DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zaqboravih dodati, istina je da polietilen nemora raditi ako radi etilen jer ima veliki spremnik u koji može spremati proizvodnju.

Ali što će ti etilen ako ga nećeš preraditi u polietilen.

I još jedan ključni faktor, sve da imamo i struje i metana i etana i svega ostalog što nam treba pitanje je dali Dioki trenutno ima dovoljno ljudi koji bi htjeli startati i dalje voditi pogone, a bez plače???

Možemo baciti i kladionicu?

No radničko viječe je završilo brzinski, pretpostavljam da je R.J. kupio još malo vremena, kojeg li čuda velikoga (nadam se da se varam)


Dioki je puno više od polimera – izmeđuostalog tu je i Luka Sepen , tu je i LNG terminal , tu su i vrlo vrijedna zemljišta , tu je i izdavaštvo tj Novi List i 25% Glasa Slavonije….

E sad već lagano dolazimo do možda ključnih saznanja. Znači proizvodnja sad više nije tako bitna?, e kad bi R.J. mogao sve to lijepo rasformirati na način da proizvodnja uzme sve gubitke odnosno kredite a da zemljište za LNG, i Novi list ostanu čisti i naravno u njegovom vlasništvu. Kakav bi to bio deal!!!!! No s obzirom da živimo tu gdje živimo tko zna možda i to uskoro doživimo.

A što se tiče vrlo vrijednog zemljišta nadam se da pod time ne misliš na lokaciju žitnjak?

Nemamo ničega dovoljno,čak niti za start elektro pumpe,totalno smo ograničeni sa el.energijom.A što se tiče ostalih napisa o pirolizi to su takve notorne gluposti da ih je glupo i komentirati.Ja ću svima dati poduku ali jeftinije od macana i virtuoza o procesu na etilenu.Koja je ovo gola borba za život.Puno hvala rj…

pixma


Nemamo ničega dovoljno,čak niti za start elektro pumpe,totalno smo ograničeni sa el.energijom.A što se tiče ostalih napisa o pirolizi to su takve notorne gluposti da ih je glupo i komentirati.Ja ću svima dati poduku ali jeftinije od macana i virtuoza o procesu na etilenu.Koja je ovo gola borba za život.Puno hvala rj…

Kolega pa nećemo si valjda rušiti cijenu za poduku? 🙂

znanje je vrlo vrijedna roba



Nemamo ničega dovoljno,čak niti za start elektro pumpe,totalno smo ograničeni sa el.energijom.A što se tiče ostalih napisa o pirolizi to su takve notorne gluposti da ih je glupo i komentirati.Ja ću svima dati poduku ali jeftinije od macana i virtuoza o procesu na etilenu.Koja je ovo gola borba za život.Puno hvala rj…

Kolega pa nećemo si valjda rušiti cijenu za poduku? 🙂

znanje je vrlo vrijedna roba

[/quote]
ma nećemo.fino ćemo podijeliti posao,ima tu dosta za učiti

pixma

Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Na osnovu najnovijih informacija sa sjednice radničkog viječa RJ se kockao s vremenom, sudbinom tvrtke i sudbinom zaposlenika!

U idućih 24 sata mora konačno potpisati prenošenje (gubitak) vlasničkih prava na opunomočenika i početak restruktukturiranje koje vjerovnici tek moraju odobriti.

Ovime sutra prestaju sve zakulisne igre, game over ili Dioki ide u stečaj!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Živi bili pa vidjeli!!!

Stvarno se nadam da je više kraj ovih zavrzlama. Pa makar to značilo i stečaj kojeg R.J. tako silno želi izbjeći. Što li se krije iza toga, briga za radnike? čisto sumnjam, nešto puno veće se kotrlja iza svega toga. no bilo kako bilo radnici su to i samo čekaju da neka lova sjedne na tekući i što se njih(nas) tiče proizvodnja može krenuti.


Živi bili pa vidjeli!!!

Stvarno se nadam da je više kraj ovih zavrzlama. Pa makar to značilo i stečaj kojeg R.J. tako silno želi izbjeći. Što li se krije iza toga, briga za radnike?

Nije dovoljno ovdje spomenuti jedno pet puta takozvani Pevecov poučak, već ga valjda možeš spomenuti i dvadeset puta, a da nitko od forumaša ne prokljuvi kakve je veze imao Pevecov poučak s Ježićevim poučkom…

Ali evo sad i crno na bijelo – kad stečajni preuzme kontrolu nad Diokijem, Ježiću slijedi najmanje jedna kaznena prijava za zlouporabu ovlasti i sve slično što je išlo Zdravko i Višnji Pevec.



Živi bili pa vidjeli!!!

Stvarno se nadam da je više kraj ovih zavrzlama. Pa makar to značilo i stečaj kojeg R.J. tako silno želi izbjeći. Što li se krije iza toga, briga za radnike?

Nije dovoljno ovdje spomenuti jedno pet puta takozvani Pevecov poučak, već ga valjda možeš spomenuti i dvadeset puta, a da nitko od forumaša ne prokljuvi kakve je veze imao Pevecov poučak s Ježićevim poučkom…

Ali evo sad i crno na bijelo – kad stečajni preuzme kontrolu nad Diokijem, Ježiću slijedi najmanje jedna kaznena prijava za zlouporabu ovlasti i sve slično što je išlo Zdravko i Višnji Pevec.
[/quote]

O kakvom ti stečaju pričaš!
Dioki d.d. – Restrukturiranje društva Dioki d.d.
21.10.2011 14:46:13
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/LpS16BbODwlwidYUbA05nQ==.pdf
….Slijedom te informacije, u tijeku su intenzivni razgovori oko nastavka započetog i
usuglašenog restrukturiranja Društva
, a koje je prije zaprimanja indikativnog pisma namjere
MFC Industrial Ltd podržano od strane ključnih vjerovnika, zaposlenika te ostalih uključenih
strana
……

I šta je problem potpisati ono što se već mjesec dana zna da si prihavtio?

A mogli bi ga tužiti za prodaju ispod cijene Žitnjaka i kupovinu skupe struje od HEP-a!
Kao i poklanjanje 100 hektara zemljišta na Krku državi!

@sava, izvini, ti si u nekom svom filmu koji, nadam se, nije zarazan po ostale. Kad za pola godine Dioki bude izbrisan iz sudskog registra, dakle kad prestane postojati, ti ćeš i dalje ovdje pisati bajke.

dioki nikad nece prestat postojati u to sam 100% siguran, mislim da su zavrzlame vise politicke i puno prstiju je u medu, pa se to rijesava da neki dobiju po prstima dok drugi cijelu medaru, rijesit ce oni to do kraja 10mj. moje misljenje znaci jos samo 5 dana

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close