DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

fulao je on forum a ne temu.

Zanima me tko kupuje ovu precijenjenu dionicu?

Žalosno je da dionica koja ne vrijedi ni 200 kuna, nalazi se skoro duplo gore.

anal-izo, argumentiraj to što si napisao. pišeš nešto o nečemu o čem nemaš pojma. uskoro će dakle vrijediti 4 puta više od tvog targeta. znam ja da bi ti rado dokupio, moguće da budeš, ali ispod 400 više nikad…samo gledaj…fundamenti štimaju, revalorizacija tek što nije, LNG ako bude idemo na 1000 kuna, ako ne, 700 će biti sasvim u redu. Još sam malo rekao…

Samo se nadaj, uskoro ćeš vidjeti koje muke će mučiti dioničare ove vrlo vrlo precijenjene dionice. Samo pazi i gledaj.

Samo se nadaj, uskoro ćeš vidjeti koje muke će mučiti dioničare ove vrlo vrlo precijenjene dionice. Samo pazi i gledaj.

…Stvarno svašta, ovako prijetit malim dioničarima Diokija…..pa to stvarno nije u redu….svašta se ljudi dosjete…!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Žalosno je da dionica koja ne vrijedi ni 200 kuna, nalazi se skoro duplo gore.

‘?????
Ovakve neargumentirane pamflete bi trebalo brisati, no to je u domeni moderatora.

pa po nekim pokazateljima dioki danas ne vrijedi vise od cijene na burzi.. jos dolazi i HT a mnogo radnika ima svoje dionice.. jednog dana ce mozda vrijediti puno vise… tada ce i cijena biti mnogo vislja.. sad, sve je pitanje tajminga..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

najveći dio poteškoča koje ima ovaj naš jedan od največih izvoznika su komunalne i administrativne prirode, za očekivati je da će raskrinkavanje mafije u HFP doprinjeti uklanjanju tih problema iako mafija je žilava i borba će biti još teška (tu mislim da će se administrativni dio lakše riješiti od komunalnog), a što se tiće svega ostaloga voda ide na mlin diokija, pogledajte u FI porast prodaje u zemlji, pa porast prodaje i ukupnu prodaju u inozemstvu, pa anuliran ogroman gubitak od 42 mil. kuno i sadašnje pozitivno poslovanje, pa pogledajte koliko se plastičnih masa i sada uvozi u RH, pa će vam sve biti jasno u pogledu diokija.


pa po nekim pokazateljima dioki danas ne vrijedi vise od cijene na burzi.. jos dolazi i HT a mnogo radnika ima svoje dionice.. jednog dana ce mozda vrijediti puno vise… tada ce i cijena biti mnogo vislja.. sad, sve je pitanje tajminga..

Danas zasigurno ne vrijedi više od zadnje cijene na burzi!
Tako će biti i sutra, preksutra….

puno gluposti trpi papir, a time i ekran. a onaj tipčina po imenu analiza je ništa drugo do provokator. kamo sreće da cijena padne, onda ću ja ići u dokup, a čvrsto sam odlučio da kod nas ne kupujem dionice. Analiza ništa ne argumentira, samo pljuje. Tipično za ljubomorka koji bi rado dokupio….


Samo se nadaj, uskoro ćeš vidjeti koje muke će mučiti dioničare ove vrlo vrlo precijenjene dionice. Samo pazi i gledaj.

…Stvarno svašta, ovako prijetit malim dioničarima Diokija…..pa to stvarno nije u redu….svašta se ljudi dosjete…!

ajde luki, ignoriraj čovjeka. tako je nedavno jedan na temi varteksa slično pisao …

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close