DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Polako istjece rok od 10 dana koji je dala Vlada,moglo bi se opet na ulice…

Ne valja previše vjerovati nikome s strane. Isključivo Upravi podržati do maksimuma kako bi pokrenula sustav. Vlada mora biti moderator ali i malo više kada je u pitanju Ina.

Šta ovaj DSV Gulmar Falcon radi u Riješkom zaljevu……da nisu neke pripreme za podmorski plinovod za Dinu?
[/quote]
Podvodni plinovod iz Irana preko Azerbejdžana …

Pa nije Volpi došao u Rijeku zbog NK Rijeka

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.


Pa nije Volpi došao u Rijeku zbog NK Rijeka

pa slažem se, došao je zbog neo-kolonijalizma. ali dobro, povijest se ponavlja kao i uvijek.

Nema rada dok je Ježić tu,i to je sva mudrost… ili ce Žitnjak Ini ili ce u stecaj,vidi se po ponašanju INE i Vlade da plina ima,samo ne za Ježića,tko ce takvom mafijašu vjerovati,pogotovo jos kad se uzmu sve ličnosti koje su se muvale oko DIOKI-ja( Šelebaj,Petrač,Mesić…)… Mogu se oni sastajat svaki dan,razglabat o svemu i svacemu,al samo se Ježićevim odlaskom otvaraju vrata proizvodnji.Znam da ce sad Sava bacit neke sve informacije,kako je ovaj ulagao,kako je Dioki opljackan,JE SAVA Dioki je opljackan,al ne od drzave nego od Ježića!Nadam se dogovoru ovaj tjedan,rok je predistekom,radnici su,bar vecina,presli u SING,i nadam se povratku u maticu,a to je INA Nafta-plin.

p2.sem

Nama radnicima je pun kufer ovih obečanja! Nek se dogovore ili nek nas zatvore; tj STEČAJ!!!
Za OKI sam dao 30 ponosnih godina svog života i ako treba potonut ću s njim…

Druže Savo ima jedan tehnološki problem koji ti preskačeš. Plinove propan i butan pogon na Žitnjaku može iskoristiti jedino kao plin za loženje. Zašto? To je pogon DEHIDROGENIZACIJE ETANA iz kojeg dobiješ etilen i ne možeš niti jednu drugu sirovinu koristiti!!! E, da se lova koju su potrošili za farbanje VCM-a i nas dioničara potrošili za rekonstrukciju pogona "Etilena" di bi nam bio kraj?


Nama radnicima je pun kufer ovih obečanja! Nek se dogovore ili nek nas zatvore; tj STEČAJ!!!
Za OKI sam dao 30 ponosnih godina svog života i ako treba potonut ću s njim…

rekla mi ptičica da u četvrtak (ovaj put nije petak)sastanak na vladi
TEMA;DIOKI
pa če se konačno znat tko,što,koga ,čega

To je samo pretakanje iz šupljeg u prazno. Ako ćemo čekati da se ovi dogovore svi ćemo završiti na psihijatriji. Skratimo sami sebi muke, bar mi na Žitnjaku smo davno otpisani, pokrenimo stečaj, pa bumo vidli u kom grmu leži zec.

Jedva čekam da prođe zakon o stečaju gdje se radnici prvi namiruju pa da dobijemo 3 minimalne plaće,stvarno super.Nadam se da to nije razlog ovog čekanja i muke po DIOKI-u.

pixma


Druže Savo ima jedan tehnološki problem koji ti preskačeš. Plinove propan i butan pogon na Žitnjaku može iskoristiti jedino kao plin za loženje. …..

????
****
XXXXX
daj se malo raspitaj




Polako istjece rok od 10 dana koji je dala Vlada,moglo bi se opet na ulice…

Ne valja previše vjerovati nikome s strane. Isključivo Upravi podržati do maksimuma kako bi pokrenula sustav. Vlada mora biti moderator ali i malo više kada je u pitanju Ina.

Šta ovaj DSV Gulmar Falcon radi u Riješkom zaljevu……da nisu neke pripreme za podmorski plinovod za Dinu?
[/quote]
Podvodni plinovod iz Irana preko Azerbejdžana …
[/quote]

SAMPSON – polagač plinskih cijevi – rekonstruira se u Lencu a Gulmar Falcon se mota po Riječkom zaljevu – koincidencija ili počinje polaganje plinovoda Kukuljanovo – Omišalj.
Planirano je ove godine – ovaj SAMPSON položi cijevi za tjedan dana.



Druže Savo ima jedan tehnološki problem koji ti preskačeš. Plinove propan i butan pogon na Žitnjaku može iskoristiti jedino kao plin za loženje. …..

????
****
XXXXX
daj se malo raspitaj
[/quote]

stvarno je glu.p ovaj PE2, pa šta on nezna da se od propana proizvodi propilen, kojeg na žitnjaku u ovom trenutku ima oko 200 tisuća tona, a polipropilena isto toliko. to su zarade od 500 eura po toni.

evo, da i ja malo pričam bajke, baš je fora.

New Report

Close