DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tako smo se vrtili između 200 i 260 dobrih godinu dana, a onda je u samo dva tjedna dioki dosegnuo cijenu od 500 kuna. tada se kupovalo od radnika, a sada se isto radi sa braniteljskim dionicama. Skupljaju skrbnički, marijan filipović a kupuju i drugi informirani igrači. Kad se dovoljno nakrcaju, slijedeća stanica će biti na oko 600-700 kuna. Dakle, budite strpljivi, dioki nagrađuje strpljenje. Ja sam uzeo po 90 kuna i nije mi žao čekanja, a čekat ću ga još prilično dugo jer ako dođe LNG u omišalj (a 95% je da će tako i biti), mislim da će cijena komotno probiti i najoptimističnija predviđanja koja su negdje oko 1500 kuna…Pričekajte, pa kamo vam se žuri…? Jel nemate za kruh ili što? Nema investicije kraće od 2-3 godine, a da se fino osjeti na kućnom budžetu. Polako i bit će love za sve nas.

Caymane, čestitam na 2000-tom postu!

Jel treba što dodati prethodnom tvom tekstu?
Mislim da ne. [smiley11]

La vita e bella!

Ok, čekam i dalje[smiley2]

Zrno po zrno - pogača

A ja ću se još malo nakrcat…
nisam radio nikakvu financijsku analizu za DIOK ali imam nekakav predosjećaj da bi to moglo bit dobro.
vremenski period mi nije toliko važan, bitno je da mi kasnije ostane ponešto “kusura” i ja ću bit zadovoljan!

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

bit ce veselo ako dotakne ovaj treci nalog. [smiley3]


bit ce veselo ako dotakne ovaj treci nalog. [smiley3]

Koji bi to dokup bio [smiley1]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


a do kad ce ovo ovako …

….Do poslije Tht-a čini mi se….tamo 11, 12 mjesec…..a onda bi Dioki ponovno mogao doći u fokus ( LNG….)

Zar nije rećeno da će studija za najizgledniju lokaciju biti gotova krajem drugog kvartala, a sada će još malo i kraj trećeg no od studije ni traga. Vlada je uzela kolektivni godišnji pa možda bude objavljena nakon što se odmore?[smiley9]

Gledajte po svim analizama -grafikonima ,relativnom poznavanju ponašanja našeg tržišta,financiskom izviješću i odvijanja oko poslovanja ove dionice ,još kada se zna da je tu umiješana politika,realno je da ova dionica neće krenut u nebesa o kojima svi “nadobudni”[smiley10]su toga svijesni!!”pomeni” sigurno 2 a moža i 3 mj. [smiley11] Tako da preporuka je jedino “pratit ili predvidijet “trenutno dokle će se ova dionica spuštati(po meni nikako ispod 400kn-zato što je bilo pokušaja pa se nije išlo,a i poznavajući tržište ,veliki igrači da su to htijeli učinili bi!!a pretpostavljam i da ima razloga zašto se zadržava na tim cijenama-al napominjem to je moje subijektivno mišljenje)pa da se je nadokupljuje oni koji ju već posijeduju,ili kupuje oni koji ju nemaju!!!a nagrada sljedi tek druge godine[smiley1]

[color=blue][/color]bolje da radite pravi posao nego da bilo kakav posao radite na pravi način

Zar nije rećeno da će studija za najizgledniju lokaciju biti gotova krajem drugog kvartala, a sada će još malo i kraj trećeg no od studije ni traga. Vlada je uzela kolektivni godišnji pa možda bude objavljena nakon što se odmore?

Je bilo je rečeno kraj 6. mjeseca…….no eto, tu smo di smo i sam vidiš…………[smiley7]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Završena je, bez brige. [smiley2]
Ljude iz tima koji su ju pripremali pomalo premiještaju po drugim odjelima.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


Završena je, bez brige. [smiley2] Ljude iz tima koji su ju pripremali pomalo premiještaju po drugim odjelima.

Da, jedino je sada pitanje kako izbjeći da se na cijenu Diokijeve dionice ne prebaci MOL-ov pritisak na INU zbog činjenice njene povlaštene cijene plina po kojoj ga prodaje i Diokiju.
MOL-ovci i ovako šize na INU zbog njenih velebnih poslovnih rezultata.

La vita e bella!

Pozdrav starom forumasu Posejdonu,a sto se tice povlastene cijene plina za DIOKI apostofiram slijedecu paralelu:
PTKM- plin 0,71 kn/m3
DIOK- plin 1,33 kn/M3


Pozdrav starom forumasu Posejdonu,a sto se tice povlastene cijene plina za DIOKI apostofiram slijedecu paralelu: PTKM- plin 0,71 kn/m3 DIOK- plin 1,33 kn/M3

Pozdrav i Vama novi kolega!

Prema mojim spoznajama Dioki još uvijek ima povlaštenu cijenu nabavke plina koja je niža u odnosu na kupovnu cijenu ruskog plina.
To je jedino relevantno.

Kako je još k tomu cijena plina za povlaštene potrošaće (Petrokemija, Dioki i HEP) po odluci Vlade fiksirana(za svakog njegova cijena), jasno je zašto se MOL blago naježi na našu socijalnu državu (a da o upravi INE i ne govorimo).

La vita e bella!

New Report

Close