DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

5GL je završio s prikupljanjem podataka, objava 10.11.
http://www.tauerngasleitung.at/index.php?id=122

Nije valjda da netko već zna nešto o tim rezultatima.
E.ON je glavni nositelj 5GL-a ali i Adria LNG-a ali i IAP-a!

niste valjda ludi prodavati ovako nisko – najvećirast tek slijedi odblokadom računa!!! [thumbsup]

Rekao sam da neću, a moram…

@insider007
– di je zapelo? Nemaš živaca? Destruktivan si? Nisi dokupio na vrijeme?

@planina
, @virtuz i ostali – držim palčeve! Razumijem Vašu suzdržanost za koju se nadam da će prijeći u olakšanje.
Nije ovo projekt "Ćevapi kod Nizme", on traje, ali bi se trebao pozitivno riješit. Dajmo se svi ugodno iznenadit za pozitivan ishod!

@insider007
– Remetinec isto tako možeš zazivati za bar pola Vlade i rukovodstva tvrtki u pretežito državnom vlasništvu tipa INA, HEP, koji su DIOKI i bacili u sadašnje stanje (što je Angela napravila prvo – stimulirala domaću industiju). A to što za vrijeme radnog vremena koristiš resurse tvrtke po kojoj pljuješ i laprdaš po forumima – bljak. Ne bi ti dana radio u mojoj firmi.
Svim uposlenicima DIOKIja želim pozitivan ishod ove sage.
ZDS


niste valjda ludi prodavati ovako nisko – najvećirast tek slijedi odblokadom računa!!! [thumbsup]

Neka, neka….bumo videlo kolko je to po dionici, mislim ovo zemljište za LNG – 20-30-40-50….kuna po dionici!!!
A bit će još dosta NEOPERATIVNE imovine!

A IGS u ponedjeljak potpisuje za PVC u Ravenni!
Hoće li se pokrenuti i EDC/VCM na Krku?

vidimo se na 100-tki do Božića…………… [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]


bumo videlo kolko je to po dionici, mislim ovo zemljište za LNG – 20-30-40-50….kuna po dionici!!!

koje gluposti! dioničari neće vidjeti ni kune od tog novca jer će sve otići na plaće radnicima, otplatu ogromnih dugova i pokriće nagomilanih gubitaka koje ste ti i tvoji napravili!!

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

Dioki d.d. – odgovor na upit Zagrebačke burze

4.11.2011 11:47:09

"Nastavno na Vaš današnji upit, a slijedom članka pod naslovom “Ježić i Končar postigli dogovor o zemljištu na Krku” objavljenog u današnjem izdanju Business.hr, šaljemo Vam slijedeće očitovanje:

Nastavno na već prije dostavljenu informaciju o iskazanom interesu, potvrđujemo da je inicijalno dogovorena kupoprodaja zemljišta na Krku namijenjenog za izgradnju LNG terminala i elektrane, a koje se nalazi u vlasništvu Dioki Grupe. Predmetni posao nalazi se u fazi usuglašavanja ostalih elemenata, razrade tehničkih detalja i pripreme dokumentacije potrebne za njegovu realizaciju. Investicijska javnost će sukladno zakonskim obvezama i dobroj poslovnoj praksi biti obaviještena o sklapanju transakcija i ostalim materijalnim činjenicama odmah po realizaciji iste."



bumo videlo kolko je to po dionici, mislim ovo zemljište za LNG – 20-30-40-50….kuna po dionici!!!

koje gluposti! dioničari neće vidjeti ni kune od tog novca jer će sve otići na plaće radnicima, otplatu ogromnih dugova i pokriće nagomilanih gubitaka koje ste ti i tvoji napravili!!
[/quote]

Sad vam više ne vrijedi ni Končareva pinka. Jadnog li naroda. Plaće radnicima,otplata dugova,pokriće gubitaka…i sve to opet ne vrijedi. Što bi trebalo da te novce stave u vrečice i da vam ih djed mraz donese doma?? [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



bumo videlo kolko je to po dionici, mislim ovo zemljište za LNG – 20-30-40-50….kuna po dionici!!!

koje gluposti! dioničari neće vidjeti ni kune od tog novca jer će sve otići na plaće radnicima, otplatu ogromnih dugova i pokriće nagomilanih gubitaka koje ste ti i tvoji napravili!!
[/quote]

Vidjeti ćemo mi i milijarde – i to ne kuna – nego dolara!
Neka se samo riješe neoperativne imovine i krenu raditi.
A sve ostalo će samo po sebi doći na svoje mjesto.

