DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sto je s blokadom racuna

to je tabu tema ali blokada stoji

sava moze koji komentar od tebe, kuha u dini, ali ne na dobro


sava moze koji komentar od tebe, kuha u dini, ali ne na dobro

Moj komentar je da je u Non-binding open season iskazan interes za oko 16 milijardi m3 LNG-a!
Pa šta se god skuhalo cijena će rasti jer ići će LNG terminal i to ubrzanim tempom, najprije LNGRV a onda i spremnici na kopnu s regasifikacijom, ako je vjerovati čelniku Plinacra u Vjesniku.

Ako je vjerovati signalima iz Italije mogle bi biti isto vrlo pozitivne vijesti.
Ako je HBOR pustio lovu od kredita – isto dobro.
Ako su se dogovorili s vjerovnicima – kako je izjavljeno – isto dobro.
Ako su se prijavili za Model A – isto dobro.

Dioki je bio u puno lošijoj situaciji prošle godine pa se cijena prepolovila.
Dug za struju i plin, Ježić u zatvoru….

Dokle će se to eksploatirati.

Bez Dine sinergijski učinak LNG terminala NE POSTOJI!





@ Sava
Pa ne znam, navodno su se jucer trebali potpisati sporazumi pa ako je to bilo, vjerujem da vise nece biti problema po tom pitanju, pitanju kredita od EIB-a i tako… a jel se sta jucer izdogovaralo pojma nemam

na sastancima se uvijek nešto dogovori, samo dali se dogovorilo da će se dogvoriti ili su se sve dogovorili.

Računica je ovdje vrlo jednostavna, ili će se dogovoriti ili će biti stečaj, u slučaju stečaja svi gube osim MOL-a (imaju u mađarskoj ovakvu industriju – konkurencija), ako se dogovore dugoročno svi dobijaju pa čak i MOL samo ne kao u obrnutom slučaju

ima li pilota u avionu? pitanje je sad!

tko ili što je avion sami prosudite…

[/quote]

nismo odgovorili niti tko je pilot?
[/quote]

kad odgonetnete što je avion znat ćete i tko je pilot

[/quote]

ne znam iskreno, ali jezicu sigurno nije samo sanader bio friend, pretpostavljam da ima tu jos ljudi spremnih iz vlade pomoci dioki-u, pa makar na korist hep-a a opet na korist glavnog dionicara, a usput mozda i interes radnika, RH itd….da li je jezic jedini vlasnik dioki holdinga ag? pretpostavljam da ostali suvlasnici ne prepustaju stvari slucaju. dakle, tko su jezicevi partneri u svicarskoj firmi?

puno je tu AKO gos.savo

da su pustili lovu od krede nebi bilo blokade računa!

ja kontam ako dosad nisu raskomadali firmu i projeba.. lovu onda sada ni nece uskoro su izbori jel netko zeli blamazu prije, mislim da ne kontam da ce sada sve srediti da se imaju sa cime hvaliti evo investicije koja pokrece Hrvatsku uz turizam jako ljepa reklama barem ja tako razmisljam

ne mari za male stvari i ostat ce male


puno je tu AKO gos.savo

Svaki AKO je zicer – i sve u svoje vrijeme!
Npr LNG nije više AKO nego KADA – dakle sirovina, energija i lova od zemljišta za Dioki.
Npr EIB kredit nije AKO nego kada – to je 14 milijuna eura koje su bili ili još leže na računu HBOR-a, sredstva koja smo već potrošili na izgradnji PVC-a.
HBOR i Modeli A – pa zašto ne bi participirali i osvojili koju stotku milja – zar ima itko bolje projekte?
Uprava i prodaja neoperativne imovine također nije AKO nego JEST – nema razloga da se ta sada kratkotrajna imovina knjiži po FER vrijednosti te da popravimo odnost kratk. imovine i kratk. duga, ali i da napokon neku dobit prikažemo.
Vinils Italia – također po meni nije AKO nego KADA ( navodno je MSE trebao dobiti sugestije prije par dana o tom čija je ponuda bolja – pisalo se da je Dioki bliže uspjehu )- po bilo kojem modelu profit za Dioki.

Majka mu stara, pa nismo teroristi pa da rušimo avion ( Dioki ) zato što se nekada Ježić u njemu vozio! Sada ga vozi gospođa iz Sabora i točka.

ovdje je najbolje provesti stečaj do kraja, rasprodati imovinu kroz stečajni postupak i adio!

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje


ovdje je najbolje provesti stečaj do kraja, rasprodati imovinu kroz stečajni postupak i adio!

mislim ipak da takav film nečete gledati

Dežurni grintavci ne prenose vijesti o prispjeću broda etilena, te još jednog za par dana ili o cisternama iz Srbije koje već iskrcavaju etilen u Zagrebu ili o aktivnim pregovorima HEP-vlada o modelu izvjesnog preuzimanja dioki-a?

New Report

Close