Ina je bitna,ne HEP,bez INE nema DIOKi-ja… mogu oni proizvodnju pokretat koja ce se temeljit na uvozu sirovine,al imajte na umu da dok je Etilen i Polietilen radio,ova ostala dva pogona koja ovih dana Ježić najavljuje da ce pokrenut’ nisu,odnosno radila su s vremena na vrijeme jer je sirovina na tržištu bila skuplja od finalnog proizvoda.

Svaka normlana i pametna glava ce to uvidjeti,Etile i Polietilen donose zaradu,i to ogromnu,firma živi na tim pogonima,jer je sirovina domaća,ona se izvlaci samo za dioki.Ovo danas sto se pise i sto se slusa su ciste nebuloze!

Kakvi su sljedeci koraci,planira li se pokretanje stecaja? Pavelića i ove iz tzv "stožera" ne treba slušati,zna se za koga su kad su u ime radnika pristali na gasenje Žitnjaka…


Ja mislim da radnici trebaju napraviti presedan i tužiti sindikate a ne DIOKI jer su nas oni doveli do ovoga.Nisu napravili ništa za radnike nego je očito da rade samo za sebe.

pixma



Ina je bitna,ne HEP,bez INE nema DIOKi-ja… mogu oni proizvodnju pokretat koja ce se temeljit na uvozu sirovine,al imajte na umu da dok je Etilen i Polietilen radio,ova ostala dva pogona koja ovih dana Ježić najavljuje da ce pokrenut’ nisu,odnosno radila su s vremena na vrijeme jer je sirovina na tržištu bila skuplja od finalnog proizvoda.

Svaka normlana i pametna glava ce to uvidjeti,Etile i Polietilen donose zaradu,i to ogromnu,firma živi na tim pogonima,jer je sirovina domaća,ona se izvlaci samo za dioki.Ovo danas sto se pise i sto se slusa su ciste nebuloze!

Kakvi su sljedeci koraci,planira li se pokretanje stecaja? Pavelića i ove iz tzv "stožera" ne treba slušati,zna se za koga su kad su u ime radnika pristali na gasenje Žitnjaka…


Ja mislim da radnici trebaju napraviti presedan i tužiti sindikate a ne DIOKI jer su nas oni doveli do ovoga.Nisu napravili ništa za radnike nego je očito da rade samo za sebe.
[/quote]
Men se čini da vi u tom Diokiju umjesto plastike proizvodite ljepilo.

Na žalost svi puno misle a ne radi nitko…

New Report

Close