LNG terminal je Diokijev upstream – 24 milijuna boe godišnje.
I to iz plina an ne nafte.

Po tome smo uz bok Ini!!!

I od jučer je raslo cca 12 kuna a zemljište bi moglo biti minimalno 40 kuna po dionici!


Dioki d.d. – odgovor na upit Zagrebačke burze

4.11.2011 11:47:09

"Nastavno na Vaš današnji upit, a slijedom članka pod naslovom “Ježić i Končar postigli dogovor o zemljištu na Krku” objavljenog u današnjem izdanju Business.hr, šaljemo Vam slijedeće očitovanje:

Nastavno na već prije dostavljenu informaciju o iskazanom interesu, potvrđujemo da je inicijalno dogovorena kupoprodaja zemljišta na Krku namijenjenog za izgradnju LNG terminala i elektrane, a koje se nalazi u vlasništvu Dioki Grupe. Predmetni posao nalazi se u fazi usuglašavanja ostalih elemenata, razrade tehničkih detalja i pripreme dokumentacije potrebne za njegovu realizaciju. Investicijska javnost će sukladno zakonskim obvezama i dobroj poslovnoj praksi biti obaviještena o sklapanju transakcija i ostalim materijalnim činjenicama odmah po realizaciji iste."

čitaj:
"Nastavno na Vaš današnji upit, a slijedom članka pod naslovom “Ježić i Končar postigli dogovor o zemljištu na Krku” objavljenog u današnjem izdanju Business.hr, šaljemo Vam slijedeće očitovanje:

bla bla bla bla…truć truć truć…bla bla….bla…, il jednostavnije da se izrazimo, ništa nije konkretno dogovoreno.

Još bi ja dodao – po običaju.

Da postoji stvarni dogovor zašto bi se morali maltretirat mediji i ostali koji prate sapunicu, o skoro pa gotovom poslu? Zašto se ne izađe u javnost tek kad se sve utanači pa se onda iznese cjelovito rješenje, tipa: taj i taj je uplatio toliko i toliko i time dobio to i to. Mislim da svi znaju odgovor.

Ovako je ovo samo još jedna u nizu trakavica oko "skoro pa gotovog rješenja". Tako je igh skoro pa ugovorio posao stoljeća u crnoj gori, tako je ingra skoro pa bila dokapitalizirana, tako sam i ja skoro postao milijunaš na lotu. A svjedoci smo da sve šta je "skoro pa gotovo" kod nas zapravo istoznačno frazi "ništa od toga".

never surrender

Nije da je u ovoj euforiji bitno, ali zanimaju li nekoga od silnih ulagača poslovna izvješća Diokija za prvih devet mjeseci? Nije ni da su objavljena.




bumo videlo kolko je to po dionici, mislim ovo zemljište za LNG – 20-30-40-50….kuna po dionici!!!

koje gluposti! dioničari neće vidjeti ni kune od tog novca jer će sve otići na plaće radnicima, otplatu ogromnih dugova i pokriće nagomilanih gubitaka koje ste ti i tvoji napravili!!
[/quote]

Vidjeti ćemo mi i milijarde – i to ne kuna – nego dolara!
Neka se samo riješe neoperativne imovine i krenu raditi.
A sve ostalo će samo po sebi doći na svoje mjesto.

LNG terminal je Diokijev upstream – 24 milijuna boe godišnje.
I to iz plina an ne nafte.

Po tome smo uz bok Ini!!!

I od jučer je raslo cca 12 kuna a zemljište bi moglo biti minimalno 40 kuna po dionici!
[/quote]

A što bi bilo adekvatno novoj cijeni od 80 kuna.
Ne znam šta se pjeni ova silna nova imena na ovoj temi.

New Report

Close