DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako baklja gori znači radite – ima struje ima sirovine!

[/quote]

baklja gori samo zato što su pojedini pogoni još uvijek pod tlakom etilena i propana pa baklja mora goriti jer je to jedini način da se taj plin na siguran način zbrine, struje ima taman toliko da gori rasvjeta i nekoliko pumpi. Kad baklja nebi gorila niti taj plin se nebi mogao zbrinuti, a svi valjda znamo što bi se tada moglo dogoditi?

sirovine za sada nema, kotlovi još uvijek stoje….

jedino što ima je kiša i vjetar


sava, 07.10.2011. u 12:05
Ako baklja gori znači radite – ima struje ima sirovine!
Stvarno Savo ti ga pucaš po šavu od svojih nagađanja,,..
Ostalo je još samo da nam ovi komarci što su se uvukli u kontrolne sale popiju krv i dobro izbodu dok se pogoni pokrenu ….
[/quote]

Komentirai sam predraga – njemu se obrati.
Nije logično poslije održavanja paliti baklju a da se ne radi.
Pa zaključujem da se nešto ipak radi.
Koja je druga tehnička mogućnost – nema je.
A i info o stirenu u Zadru – šta je s tim?

vidjelci kakav je plamen na baklji?
ako je mali onda postrojenje radi, ako je veliki onda ne radi

Molim za odgovor pametnije od mene.

Sto ako RJ proda Dioki AG a ne Dioki d.d. Kanadjanima?

Nije bolest sve što boli



Ako baklja gori znači radite – ima struje ima sirovine!

[/quote]

baklja gori samo zato što su pojedini pogoni još uvijek pod tlakom etilena i propana pa baklja mora goriti jer je to jedini način da se taj plin na siguran način zbrine, struje ima taman toliko da gori rasvjeta i nekoliko pumpi. Kad baklja nebi gorila niti taj plin se nebi mogao zbrinuti, a svi valjda znamo što bi se tada moglo dogoditi?

sirovine za sada nema, kotlovi još uvijek stoje….

jedino što ima je kiša i vjetar

[/quote]

Baklja gori zato što ste je vi upalili poslije održavanja.
A struje da nemate to je nemoguće!!!!
Znate li stisnuti tipku?
HEP nie obustavio isporuku – Ina nije obustavila isporuku.

janko66, 07.10.2011. u 12:31
Zog prijetnje HEP-a isključenjem struje u tih "par" dana će se na baklji spaliti preostali etilen (nije puno 250 tona).
-ne spominje nigdje predragm,da postrojenja rade,nego zbog čega se mora 250t etilena spaliti .
janko66, 07.10.2011. u 12:31
Ako baklja gori znači radite – ima struje ima sirovine
-ne moram se ja obraćati predragu,kad ti sve znaš i u sve si upućen..


sava, 07.10.2011. u 12:37
Zog prijetnje HEP-a isključenjem struje u tih "par" dana će se na baklji spaliti preostali etilen (nije puno 250 tona).
-ne spominje nigdje predragm,da postrojenja rade,nego zbog čega se mora 250t etilena spaliti .
sava, 07.10.2011. u 12:37
Ako baklja gori znači radite – ima struje ima sirovine
-ne moram se ja obraćati predragu,kad ti sve znaš i u sve si upućen..
[/quote]

Zašto ste palili baklju poslije održavanja i zašto spaliti etilen ako imate i struje i sirovine iz Ine?
I ako ste dobili stiren?



janko66, 07.10.2011. u 12:40
Zog prijetnje HEP-a isključenjem struje u tih "par" dana će se na baklji spaliti preostali etilen (nije puno 250 tona).
-ne spominje nigdje predragm,da postrojenja rade,nego zbog čega se mora 250t etilena spaliti .
janko66, 07.10.2011. u 12:40
Ako baklja gori znači radite – ima struje ima sirovine
-ne moram se ja obraćati predragu,kad ti sve znaš i u sve si upućen..
[/quote]

