DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Povijest se ponavlja. Kupnja je sve tanja, a prodaja jača. Omjer u korist prodaje je tri puta veći.

Takav omjer prisutan je zadnja dva mjeseca, oni koji su nestrpljivi neka prodaju, nitko im ne brani.

Vijest se čeka![smiley11]

Kupnja i prodaja nije nista losija nego zadnjih tjedana , uvijek je bilo oko 4000 na prodaju, oko 2000
na kupnji, ali nema puno na prodaju do 450. Onaj ko ne prati redovno stanje ne bi trebao dizati paniku bez veze.

Povijest se ponavlja. Kupnja je sve tanja, a prodaja jača. Omjer u korist prodaje je tri puta veći.

…..jel pratimo istu dionicu…!!??
…..da pratiš ovu dionicu zaključio bi da se prodaja smanjila zadnjih tjedana…
….evo ti naloga na kupnju na 440,00….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


samuel: ” Povijest se ponavlja. Kupnja je sve tanja, a prodaja jača. Omjer u korist prodaje je tri puta veći. ” U pravu si,povijest se ponavlja!Nažalost većina ne nauči ništa iz povijesti.Da prevedem: ako izvješče bude dobro idemo na nove povijesne vrhove a ako ne bude ništa posebno ostajemo tu gdje jesmo i čekamo vijest koja će nas lansirati prema gore!

Tako je!
Pozicije su spremne i čeka se paljba prema gore.
A tada će ulazak biti znatno skuplji. [smiley2]

La vita e bella!

U trenutnom općem slabom stanju kupnje situacija je dobra koliko se možemo nadati,
nema velikog naloga blizu prodaju koji stišće prema dolje, nitko se ne iskrcava, ima solidan support na kupnji
od 430 naviše, …. its OK


rocky: ” samuel: ” Povijest se ponavlja. Kupnja je sve tanja, a prodaja jača. Omjer u korist prodaje je tri puta veći. ” U pravu si,povijest se ponavlja!Nažalost većina ne nauči ništa iz povijesti.Da prevedem: ako izvješče bude dobro idemo na nove povijesne vrhove a ako ne bude ništa posebno ostajemo tu gdje jesmo i čekamo vijest koja će nas lansirati prema gore! ” Tako je! Pozicije su spremne i čeka se paljba prema gore. A tada će ulazak biti znatno skuplji. [smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Poklopilo me na 435,03.
HVALA[smiley11]

La vita e bella!

I danas me poklopilo. [smiley11]
Ovaj put neću zahvaljivati jer me još uvijek ima na bojnom polju. [smiley2]

La vita e bella!

Ima li netko informaciju kako ide posao u Dioki-u?
Jel bilo zastoja u nabavi sirovina,jel bandić još dizao cijenu naknada ili slične piz…..?

Novac je kisik burze!


Ima li netko informaciju kako ide posao u Dioki-u? Jel bilo zastoja u nabavi sirovina,jel bandić još dizao cijenu naknada ili slične piz…..?

imam ja: Ina pregovara o novom ugovoru s Diokijem za isporuku plina. U Ini žele smanjiti gubitak zbog povlaštene cijene (ispod nabavne ruske) najviše što je moguće. Ne znam hoće li u tome uspjeti. Pogodite zašto…[smiley10]

hate red

Mesić i Polančec su bili kod Beloševića u posjetu,ovaj im je kukao o nametima,volio bih da to kukanje donese neko rezanje u nametima….ipak je dioki četvrti najveći izvoznik!

Novac je kisik burze!


Mesić i Polančec su bili kod Beloševića u posjetu,ovaj im je kukao o nametima,volio bih da to kukanje donese neko rezanje u nametima….ipak je dioki četvrti najveći izvoznik!

ha ha ha, dobar si, kolega!
nije da ja ne bih da dioki dobije lufta na troskovnoj strani pa da mi lijepo zaradimo na dionicama, ali i podravka je, recimo, najveci izvoznik hrane u hrvatskoj (50 posto prihoda u izvozu) pa ih hrvatska, a bogme i koprivnica, ne stede bas nikako. placaju se nameti (porezi, doprinosi, pdv, carine, vodne i komunalne naknade) sve u sesnaest.
iskreno, dioki bas i nije za dugorocno ulaganje. razlog? pojest ce ih liberalizacija trzista plina.

hate red

New Report

Close