DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…ali dioki ima Roberta Ježića kao vlasnika [angry]
…nadam se ne još dugo [pray]

O tom bii se dalo raspravljati.
Dioki Holding AG koji kontrolira 75,92% dionica Diokija jedno vrijeme je bio pod kontrolom RJ – bio je Predsjednik Uprave.
No sada je situacija sasvim drugačija – sada je SAMO član Uprave skupa s Tatjanom Briški koja je zaposlenica Sabora RH.

http://www.moneyhouse.ch/u/dioki_holding_ag_CH-170.3.027.463-6.htm

S druge strane dionički kapital Dioki Holding AG-a je podjeljen na 3600 dionica – vinkulierte Namenaktien – dakle na IME i NISU SLOBODNO PRENOSIVE.
Dakle ako je RJ jedini ili prevladavajuči DIONIČAR zašto JE OGRANIČIO PRAVA dionica?
Zašto je ograničio prava svojega vlasništva?
Očito je da RJ nije VEĆINSKI vlasnik Dioki Holding AG-a. To je netko sasvim drugi a ja sam mišljenja da je to nekada HFP a sada AUDIO.
No to je samo pretpostavka jer tko će znati na koga glase dionice.
Možda bi to trebalo riješiti na VNS – dosta nam je tajnih vlasnika i to ne samo u medijima.



…ali dioki ima Roberta Ježića kao vlasnika [angry]
…nadam se ne još dugo [pray]

O tom bii se dalo raspravljati.
Dioki Holding AG koji kontrolira 75,92% dionica Diokija jedno vrijeme je bio pod kontrolom RJ – bio je Predsjednik Uprave.
No sada je situacija sasvim drugačija – sada je SAMO član Uprave skupa s Tatjanom Briški koja je zaposlenica Sabora RH.

http://www.moneyhouse.ch/u/dioki_holding_ag_CH-170.3.027.463-6.htm

S druge strane dionički kapital Dioki Holding AG-a je podjeljen na 3600 dionica – vinkulierte Namenaktien – dakle na IME i NISU SLOBODNO PRENOSIVE.
Dakle ako je RJ jedini ili prevladavajuči DIONIČAR zašto JE OGRANIČIO PRAVA dionica?
Zašto je ograničio prava svojega vlasništva?
Očito je da RJ nije VEĆINSKI vlasnik Dioki Holding AG-a. To je netko sasvim drugi a ja sam mišljenja da je to nekada HFP a sada AUDIO.
No to je samo pretpostavka jer tko će znati na koga glase dionice.
Možda bi to trebalo riješiti na VNS – dosta nam je tajnih vlasnika i to ne samo u medijima.

[/quote]

svaka cast na informacijama i britkosti. bas je zanimljivo kako je i lukica malo otisao do svicarske, kako je bas u svicarskoj osnovan taj holding… mislim da je to glavna poanta.

"Hrvatsko-britanska međuparlamentarna skupina prijateljstva
Voditelj skupine: Neven Mimica (SDP)

Tajnica skupine: Tatjana Briški"

http://www.sabor.hr/Default.aspx?sec=1062


…ali dioki ima Roberta Ježića kao vlasnika [angry]
…nadam se ne još dugo [pray]

Ovu priču treba čim prije riješiti,jer kako sljedi ukoliko se ne pokrene proizvodnja odnosno osigura sirovina,za 6.mjesec neće ni biti ni plaće,a to povlači i to će se kvalitetan kadar naročito koji su vezani za proizvodnju pomalo dizati sidro za novim poslom .Zar da netko radi ,a da ne prima plaću ,JA sigurno ne,…a koliko je vremena potrebno da se usavrši operater u proizvodnji,MOZGOVI i FACE o tome ne vode račna,jer svojevremeno su govorili da se operateri mogu pronaći na autobusnoj stanici..

@janko66

Kako te nije sramota…najprije bi se trebao ispričati za niz neistina koje si lansirao.

Inače vidim neke se investicije vrte i na Žitnjaku ali i na Krku.
O čem se radi janko66?



@janko66

Kako te nije sramota…najprije bi se trebao ispričati za niz neistina koje si lansirao.

Inače vidim neke se investicije vrte i na Žitnjaku ali i na Krku.
O čem se radi janko66?


što te toliko pogađa kad napišem post,mene baš veseli kad se javiš [lol] [thumbsup]
-nego koliko je proizvedeno polietilena na lokaciji DINE od 25.5 pa do današnjeg dana…




@janko66

Kako te nije sramota…najprije bi se trebao ispričati za niz neistina koje si lansirao.

Inače vidim neke se investicije vrte i na Žitnjaku ali i na Krku.
O čem se radi janko66?