Zašto ste palili baklju poslije održavanja i zašto spaliti etilen ako imate i struje i sirovine iz Ine?
I ako ste dobili stiren?
[/quote]
to pitaj kolege sa gornje lokacije [lol] [lol]




sava, 07.10.2011. u 12:45
Zog prijetnje HEP-a isključenjem struje u tih "par" dana će se na baklji spaliti preostali etilen (nije puno 250 tona).
-ne spominje nigdje predragm,da postrojenja rade,nego zbog čega se mora 250t etilena spaliti .
sava, 07.10.2011. u 12:45
Ako baklja gori znači radite – ima struje ima sirovine
-ne moram se ja obraćati predragu,kad ti sve znaš i u sve si upućen..
[/quote]

Zašto ste palili baklju poslije održavanja i zašto spaliti etilen ako imate i struje i sirovine iz Ine?
I ako ste dobili stiren?
[/quote]
to pitaj kolege sa gornje lokacije [lol] [lol]
[/quote]

Ja da pitam….lažete uzduž i poprijeko!
Bili ste u održavanju i jedni i drugi.
Plačete da nemate sirovine a ispada da je na Žitnjaku 250 tona etilena i to da je ostalo u spremniku prije početka održavanja.

O stirenu ni riječi!





janko66, 07.10.2011. u 12:50
Zog prijetnje HEP-a isključenjem struje u tih "par" dana će se na baklji spaliti preostali etilen (nije puno 250 tona).
-ne spominje nigdje predragm,da postrojenja rade,nego zbog čega se mora 250t etilena spaliti .
janko66, 07.10.2011. u 12:50
Ako baklja gori znači radite – ima struje ima sirovine
-ne moram se ja obraćati predragu,kad ti sve znaš i u sve si upućen..
[/quote]

Zašto ste palili baklju poslije održavanja i zašto spaliti etilen ako imate i struje i sirovine iz Ine?
I ako ste dobili stiren?
[/quote]
to pitaj kolege sa gornje lokacije [lol] [lol]
[/quote]

Ja da pitam….lažete uzduž i poprijeko!
Bili ste u održavanju i jedni i drugi.
Plačete da nemate sirovine a ispada da je na Žitnjaku 250 tona etilena i to da je ostalo u spremniku prije početka održavanja.

O stirenu ni riječi!
[/quote]
ovih 250 t je riječ o DINI,..

ljepo gap odraden [wink]

ne mari za male stvari i ostat ce male




Ako baklja gori znači radite – ima struje ima sirovine!

[/quote]

baklja gori samo zato što su pojedini pogoni još uvijek pod tlakom etilena i propana pa baklja mora goriti jer je to jedini način da se taj plin na siguran način zbrine, struje ima taman toliko da gori rasvjeta i nekoliko pumpi. Kad baklja nebi gorila niti taj plin se nebi mogao zbrinuti, a svi valjda znamo što bi se tada moglo dogoditi?

sirovine za sada nema, kotlovi još uvijek stoje….

jedino što ima je kiša i vjetar

[/quote]

Baklja gori zato što ste je vi upalili poslije održavanja.
A struje da nemate to je nemoguće!!!!
Znate li stisnuti tipku?
HEP nie obustavio isporuku – Ina nije obustavila isporuku.
[/quote]

Kao što sam već napisao struje ima taman toliko da radi rasvjeta (i to ne sva) i da se vrti nekoliko pumpi i čini mi se jedan mali kompresor, baklja se za ovaj remont nije niti gasila, gori blagim plamenom odnosno gori samo metan i eventualno ono što se ispusti iz sistema zbog porasta tlaka u sustavima koji su pod plinom, para neide na baklju jer kotlovi ne rade!!! netko je već napisao da su 3 od moguča 4 kabla odpojena, nisam električar pa nemogu točno tvrditi kolika snaga nam je ostala, priča se o 2Mw UMJESTO 8MW, kažu ljudi da nam ta snaga nije dovoljna da pokrenemo pogone pa sve i da ina pusti ETAN.

A zašto se baklja nije gasila odnosno zašto se na njoj nije radio remont kao svake godine?

Ina je obuvstaila Etan a nešto sitno Metana pušta zbog baklje, ako bi nam se baklja ugasila onda budite sigurni da bi nam DZUS ušao u pogone

New Report

Close