DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još malo pa se bu i DIOK-R-A pridružil ekipi dijonica – sve po par kuna.
Ingra, Magma, HG-Spot, Đakovština, Validus…. sve je to isto!
[yawn]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

sindikalne akcije, nego kaj! i da vidiš kak bu vlast gasila situaciju pred izbore [angry]

Tko ovo prodaje ovako jeftino? Jel opet famozni MF???
Pa taj je gaće izgubio svugdje! Ma nek izađu svi slični smradovi što prije iz svih dionica.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Tko ovo prodaje ovako jeftino? Jel opet famozni MF???
Pa taj je gaće izgubio svugdje! Ma nek izađu svi slični smradovi što prije iz svih dionica.

Na temelju kojih podataka tvrdite da je dioki jeftin?
Malo sam virnuo na portal "moje dionice", tamo imate sve potrebne multiple, a da ih ne morate računati za svaku dionicu posebno. Dioki je trenutno na 6x book value, a ostvaruje 250 milijuna kuna minusa godišnje. Ako bi mi mogli dati par argumenata po kojima bi mogli tvrditi da je diok jeftin, bio bih vam vrlo zahvalan, jer po svemu što vidim ova tvrtka je visokorizična i sve samo ne jeftina.

A ja sum načuo da je neki brod usidren pred Dinom.
E sad ako je to točno…..je li bi to značilo da će se krenuti raditi?

Dioki d.d. – odgovor na upit Zagrebačke burze

26.10.2011 11:43:22

Nastavno na Vaš upit i tražena pojašnjenja postupka restrukturiranja društva Dioki d.d., šaljemo Vam sljedeće očitovanje:

Kao što je Društvo u prethodnim navratima obavijestilo investitore, tijekom ove godine pripremljen je sveobuhvatan program restrukturiranja, koji je konceptualno predviđao sporazumnu regulaciju načina i dinamike podmirenja financijskih obveza prema vjerovnicima, uz istovremeni nastavak poslovanja Društva, temeljeno na maksimalnoj kontroli operativnih troškova i novih zaduživanja, te intenzivnoj prodaji neoperativne imovine Društva.

Predmetni koncept restrukturiranja načelno je podržan od strane ključnih vjerovnika Društva, njegovih zaposlenika i ostalih uključenih strana, te se radilo na njegovoj daljnjoj razradi u cilju potencijalne zamjene potraživanja ključnih vjerovnika za udjele u Društvu. Budući da su daljnje aktivnosti na pregovorima uključenih strana i razradi koncepta restrukturiranja vođene na razini većinskog vlasnika i ključnih vjerovnika, uz podršku Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, Društvo nije bilo informirano o detaljima tadašnjih dogovora.

Kako je u međuvremenu od strane kompanije MFC Industrial Ltd pokazan ozbiljan interes za dugoročnom suradnjom s Društvom, uz podršku ključnih vjerovnika potencijalan strateški investitor pristupio je razradi modaliteta ove suradnje. Obzirom da se društvo MFC Industrial Ltd potom povuklo iz predmetnog projekta, u cilju da se osigura nastavak poslovanja Društva, iniciran je nastavak prethodnih razgovora oko procesa njegovog restrukturiranja.

Sukladno zakonskim obvezama i dobroj poslovnoj praksi, investitore ćemo biti u mogućnosti obavijestiti o potrebnim detaljima tek nakon što se za to ostvare uvjeti.

na zapadu ništa novo što se tiče uprave…


A ja sum načuo da je neki brod usidren pred Dinom.
E sad ako je to točno…..je li bi to značilo da će se krenuti raditi?
[shocked]


A ja sum načuo da je neki brod usidren pred Dinom.
E sad ako je to točno…..je li bi to značilo da će se krenuti raditi?

Počet će se raditi kada R.J. izađe u potpunosti (to uvjetuju vjerovnici), i kada radnici dobiju svoja dugovanja.

A ako radnici misle da ce im stecaj pomoc onda su stvarno ovce . Pa sta nije dovoljan primjer Đakovstina .
Lako sindikati vode stado ovaca



Tko ovo prodaje ovako jeftino? Jel opet famozni MF???
Pa taj je gaće izgubio svugdje! Ma nek izađu svi slični smradovi što prije iz svih dionica.

Na temelju kojih podataka tvrdite da je dioki jeftin?
Malo sam virnuo na portal "moje dionice", tamo imate sve potrebne multiple, a da ih ne morate računati za svaku dionicu posebno. Dioki je trenutno na 6x book value, a ostvaruje 250 milijuna kuna minusa godišnje. Ako bi mi mogli dati par argumenata po kojima bi mogli tvrditi da je diok jeftin, bio bih vam vrlo zahvalan, jer po svemu što vidim ova tvrtka je visokorizična i sve samo ne jeftina.
[/quote]

Zar Petrokemija nije od Dioki grupe ??



A ja sum načuo da je neki brod usidren pred Dinom.
E sad ako je to točno…..je li bi to značilo da će se krenuti raditi?
[shocked]
[/quote]

Šta to znači?

New Report

Close