DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još jedna zanimljivost iz kuhinje J. Pavelića, prije su se slale obavjesti RADNICIMA preko e-maila, a sad odjednom se šalju preko e-maila informacije samo ČLANOVIMA njegovog sindikata!!!

Zavadi pa vladaj….

Dobre vijesti, kažu,

kako je krenulo, biti će posla i plaće

Nadajmo se,

Jer iz dosadašnjeg iskustva,

ništa nije onako kako se čini…

Oko DIOKI-ja ima uvijek puuno magle

Zato oprez!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Jadan je svaki radnik za koga će se boriti i koje će zastupati I.Tomac i J.Pavelić.

Kada se može oćekivati nastavak proizvodnje ?

nije gotovo dok nije gotovo , puste priće. ne vjerujem nikome dok ne legnu plaće !!!



Nije da je u ovoj euforiji bitno, ali zanimaju li nekoga od silnih ulagača poslovna izvješća Diokija za prvih devet mjeseci? Nije ni da su objavljena.

Kako da nas ne zanimaju – to je najvažnije – naravno da je važan i business i perspektive businessa kojim se Dioki bavi.
Evo recimo ova prodaja LNG lokacije će vrlo pozitivno utjecati na poslovanje Diokija – iz gubitaka bi mogao u dobitak i to je odlično.
A i ostala neoperativna imovina – NL, Kijac, dio lokacije na Žitnjaku – kako će tek to ubitačno pozitivno dejstvovati na RDG Diokija.
Moglo bi tu biti nekoliko stotina milijuna kuna dobiti!!!

A obzirom da nam je i Odgođena porezna imovina dosta visoka čak ni porez se na tu dobit neće platiti!
Sve nama!!!
[/quote]

A da mi reci zašto Ježić već nije prodao neoperativnu imovinu?

Čekao da mu firma bude pred stečaj da dobije bolju cijenu ili? 😀

I onda, kad proizvodnja krene, financijski rezultat bit će pozitivan, kaj ne?
Ako neće, koje bi to budaletine od vjerovnika pokretale proizvodnju?
Koliko košta pokretanje proizvodnje u Diokiju?

Ajmo ovako – da si Danko Končar, za koliko bi Ježiću diskontirao cijenu zemljišta? Deset ili 80 posto?

Jer, ako mu Ježić to ne proda, Dioki ide u stečaj. A stečaj je stečaj.

Ovako, Ježić kao većinski vlasnik može prodat Končaru to zemljište za sto milijuna kuna, i još dobit 20 milijuna kuna ispod stola. 😉

Sindikatima svaka čast. Predlažem im odlazak u zoo vrt do ograđenog područja s magarcima. Neka pokušaju uočiti razlike.




Nije da je u ovoj euforiji bitno, ali zanimaju li nekoga od silnih ulagača poslovna izvješća Diokija za prvih devet mjeseci? Nije ni da su objavljena.

Kako da nas ne zanimaju – to je najvažnije – naravno da je važan i business i perspektive businessa kojim se Dioki bavi.
Evo recimo ova prodaja LNG lokacije će vrlo pozitivno utjecati na poslovanje Diokija – iz gubitaka bi mogao u dobitak i to je odlično.
A i ostala neoperativna imovina – NL, Kijac, dio lokacije na Žitnjaku – kako će tek to ubitačno pozitivno dejstvovati na RDG Diokija.
Moglo bi tu biti nekoliko stotina milijuna kuna dobiti!!!

A obzirom da nam je i Odgođena porezna imovina dosta visoka čak ni porez se na tu dobit neće platiti!
Sve nama!!!
[/quote]

A da mi reci zašto Ježić već nije prodao neoperativnu imovinu?

Čekao da mu firma bude pred stečaj da dobije bolju cijenu ili? 😀

I onda, kad proizvodnja krene, financijski rezultat bit će pozitivan, kaj ne?
Ako neće, koje bi to budaletine od vjerovnika pokretale proizvodnju?
Koliko košta pokretanje proizvodnje u Diokiju?

Ajmo ovako – da si Danko Končar, za koliko bi Ježiću diskontirao cijenu zemljišta? Deset ili 80 posto?

Jer, ako mu Ježić to ne proda, Dioki ide u stečaj. A stečaj je stečaj.

Ovako, Ježić kao većinski vlasnik može prodat Končaru to zemljište za sto milijuna kuna, i još dobit 20 milijuna kuna ispod stola. 😉

Sindikatima svaka čast. Predlažem im odlazak u zoo vrt do ograđenog područja s magarcima. Neka pokušaju uočiti razlike.
[/quote]
Kolega oprrosti ali mislim da bi prvo slovo svog imena "lebowski" trebao promjeniti ili ga okrenurt naopačke i dodati točku na vrh pa bi odgovaralo tvojim postovima …

Ako Dioki može vratiti uloženo sa pozitivnim predznakom , iskusnom Končaru to neće promaknuti kao prilika.

Bajka za jos par cireva na zeludcu.SRAMOTA.Znao sam da ce biti nekakva kuhinja,ali ovakvu kuhinju nisu mogli proreci svi vidovnjaci ovoga svjeta zajedno.Zar nije bio dogovor da na taj sastanak idu sasvim drugi ljudi izabrani na zadnjem skupu zaposlenika.Stvarno mi nije jasno tko koga tu .ebe.PETAK,PONEDJELJAK,PETAK,PONEDJELJAK.To mi je vec poznato.Nista novo.Pismo namjere bilo je potpisano i od strane HEP-a za nasu upravnu zgradu(ovdje ga nema)pa nam je HEP po izjavi RJ stvorio toliki dug(mos mislit)da smo danas tu gdje jesmo.Bez place,proizvodnje.GADI MI SE. Pavelicu,zasto nisi sazvao skup zaposlenika za sve zaposlenike u ponedjeljaka? Zar sudbina svih nas zaposlenika nije ista?Zar nam nisu upitna svima radna mjesta, bez obzira dali smo i ciji clanovi sindikata? Sto su manje vrijedni ljudi koji nisu clanovi sindikata.Po meni u ovo vrijeme zalosno je praviti razliku.Cega se bojis? Budimo zajedno i svi dodimo u ponedjeljak na taj sastanak.Ne dozvolimo da nas djele na ove i one.Pozdrav svim mojim radnim kolegama.

Upravo sam dosao doma, upalio računalo i vidio rast DIOKI-a od 35%. Može li mi netko ukratko reći što se danas zbilo? Unaprijed hvala.


Končar i Ježić dogovorili su plan daljnjih aktivnosti oko konačnog aktiviranja projekta LNG terminala i kogeneracijske elektrane na otoku Krku. Danko Končar je Novom listu potvrdio da je tijekom pregovora precizirano njegovo preuzimanje LNG terminala i kogeneracijske elektrane kroz konkretne poteze koji će dovesti do krajnjeg rješenja.
– To je istina. Nalazimo se u završnoj fazi dogovora – kratko je potvrdio Danko Končar. (www.novilist.hr)

Neki dan šetao sam tim velebnim postrojenjima :

U blizini kogeneracijske elektrane bio je otvoreni spremnik motornog ulja i filter istog, a LNG terminal bio je prosut svuda uokolo, u vidu malih , crnih, okruglih spremnika, očito ,loše kvaltete, jer su plin ispuštali na sve strane . Kad malo bolje razmislim, jako me podsjećaju na ovčju kakicu….

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

U blizini kogeneracijske elektrane bio je otvoreni spremnik motornog
ulja i filter istog, a LNG terminal ..

( istrgnuto iz citata )

Ovo se inaće zove dubinsko snimanje .

New Report

Close