DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sreća naša da nigdje nema takvih optimista kao ovdje…… [thumbsup]

Pa ljudi pala je zbog prodaje RBA na prometima od 5,6 tisuća kuna, što uopće ocekujete stotine tisuća komada do 40 kuna, moš mislit

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

evo raketa ostala bez goriva, nije dostigla ni moj najniži target…..i tako sam DIOK upisao u nenaplativa potraživanja [cry]

Kune nisu problem, kuna nema




Ne razumijem ćemu euforija, pa fundamenti su i dalje katastrofalni. Ili se ovdje lovu u mutnom, sa željom cros-a

U pravu si, ali kada iz izvješća makneš zatezne kamate i uključiš dovoljne količine Etana na Žitnjaku ta tvoja priča je kratkog daha.
Tako da ispada da je tehnički dionica višestruko podcjenjna.
A i nema ih baš puno u opticaju.
[/quote]
Kolika bi to bila realna cifra?
[/quote]

Mislim da bi BV trebala opravdati poslovne rezultate.
Izmeđuostalog Dioki za razliku od svih ostalih vodi knjige tj bilancu po likvidacijskoj vrijednosti kompanije.

Ježiću znaj,sve mu je kraj,zbogom i više se ne vracaj!!! [thumbsup]

Firmu si uništio i pokrao,al postoje ljudi koji su za opstanak te firme spremni napraviti sve,usprkos krpeljima poput tebe [smiley]

Bravo radnici,nakon ovog nema posustajanja… !!

p2.sem

bit će tu još suza…
ne mislim na radnike, nego na one koji nemilo kupuju dionice i igraju se investitora…
radnicima svako dobro želim!

Evo prilog sa HTV1 u podnevnim vijestima. DIOKI i DalmacijaVino zajedno.

Vaš link

Samo da ne završimo kao adriachem… od sve ove buke

Vaš link


bit će tu još suza…
ne mislim na radnike, nego na one koji nemilo kupuju dionice i igraju se investitora…
radnicima svako dobro želim!

Tako je, izbjegnut stecaj, firma napokon kreće s proizvodnjom, a podaci u zadnjih godinu dana kažu sljedeće:
52 week high DIOK-R-A 98,98
52 week low DIOK-R-A 20,00

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


bit će tu još suza…
ne mislim na radnike, nego na one koji nemilo kupuju dionice i igraju se investitora…
radnicima svako dobro želim!

slažem se….male su opet navukli da kupuju nakon +70% rasta u jednom danu [bye]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

@Mcinha

A šta da je bio stečaj – za dioničare bolje nego ova cijena!
Pa u bilanci Diokija imovina je knjižena čak ispod likvidacijske vrijednosti imovine!
Pa pogledaj malo cijene po kojima se vodi eoperativna imovina tj zemljište.

Glede priče da je RJ uništio kompaniju radi istine u bilanci vrijedi isto kao i kada je RJ ušao u kompaniju.

A uloženo je oko 1 milijarde kuna u nova postrojenja i projekte!



@Mcinha

A šta da je bio stečaj – za dioničare bolje nego ova cijena!
Pa u bilanci Diokija imovina je knjižena čak ispod likvidacijske vrijednosti imovine!
Pa pogledaj malo cijene po kojima se vodi eoperativna imovina tj zemljište.

Glede priče da je RJ uništio kompaniju radi istine u bilanci vrijedi isto kao i kada je RJ ušao u kompaniju.

A uloženo je oko 1 milijarde kuna u nova postrojenja i projekte!


Ma sve 5, ali sumnjam da će ova cijena ostati, ulaskom ovih igraca u vlasnicku strukturu, što bi rekao Lopina, med i mlijeko.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close