DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vuuuuhuuuu….sjela plaća za 11. mjesec! 210 kuna bon kod našeg Mesije Todorića! Mojoj sreči nikad kraja!!!

zaprudjanec

Šalu na stranu,jel’ to opet neki sastanak danas?

p2.sem

zigzag, 22.02.2012. u 14:25
Jedva čekam da prođe zakon o stečaju gdje se radnici prvi namiruju pa da dobijemo 3 minimalne plaće,stvarno super.Nadam se da to nije razlog ovog čekanja i muke po DIOKI-u.

Pravac trgovački sud Zagreb i/ili Rijeka i dati prijedlog sudu za otvaranje stečaja

http://www.tszg.hr/

Izgleda da ni od onog što je RJ bio na Krku ništa. Nikakve uplate, nikakvo pokretanje proizvodnje.
Neznam kako je taj čovjek mogao doć tamo i jednostavno lagat te ljude. A on je navodno iz tog kraja.

Sve je rečeno,jedino se stečajem može Ježića izbacit van…

p2.sem


Mcinha, 22.02.2012. u 14:33
Jedva čekam da prođe zakon o stečaju gdje se radnici prvi namiruju pa da dobijemo 3 minimalne plaće,stvarno super.Nadam se da to nije razlog ovog čekanja i muke po DIOKI-u.

Pravac trgovački sud Zagreb i/ili Rijeka i dati prijedlog sudu za otvaranje stečaja

http://www.tszg.hr/

Izgleda da ni od onog što je RJ bio na Krku ništa. Nikakve uplate, nikakvo pokretanje proizvodnje.
Neznam kako je taj čovjek mogao doć tamo i jednostavno lagat te ljude. A on je navodno iz tog kraja.
[/quote]
Zar nije kolega slunto rekao da je sastanak u vladi u četvrtak. E sad ako i ovu proizvodnju namjenjenu izvozu shebemo onda stvarno treba ići što prije iz ove zemlje. [bye]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Sve je rečeno,jedino se stečajem može Ježića izbacit van…

Na pragu si otkrića perpetum mobila – kako to misliš uzeti RJ što je njegovo – možda Zakonom ili dekretom?
I opet šta ti to vrijedi kada je najveći vjerovnik HAAB iz Klagenfurta koja je u vlasništvu Austrije.
S hipotekama na operativnoj imovini i zemljištu za LNG terminal.

Imaš pravo Sava,jedini način da se J.R izbaci iz firme,je taj da se on pojavi među radnicima,u krugu tvornice,pa da vidi šta je očaj i glad.Mislim da bi radnici nasli onda nacina da ga se uvjeri da izađe van [wink] uostalom treba mu dat neku plaketu,pohvalu jer je uspio uništiti takvu firmu,za to zbilja,opet ponavljam trebas biti talentiran i normlano mižerija od covika [angry]

Danas je sastanak u 17h sa Mršićem,u četvrtak Vlada raspravlja o DIOKI-ju,i mislim da je to to.poslije toga nema vise pon-petak nego je odgovor jel se ide u proizvodnju ili stečaj.

Nadam se i vjerujem u ovo prvo,jer bila bi glupost zatvoriti ovakvu firmu,zna se kome se resetke namjenjene.

p2.sem

koje sra.e s tim diokiem, totalno zapetljana situacija… kako i kada ce se to otpetljati sam bog valjda zna…

Danas je sastanak u 17h sa Mršićem,u četvrtak Vlada raspravlja o DIOKI-ju,i mislim da je to to.poslije toga nema vise pon-petak nego je odgovor jel se ide u proizvodnju ili stečaj.

Nadam se i vjerujem u ovo prvo,jer bila bi glupost zatvoriti ovakvu firmu,zna se kome se resetke namjenjene.

Priupitajte ministra onak usput kako to dopuštaju reketarenje Diokija – financijski troškovi i kamate u 2011. 290 milijuna kuna – PLAĆENO!!!!

Glede rešetaka – krenimo od ministara preko tajnika pomoćnika zamjenika……Dok dođeš do svoga RJ past će i koji sudac – jednostavno bit će odavno sve popunjeno.
Ispasti će da je RJ kriv i za unutarnji dug prema RH.

Nijedan projekt Vlada i javna poduzeća nemaju spreman – a Dioki može startati 2-3 MEGA PROJEKTA!

Dok čekamo babu s kolačima evo malo povijesti…

Vaš link

Lijep kaže RJ, Ina je prenapumpala cijenu Diokija u elaboratu na 520 miliona kuna.

I to je živa istina. Dioki vrijedi oko 400 miliona kuna. Kolike su ono obaveze?


Sve je rečeno,jedino se stečajem može Ježića izbacit van…

ne sjedne li uskoro koja uplata , UPRAVO TO ĆE SE I DOGODITI ! a što se ježića tiće ( njega nije briga za ljude " pozvao ga je čovjek ( sa skupa na krku ) da dođe kod njega na ručak , pritom ga uvjeravajući da je siguran u to da bi iz njegove kuće izašao gladan "! vjerujte mi kad kažem da ga to nije niti naj manje pogodilo . uostalom da mu je stalo prodao bi onaj mercedes CL600 mislim , pa bi bar vratio ono što su mu radnici posudili .

New Report

Close