DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja zaista neznam na čemu kolega sava temelji svoj veliki optimiza (ako je to optimizam ili je obmanjivanje samog sebe),zato ga molim da odgovori tko bi pametan ovom vlaniku i njegovoj upravi mogao vjerovati i dati i jednu jedinu lipu.Ja se jedino nadam da će se naći netko razuman u ovoj državi i razvlastiti te štetočine i na taj način omogućiti da ovaj opljačkani div ponovo stane na noge.

Neshvatljivo je da radnici rade prepisku po forumu, umjesto da se angažiraju oko javnih prosvjeda i ukažu na probleme pred medijima, prisile kriminalca da već jednom potpiše i otputuje. Bojim se da će biti prekasno dok se samoorganiziraju jer od sindikata [bye]

Mea culpa!
dakle osam i pol milijuna dionica
Sad nek Sava ‘objasni’ otkuda bi to JR i druge štetočine mogle iskopati…

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Ako upravljaš s 75,91% dionica Diokija sva vrata banaka su ti otvorena!

Ponovno pogledajute u BILANCA na dan 30.06.2011.
– konsolidirano, nerevidirano.
3. Sudjelujući interesi (udjeli) 023 149.838.129kn
http://zse.hr/userdocsimages/financ/DIOK-fin2011-2Q-NotREV-K-HR.pdf
E sada te ja pitam koje su to dionice, kada su kupljene i kolika im je FER vrijednost.
Jesu li to dionice iz 2004. koje je kupio Adriaoil SPA od PIF-ova?

Je li to bio buyback ?
Jasno je tu o čem se radi jer vidim da se već dugo ne spominje emisija dionica koje bi kao preuzeli vjerovnici.


Neshvatljivo je da radnici rade prepisku po forumu, umjesto da se angažiraju oko javnih prosvjeda i ukažu na probleme pred medijima, prisile kriminalca da već jednom potpiše i otputuje. Bojim se da će biti prekasno dok se samoorganiziraju jer od sindikata [bye]

ma radnici su na forumu onako uspu, uglavnom traže posao na internetu pa tu kliknu onako i dobro se zabavljamo slušajuči neke komentare.
ali ako bude onako kako mislim da bude, onda uskoro odlaze još neki dobri ljudi , tako da se broj smanjuje i pitanje je tko bude uskoro pokrenuo pogone, možda i savu pozzovemo da nam objasni kako i šta to dimi 🙂

Ma kad smo ovce! Trebali smo davno sve na telku dat’! Karavane prolaze a psi i dalje laju!!!!
Treba zapalit pola metropole, a ne samo šutit, na TV-e će doći kad bude kasno za sve, a sad je već kasno! Narode, skupimo se!

zaprudjanec

http://www.vecernji.hr/regije/ne-vjeruju-vlasniku-r-jezicu-traze-restrukturiranje-clanak-340045

S obzirom na puls radnika vjerujem da će uskoro opet biti skup radnika, i to tamo gdje radnici odrede a ne na nekakvom pogonu daleko od očiju javnosti, samo sumnjam da će(mo) se ovaj put zadovoljiti bajkama za malu djecu, zna se što gazda treba napraviti, ako nezna možemo ga mi odvesti kod Đure da mu izdiktira kakav papir treba potpisati, dovest ćemo i javnog bilježnika da to sve ovjeri, ako nema love za bilježnika skupit ćemo mi sami. A ako baš neće uvijek ostaje opcija stečaja, kako ono ide pravilo o pokretanju stečaja, nakon koliko dana blokade računa je uprava dužna pokrenuti stečaj, jel to kazneno djelo ako se ne postupi po zakonu? Ako se ne varam predsjednica uprave je ta koja je to dužna napraviti odnosno osoba koja je odgovorna za postupanje u skladu sa zakonom???


http://www.vecernji.hr/regije/ne-vjeruju-vlasniku-r-jezicu-traze-restrukturiranje-clanak-340045

Bravo cure i dečki sa Krka, tako se to radi!!!

Budu se sindikati pobrinuli za nas! :))) Navodno je dr. Pavelić pital na prošlom sastanku pitao zašto nema cipela za radnike?! Bitna pitanja on pokreče, ide zima pa će bit vlaga za noge! A na Markovom trgu ‘ladno!

zaprudjanec

Može komentar o tome što izvodi RJ ovih dana?
Zar ne shvaća da je svemu zauvijek kraj?
Da tako više doista ne ide.
Zavarava li možda sebe ili nekog drugog poput Save da još ima nade?
Radnici na obje lokacije uvijek mogu dignuti bunu
a može otići i sam, što je manje bolno.
Zar ne shvaća da će se ovaj put morati krenuti iz početka, s oštrim rezovima
i sve je to tek ako (vrlo upitno s obzirom na trenutnu situaciju) ali bez njega?
Kad će nastupiti potpisivanje KAPITULACIJE s njegove strane
također kad će njegovi poslušnici napustiti trenutne položaje,
i kad će se potom objesiti crna/bijela zastava na upravnoj zgradi?

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Zašto prodajete dionice?

Stečaj s preustrojem je u ovome trenutku najbolje rješenje….

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

New Report

Close