DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa zar može pasti više? Sve više razmišljam da se nakrcam još više jer ovo mi se ćini da ide po diskontnim cjenama…


Pa zar može pasti više? Sve više razmišljam da se nakrcam još više jer ovo mi se ćini da ide po diskontnim cjenama…

TA kaže da može.
Doduše ne još puno.
Ja sam malo ubo, a i postavil sam mine pa nek dođu.

La vita e bella!

Država je uplatila 13 milijuna kuna u korist sređivanja katastarskog plana Općine Omišalj.
Hmmm… inače, katastarske se čestice nisu sređivale u toj Općini u zadnjih 120 godina.
U Općini Omišalj su izjavili da moraju srediti zk najkasnije do vejače zbog kap. ulaganja u tu Općinu tj. morali su imati dovoljno ozbiljan razlog za tolika ulaganja u zk.

[smiley2]

Toliko od mene.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

Hm… pa nije valjda da ce se terminal raditi u Omislju i to na Diokievom zemljistu? hehehe [smiley2]

Pa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol . . . Sutra smo na 405


Hm… pa nije valjda da ce se terminal raditi u Omislju i to na Diokievom zemljistu? hehehe [smiley2]

mora da se šališ…[smiley1]


Mister: ” Hm… pa nije valjda da ce se terminal raditi u Omislju i to na Diokievom zemljistu? hehehe [smiley2] ” mora da se šališ…[smiley1]

March 15 , 2007

SOFREGAZ has been awarded a contract on October 24, 2006 by ADRIA LNG Ltd for the Feasibility y of an LNG receiving terminal in Croatia located in Krk island adjacent to existing Dina petrochemical plant.

This project consists of a new LNG berth, Off loading arms, the related cryogenic transmission pipelines, LNG storage tank or tanks, regasification facilities and related pumps and piping, associated safety flare, relevant utilities, control instrumentation, fire fighting equipment, and piping connecting the national gas grid.

The contract covers conceptual studies studies concerning marine and unloading facilities, regasification units and LNG storage tanks.

Completion is scheduled for the second quarter 2007.


Pa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol . . . Sutra smo na 405

Neka, tu ja čekam u zasjedi……[smiley2]

a do kad ce ovo ovako …

[smiley3]

a do kad ce ovo ovako …

….Do poslije Tht-a čini mi se….tamo 11, 12 mjesec…..a onda bi Dioki ponovno mogao doći u fokus ( LNG….)

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Ja mogu čekati. Dovoljno sam se nakrcao DIOKI-ja[smiley1][smiley1]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

tako smo se vrtili između 200 i 260 dobrih godinu dana, a onda je u samo dva tjedna dioki dosegnuo cijenu od 500 kuna. tada se kupovalo od radnika, a sada se isto radi sa braniteljskim dionicama. Skupljaju skrbnički, marijan filipović a kupuju i drugi informirani igrači. Kad se dovoljno nakrcaju, slijedeća stanica će biti na oko 600-700 kuna. Dakle, budite strpljivi, dioki nagrađuje strpljenje. Ja sam uzeo po 90 kuna i nije mi žao čekanja, a čekat ću ga još prilično dugo jer ako dođe LNG u omišalj (a 95% je da će tako i biti), mislim da će cijena komotno probiti i najoptimističnija predviđanja koja su negdje oko 1500 kuna…Pričekajte, pa kamo vam se žuri…? Jel nemate za kruh ili što? Nema investicije kraće od 2-3 godine, a da se fino osjeti na kućnom budžetu. Polako i bit će love za sve nas.

New Report

Close