DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vjerovnicima Diokija predstavljen plan otkupa zemljišta

Danko Končar će deponirati novčano jamstvo

http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Danko-Koncar-ce-deponirati-novcano-jamstvo

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Joj naive,
dan prije sastanka sa sindikatima,vjerovnicima i drugim on izvlači Končara i maže oči gl.pim sindikatima,a mi radnici ko jadnici šutimo.
Opet si je Robi kupio vrijeme,sjetite se Čermaka,Kanadjana,sada je na red došao i vrli Končar!

BRAVO MI!!

Upravo sam cuo iz prve ruke,covjeka koji je bio na sastanku u ministarstvu.Da nije tuzno bilo bi smijesno. RJ na sastanak je dosao sa sinom od Koncara,bez ikakvog plana,dokumenata.Vjerovnici su p…zdili.Placa bude ako se uspije prodati jedna od sirovina u DOKIJU i jos neke stvari u tvornici.Nama patnicima bilo kakva pozitivna informacija budi nadu?Nazalost pozitivnih informacija nema.

Ako ništa drugo više ne čekamo od petka do petka nego evo sad čekamo malo kraće, od petka do ponedjeljka a onda nas opet budu preveslali kao i uvijek, neznam zašto ali ne vjerujem u ove priče, jedina istina je da moram vratiti karticu jer od nje više nemam koristi od kad je tekuči u crvenom


Vjerovnicima Diokija predstavljen plan otkupa zemljišta

Danko Končar će deponirati novčano jamstvo

http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Danko-Koncar-ce-deponirati-novcano-jamstvo

radi ovog deponiranja novaca mislim da idemo sljedeci tjedan preko 100kn, moje misljenje

ne mari za male stvari i ostat ce male



Vjerovnicima Diokija predstavljen plan otkupa zemljišta

Danko Končar će deponirati novčano jamstvo

http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Danko-Koncar-ce-deponirati-novcano-jamstvo

radi ovog deponiranja novaca mislim da idemo sljedeci tjedan preko 100kn, moje misljenje
[/quote]

glupost…te pare (ako se uopće proda) otići će za podmirenje ogromnih dugovanja i gubitaka koje DIOKI ima na sve strane

airfire

K-PAX

Vjerovnicima Diokija predstavljen plan otkupa zemljišta

Danko Končar će deponirati novčano jamstvo

http://www.novilist.hr/Vi…eponirati-novcano-jamstvo
<="" p="">

radi ovog deponiranja novaca mislim da idemo sljedeci tjedan preko 100kn, moje misljenje
<="" p="">

glupost…te pare (ako se uopće proda) otići će za podmirenje ogromnih dugovanja i gubitaka koje DIOKI ima na sve strane

još veća glupost…gubici se ne pokrivaju za vrijeme poreznog razdoblja [proud]…a kakvi su to gubici na sve strane??…to je neka nova knjigovodstvena kategorija??…misliš da je pokrivanje gubitka bacanje novca,misliš kad pokriješ gubitak da novac nestaje iz firme??

Sad bi tebi Bakica [cool]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Kratkoročne obveze veće su od kratkotrajne imovine (2q2011) za preko milijardu kuna. Ako Danko Končar čak i bude dovoljno blesav da plati 80 milijuna eura za zemljište, to je 600 milijuna kuna.

Dakle, fali još 400+ milijuna kuna. S tim da govorimo o 2q izvješću, pitanje je koliko su kratkoročne obveze još narasle u 3q.


Kratkoročne obveze veće su od kratkotrajne imovine (2q2011) za preko milijardu kuna. Ako Danko Končar čak i bude dovoljno blesav da plati 80 milijuna eura za zemljište, to je 600 milijuna kuna.

Dakle, fali još 400+ milijuna kuna. S tim da govorimo o 2q izvješću, pitanje je koliko su kratkoročne obveze još narasle u 3q.

Vidim ja da je tebi lebowski zao sto si meni prodavao po 30 kn al de stas tako to ide .

Oni koji pišu negativno nemogu si oprostiti što ne posjeduju dionice , za koje postoje velika očekivanja.

Mlađi Končar je, kako smo doznali, potvrdio da su zainteresirani za kupnju zemljišta predviđenog za gradnju LNG terminala, ali nije htio govoriti o konkretnom iznosu i drugim pojedinostima.

Ako Končar s Ježićem dogovori tu transakciju, otvoreno je pitanje bi li tada to zemljište, kad mu poraste vrijednost, prodao nekom zainteresiranom investitoru ili bi možda sam ili s poslovnim partnerima investirao u gradnju terminala. U to bi, prema izračunima stručnjaka, trebalo uložiti oko 800 milijuna eura, a s pratećim plinovodima i ostalom infrastrukturom investicija raste na više od milijardu eura.


Oni koji pišu negativno nemogu si oprostiti što ne posjeduju dionice , za koje postoje velika očekivanja.

Očekivanja su poput tablete Viagre za umornog i razočaranog penzića, brzo splasnu.
Dok idioti vode tvrtku ali i zemlju, sustavno je potkradaju i pljačkaju na sve moguće načine, dok mladi i stručni ljudi odlaze a nesposobni rukovodeći kadar ne vidi dalje od nosa, perspektiva je zaista vrlo neizvjesna! Po pitanju perspektive Dioki-ja niste na nuli, u dubokom ste minusu.

DIOKI ZA NASLIJEĐE ZADNJA DVA DESETLJEĆA IMA GUBITNIČKI MENTALITET I TO SE DUGO VREMENA NEĆE PROMIJENITI, IZGUBIO SE ONAJ NEKADAŠNJI SJAJ I NIKAKVA LAPRDANJA TOME NEĆE POMOĆI

Moje su ruke u ovoj tvrtki stvorile nove vrijednosti za oko 2 milijuna Eura i više, a ja, baš poput mojih drugih kolega od toga imam maltene ku*ac. Što mislite što ćete vi stvoriti? Sve je propalo, opljačkali su Vas, sjaši Kurta da uzjaše Murta… peru Vam mozak 20 godina i još ništa shvatili niste. P.S.: Igrajte loto, više ćete zaraditi!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

New Report

Close