što te toliko pogađa kad napišem post,mene baš veseli kad se javiš [lol] [thumbsup]
-nego koliko je proizvedeno polietilena na lokaciji DINE od 25.5 pa do današnjeg dana…
[/quote]
možeš pitati opčenito koliko se proizvodi polietilena na obje lokacije danas od 6.00
JEDINO ŠTO RADI radi ETILEN SA 40%kapaciteta
ALI SAVA broji milijune




@janko66

Kako te nije sramota…najprije bi se trebao ispričati za niz neistina koje si lansirao.

Inače vidim neke se investicije vrte i na Žitnjaku ali i na Krku.
O čem se radi janko66?


što te toliko pogađa kad napišem post,mene baš veseli kad se javiš [lol] [thumbsup]
-nego koliko je proizvedeno polietilena na lokaciji DINE od 25.5 pa do današnjeg dana…
[/quote]

Ne ljutim se kad napišeš post nego kada iznosiš neistine.
A glede LDPE na Dini – koliko je proizvedeno od 8.2009. – 2.2010. godine?
Pa valjda postoji i remont i održavanje – naročito nakon 15 mjeseci besprijekornog rada s nadprojektiranim kapacitetom.

Također ako se radi PVC možda treba privremeno u nekoj od faza pogasiti proizvodnju iz niza razloga – sigurnost npr.. Ili proširenje spremničkih kapaciteta i sl.
A za Zagreb – šta se to radi na Žitnjaku lijepo sam postavio pitanje.

janko66, 15.06.2011. u 15:36
A glede LDPE na Dini – koliko je proizvedeno od 8.2009. – 2.2010. godine?

8 mjesec.2009..incident sa explozijom,stajalo se 30 dana zbog nastale štete,,10.mjesec iste godine je startano i radilo se do kraja 11.mj kad je počeo remont od 45 dana za peroxide..24.01u 18,oo i 20sec ubačeni peroxidi u reakciju…oleee šampanjac se otvarao,plesalo se kolo…..(provjeri ovo su neistine)

janko66, 15.06.2011. u 15:36
Pa valjda postoji i remont i održavanje – naročito nakon 15 mjeseci besprijekornog rada s nadprojektiranim kapacitetom.

nije remont,,remont za ovu godinu nije bio u planu(provjeri ovo su neistine)

janko66, 15.06.2011. u 15:36
Također ako se radi PVC možda treba privremeno u nekoj od faza pogasiti proizvodnju iz niza razloga – sigurnost npr.. Ili proširenje spremničkih kapaciteta i sl.

PVC,,..možda onaj koji je u projektnom planu njega pogasiti radi remonta..

E za Zagreb nisam upoznat,možda djelatnici gornje lokacije znaju bolje o ulaganjima…

Htio sam te samo upozoriti da se stajalo i po 4-5 mjeseci u nizu i nije se plakalo koliko se sada plače za 15-20 dana! I jedno i drugo si potvrdio.
A kada pitaš koji PVC – odgovor je OVAJ PVC!

…..Ta investicija nam je važna i jer prema onome što je dosad napravljeno kroz to ulaganje, stvorio se i dug prema dobavljačima opreme od 116 milijuna kuna. Čim bismo dobili tu garanciju, odmah bismo isplatili dug i nastavili ulaganje. Postrojenje PVC-a bilo bi dovršeno do 2012. godine što odmah znači milijardu kuna izvoza…….

http://www.novilist.hr/hr/Vijesti/Gospodarstvo/Investicija-na-Krku-povecala-bi-nam-izvoz-za-milijardu-kuna-o-prodaji-Novog-lista-ne-pregovaramo

116 MILJIJUNA KUNA JE ULOŽENO DO SIJEČNJA 2011.

kontam da netko igra igru na diokiju i lagano kupuje, svaki dan ga stuce dole pred kraj da sutra nebi letio, zanima me tko

ne mari za male stvari i ostat ce male

Javljaju da se delegacija iz Qatara mota po diokiju. Možda je HEP dobio konkurenciju???


Javljaju da se delegacija iz Qatara mota po diokiju. Možda je HEP dobio konkurenciju???

Qatar….hm.
HEP – nije mi jasno odakle se tvorio taj dug.
Nije mi jasno ni činjenica da je Dina trošila više struje od Žitnjaka iako je im proizvodnja u Ktonama oko 3x manja.
Ima li tu šta sumnjivo – kao da nam se cijeli Omišalj i Janaf priključio na trafostanicu!

HEP ima interes u kogeneracijama i zemljištu za LNG.
Naravno i u trafostaničnim kapacitetima na Krku i Žitnjaku.
Šta će im ostalo?

New Report

Close