DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma dajte ljudi,nema nama spasa prema svemu viđenom,a pogotovo dugoročno.Pa nije taj tip čarobnjak,što bi on to mogao neočekivano i spasonosno napraviti? Kako isplatiti sve te silne plaće što su nam dužni,a dug se konstantno povećava? Ljudi odlaze,stručnog kadra praktično više pa i nema,kako onda voditi pogone?Odlaze inženjeri,operateri….trebati će onda i ove naše čistačice zapošljavat za operatere,one nešto od nas i čuju o pogonima barem,za razliku od nekog ko bi tu došao ,a nema pojma o ničemu,a i ko će to doć u ovakvu "PROPAST" firmu? Užas,katastrofa,sad će tu priču o tom "spasiocu" razvlačit tjednima,što znači još jedna plaća u dugu više.Pametnome dosta!

Tkalčić je ispunjavanje INI-nih uvjete .

Dolazak Tkalčića zasad nitko službeno nije potvrdio i ako dolazi tko ga i u koju svrhu i na koju funkciju postavlja.Nitko od starih radnika koji poznaju Tkalčića nemogu vjerovati da bi on došao u Dioki dok u njemu Ježić vodi glavnu igru.

najte bit naivni.očito je kako netko spušta cijenu da se nakrca prije explozije [cool]

Mislim da će to uskoro dobiti svoje konačne obrise.
Očekujem puno veći utjecaj države na plinski business.

Sada se već i dioničari spominju a ne samo RJ!

..Naime, iz izvora bliskih hrvatskoj Vladi potvrđeno nam je da bi na čelno mjesto Uprave te tvrtke, umjesto dosadašnje predsjednice Vidonije Miletić Plukavec, uskoro mogao biti imenovan inženjer kemijske tehnologije Dubravko Tkalčić, čovjek s bogatim stručnim i rukovodećim iskustvom, čiji dosadašnji poslovni rezultati, kako smo doznali, ulijevaju puno povjerenje, kako Diokijevim dioničarima i sindikatu tako i velikoj većini vjerovnika i predstavnicima Ine kao najvećeg Diokijeva vjerovnika...

A ako je Ina najvećivjerovnik pa mi smo onda na konju!
…..kako bi Ina naplatila potraživanje od čak 116,5 milijuna kuna za isporučen prirodni plin i etan.

Gdje je ostali dug naglo ispario?

http://limun.hr/main.aspx?id=791071

Kako misliš naglo ispario, gdje bi ispario, spominje se samo dug prema ini. A u vezi Tkalcica, prema svemu napisanom, on je idealan covjek za Dioki, ako je to zbilja tako kao sto pise.

Draga Gospodo,jucer sam tupio i sad vam tupim,da je JR gotov,on u DIOKI-ju nece vise imat’ niti 5%.
Vlada postavlja na celo Tkalčića,po svemu sudeći on je jedan on njihovih uvjeta da se postigne dogovor.

Za Ježića se više ne trebate brinut,rekao sam vam što se priča po firmi,jedini tko se sad mora bojat je Pavelić jer kad Ježić pročita ovu njegovu izjavu,mislim da se nece dobro provest,ipak je on Ježiću cuvao leđa. [tongue]

Nadam se da ce se i Sava složit s ovim da je Veliki vođa proslost,jedna ruzna i tmurna,ali proslost…

p2.sem

Bolje 5% od pola milijarde eura nego 100% od 1 milijun kuna!

RJ imao je i ima moju podršku u smislu odbrane od neutemeljenih optužbi za kriminal i
krađu.

Vidite kako Pavelić bar za javnost okreće ploču jer neki dan na sastanku u ministarstvu je predložijo da ostane ista uprava sa Vidonijom na čelu pošto nitko od vjerovnika nije ponudio svoje rješenje.Što se tiče Pavelića on je sa svakom upravom brzo našao zajednički jezik u svoju korist samo sada ima jedan veći problem a to je osipanje članstva pa je tako daleko pao ispod svg čarobnog broja od 170 i ako Dioki proradi morat će na radno mjesto.

Nadam se da ovo nije još jedna od glasina koja izlazi skoro svakog Petka jer postavljanje D.Tkalčića za presjednika uprave pozdravio bi svaki radnik Diokija.Početkom slijedećeg tjedna je sastanak radničkih prestavnika u ministarstvu pa će se vidjeti dali ima rješenje ili radnici konačno sami moraju poduzeti akciju.Po mom skromnom mišljenju radnici sve svoje dosadašnje akcije su usmjeravali prema ministarstvu pa je vrijeme da se konačno krene i na najvećeg krivca za ovo stanje a to je Ježić. Na žalost niti jedan sindikat osim SINGA (davao pozajmice i potakao organizaciju prosvjeda) nije ništa konkretno napravio za radnike . Krajnje vrijeme da se ide u štrajk i prestane raditi za gazdu kojo ne isplaćuje plaću .


Kako misliš naglo ispario, gdje bi ispario, spominje se samo dug prema ini. A u vezi Tkalcica, prema svemu napisanom, on je idealan covjek za Dioki, ako je to zbilja tako kao sto pise.

Spominje se Ina kao najveći vjerovnik s 116 milja kuna…..nema HEP-a s 180 koliko se spekuliralo, nema banaka……Kao da su svi svoje očistili tj dogovorili s Upravom a INA ostala za kraj.

Vidim da se na Krku vrši preoblikovanje ZK. uloška br. 2845, Miholjice i to u dijelu formiranja novih čestica za ove zgrade od cca 40k m2!
Idealno za isplatiti Hypo!

New Report

Close