DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A radovi na koridoru Sjever – Jug idu vrlo brzim tempom!

Polish-Czech Interconnector Launched

…The new interconnector also forms an important part of Poland’s north-south gas corridor, a planned expansion of gas pipelines and interconnectors linking Poland’s LNG terminal in the Baltic port of Swinoujscie with the planned Adria LNG terminal in Croatia…..

http://naturalgasforeurope.com/polishczech-interconnector-launched.htm

Čudno kako se nitko ne upita kako će LNG scenarij utjecati na Dioki i cijenu dionice.
O plinu se pričalo svaki dan sve dok nije pojeftinio i dok se nije dobila lokacijska za kogeneraciju.
Sada se to više ne spominje.
Stalno se pričalo o zatvaranju Žitnjaka a kada je donesena odluka o rekonstrukciji – samo sporadično!

e Savo ti si izgleda ovdje jedini optimist, sve to što pišeš ima smisla u nekakvom normalnom društvu ali nažalost mi živimo u Hrvatskoj a kod nas nema nikakve logike, samo politika i kojekavi skriveni interesi nekakvih sumnjivih faca

treba nama jedan diktator na čelu, ponovno otvaranje golog otoka, oduzimanje imovine za koju se ne može dokazati podrijetlo itd itd

predlazem dioki-u da osnuje fakultet za kemiju i petrokemiju, nek ih ministarstvo podrzi, nek studenti na rijeckom sveucilistu dolaze uciti na krk, eto novca dioki-u, eto mlade nove snage itd…a i novac iz drzavne blagajne. Valjda je bolje ulagati u studije kemije nego u politologiju??????

DIOKI ide u STEČAJ!!!!!

SAVO jel može GORE??


DIOKI ide u STEČAJ!!!!!

SAVO jel može GORE??


—može li neki link za potvrdu?

Kune nisu problem, kuna nema


DIOKI ide u STEČAJ!!!!!

SAVO jel može GORE??


najreaalnija konstatacija nažalost

POMORSKA VEČER HRVATSKOG RADIJA….

DIOKI na putu za STEČAJ!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Ovdje nema i neće biti rast kako mi se čini pa je očigledno dizanje s 70kom gore, izmamljivanje kupnje pa BOOM TRES. Ne nasjedajte na provokacije ljudi, ulažite mudro u kvalitetne firme koje su fundamentalno podcijenjene, jer upravo ti fundamenti će uskoro isplivati na vidjelo.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

..previše lamatate i mlatite praznu slamu..ja neznam zašto vi svi dušebrižnici dolazite na ovaj topić i želite nama koji imamo dionice diokija dokazat da to ništa ne vridi i da će sve ić u lipi k…c mi i sami vidimo da situacija nije bajna ali bar se još nadamo,a ionako će biti kako veliki odluče..kako vam se da jadne ljude tako zastrašivati i "tjerati" ih da ovako nisko prodaju samo da bi vi još par kuna jeftinije kupili nemojte to raditi jer možda vam se to jednom obije o glavu..pustite ljude da sami odlučuju,a nemojte ih vi "dobronamjerno" upozoravat..hvala..

Znači to bi bilo to od diokija?

uh, onda je ovo prava prilika za rukavinu, sammira i ekipu. ako rokne na 20-30 kn, umjesto ćevapa mogu uzeti 10% dioki-a, nek se nađe za mirovinu?

Sava: "Dakle šta se god dogodi od tih silnih negativnih špekulacija – vrijednost imovine se ne mijenja.
Ona je i dalje 2x veća od svih Diokijevih dugovanja!"

Imovina vrijedi koliko vrijedi u nekom trenutku, jedno je na papiru, a drugo što je netko spreman ponuditi u stvarnosti.

Ova je dionica vrijedila u najbolje vrijeme oko 700 kn, danas ne vrijedi ništa i nitko pametan je ne želi!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

New Report

Close