DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jojojoj… [smiley6] A valjda ste tako računali. 1H

No respect


jojojoj… [smiley6] A valjda ste tako računali. 1H

nije bas spektakularno [smiley10]

a dionica debelo preko booka..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Počela je rasti cijena.,ha-ha[smiley2]

Novac je kisik burze!


SLK: ” jojojoj… [smiley6] A valjda ste tako računali. 1H ” nije bas spektakularno [smiley10]

ne znam, malo mi je čudno, ali ako su točni podaci, onda je prodaja porasla duplo u odnosu na prošlu godinu što je skoro pa nevjrojatno…doduše porasli su i troškovi, ali svejedno, rast organskih prihoda od 100% je fenomenalan…onaj tko je radio u biznisu zna da je uvijek lakše rezat troškove nego dizat prihode…ipak mislim da tu nešto brojke ne štimaju….

Samo strpljenja,kad se još DINA posloži mislim na VCM+PVC budu tu milioni u plusu,a i ovo nije loše sobzirom koliko se ulagalo iz tekuće proizvodnje u postrojenja.Sada se to sve kreditira.

Što se to dešava, danas kupio, a ono krenulo… +3,57%

Tko hoće, može..

Sudeći po reakciji tržišta očekivalo se lošije izvješće!!!

Pričekajmo još malo da se vlada izjasni glede LNG-a.

Novac je kisik burze!


jojojoj… [smiley6] A valjda ste tako računali. 1H

Najljepše molim da mi kažete na što se konkretno odnosi vaš kometar. “jojojoj”.
Baš gledam FI, pa si mislim da sam kojim slućajem neobjektivan pošto posjedujem ove dionice, ali prihodi konstantno rastu (naročito u inozemstvu) za 80%, a porast troškova (74%) je rezultat investicijskog ciklusa koji će sigurno povećati vrijednost firme. Neto dobit u plusu.


Što se to dešava, danas kupio, a ono krenulo… +3,57%

Kolega, Novi002 – donosite nam sreću. Molim vas kupite malo Diokija svaki dan!!! [smiley2]
Inaće, izuetno mi se sviđa vaš potpis. Tako je jednostavan, a tako istinit. Imate moje duboko poštovanje!

La vita e bella!


ali prihodi konstantno rastu (naročito u inozemstvu) za 80%, a porast troškova (74%) je rezultat investicijskog ciklusa koji će sigurno povećati vrijednost firme. Neto dobit u plusu.

troškovi o kojima govoriš nemaju veze sa investiicjskim ciklusima jer se “troškovi” investicije ne vide u troškovima poslovanja nego u amortizaciji…veličinu neke investicije možeš vidjeti u bilanci i u cash flow reportu godine u kojoj su izvršena plaćanja…u P&L-u se vidi samo amortizacija…rast troškova prodaje odgovorni su najvjerojatnije troškovi sirovina i troškovi proizvodnje….ali sve u svemu ovo je ok, prodaja raste to je najvaznije, troškove cemo rezati kasnije 🙂


troškovi o kojima govoriš nemaju veze sa investiicjskim ciklusima jer se “troškovi” investicije ne vide u troškovima poslovanja nego u amortizaciji…veličinu neke investicije možeš vidjeti u bilanci i u cash flow reportu godine u kojoj su izvršena plaćanja…u P&L-u se vidi samo amortizacija…rast troškova prodaje odgovorni su najvjerojatnije troškovi sirovina i troškovi proizvodnje….ali sve u svemu ovo je ok, prodaja raste to je najvaznije, troškove cemo rezati kasnije 🙂

Točno ste rekli kolega Luka2807 vezano uz troškove poslovanja.
Istina je i to da je amortizacija u promatranom razdoblju porasla za 122 %.
Dakle, investicijski ciklus je u ovom FI već vidljiv.

La vita e bella!


a dionica debelo preko booka..

ti si još jedan od onih koji imaju svoje formule za računanje nekih veličina i omjera?

...pig slayer...

New Report

Close