DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kod DIOK se opet nešto sprema…

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku


Blage veze nemaš o dionicama kad ovo pišeš. A i sama dionica će te kroz par mjeseci fino demantirati.

Nadam se u devetom mjesecu laganom padu na 3xx radi jeftinije kupovine jer je puno malih ušlo. Očekujem da će dio njih prodavati radi HT-a.
A onda nakon IPO HT-a druga priča. rast.

kamo sreće asdfgh, ali za vrijeme svake korekcije dioki je stajao čvrsto kao kamen. no, ako bude kako ti kažeš, naći će i kajman još para za kupnju

Nema trgovanja danas???


Nema trgovanja danas???

Nema više onih koji su spremni dati ovaj biser u bescjenje…[smiley2]

La vita e bella!

Nema više onih koji su spremni dati ovaj biser u bescjenje…

….apsolutno se slažem s tim, to skupljanje na ovim razinama je dosta dugo i trajalo……čini m se da je ostala većina koja ne misli prodavat…..vidjet ćemo

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Nema više onih koji su spremni dati ovaj biser u bescjenje… ….apsolutno se slažem s tim, to skupljanje na ovim razinama je dosta dugo i trajalo……čini m se da je ostala većina koja ne misli prodavat…..vidjet ćemo

I ja sam među njima,bar ne tako skoro, target je puno viši……[smiley1]

Dioki ima viška skladišnog prostora, 4000 kvadrata na Žitnjaku. Iznajmljuju.

Pa što je s tim DIOKI-jem?! Niti ga tko kupuje, niti ga tko prodaje…..Kad će malo živnuti, kao što je bilo prije 2-3 mjeseca [smiley11]

www.adriagate.co | www.apartmentsinsplit.info | www.adriagate.info


Pa što je s tim DIOKI-jem?! Niti ga tko kupuje, niti ga tko prodaje…..Kad će malo živnuti, kao što je bilo prije 2-3 mjeseca [smiley11]

Zivnut će kad se moja ekipa i ja dovoljno nakrcamo na ovim niskim razinama…

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

Dioki dosta dugo ustrajava na određenoj razini i onda napravi munjevit skok,kad će on biti nitko nezna,ja ga u svakom slučaju čekam!
pozdrav

Kad je dobar vjetar i purani lete!

Život je samo čekanje….
Ali kad nas krene… nećemo skidati osmjeh s lica. [smiley2]

La vita e bella!

New Report

Close