DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako ono bijese ona pjesma:?
,, Sve pticice izgore, sve pticice izgore…..
spustile se na more, spustile se na more,
samo jedna ostala, samo jedna ostala,
koja mi je pjevala, koja mi je pjevala…..!!

Evo malo o plinu i LNG terminalu…..Da vidite zašto se treba požuriti s ovom trakavicom.
HR je zaprimila tri ozbiljne ponude za izgradnju LNG terminala na Krku – Korejanci, Arapi i Australci!
http://www.prezydencja.ure.gov.pl/portal/PR2/28/107/Competitive_and_integrated_market_as_a_guarantee_of_th_EU_energy_security.html

@sava
jeli BVPS cca 5,38 Kn kako ja mislim ili cca 190 kn kako vi mislite…?
Mislim po osnovi priloženoga:
http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/DIOK-fin2011-2Q-NotREV-K-HR.pdf

jel ima sta novo sto se tice jezica

ne mari za male stvari i ostat ce male

Valjda se čeka kredit?
Zalaže dionice za cca 300milja?
No to bolje znaju ovi u Upravi koji je redoslijed dogovoren.

Moim lijepo: Tko bi dao kredit i komu? (Tko pita kredit i od koga?)


Moim lijepo: Tko bi dao kredit i komu? (Tko pita kredit i od koga?)

svizac Milki za proizvodne linije za pakiranje…


jel ima sta novo sto se tice jezica

Pišem pismo tinta mi se proli, daleko je…
Ježić odletio u London ako je vjerovati glasinama u firmi. Nitko ne zna da li će jučer pred radničkim vijećem potpisanu punomoć uprava dostaviti Popijaču i vjerovnicima. Pa onda da li je ta punomoć stvarno ovjerena kod javnog bilježnika. Ako je i ovjerena upitno je da li je to ono što se od Ježića očekuje…


Moim lijepo: Tko bi dao kredit i komu? (Tko pita kredit i od koga?)

Ne može se ništa pokrenuti bez restrukturiranja duga – dakle ako se hoće raditi treba i neki novac za pokretanje proizvodnje.
Tko će ga dati – pa valjda banke koje su do sada davale kredite.

🙂 banke ionako davaju kamate od kojih rade nove kamate. tko je ono skoro usao s nekih 30 mil kn u dioki? znate li koliko su kamate na jednu godinu kada prodate firmu za 750 mil kn? treba znati s novcem, pa i kamatu uloziti pametno, a ne mi mali igraci koji zadnju kuna stavljamo na optimizam :-). eto jedan decko je i napravio tvornicu u rh za 300 mil kn sto je zapravo oprezno ulaganje, samo nekih 15% od prodanog vecinskog udjela u jednoj tvrtki sa žitnjaka. da je Lui Pasteur bio bankar, rekao bi "banke ce imati posljednju riječ".


Valjda se čeka kredit?
Zalaže dionice za cca 300milja?
No to bolje znaju ovi u Upravi koji je redoslijed dogovoren.

Za 300.000.000,00 kn kredita prema sadašnjoj najvišoj vrijednosti dionica treba čak 854.700 dionica!

Čini li se ikome ovdje da je to neprocjenjivo? 😉

(*TM Mastercard)

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

ma koja je to matematička bravura bila :-). a sto nije jednostavnije (300 mil / 3 mil ) jednako 100. malo ste se presli u redu veličine, no nije to strašno, na logaritamskoj skali, mozete reci da ste promašili samo za 1.

New Report

Close