DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Zali boze mog posta..

A šta si očekivao kada pričaš gluposti.
Usporedi npr Podravku ( SLUČAJAN ODABIR ) i Dioki.
Usporedi stavku po stavku i vidjeti ćeš da je npr Podravka izvojila više za KTE i glavnicu nego Dioki.
A Dioki je kao PREZADUŽEN. Malo morgen – usporedi i s ostalim ZSE izdanjima, nećeš pogriješiti ako malo odvojiš vremena za to.
Ako se žele raditi usporedbe imovine onda se kod Diokija trebaju raditi ispravke koje poduplavaju IMOVINU. Ne može se Dina voditi po 3-4x nižoj cijeni kao što građevinsko zemljište u Zagrebu ne možeš dobiti za 200 kuna po m2. Tako i s Kijcem, Ćufom, Pirosom, NL-om….

Provjeri pa ako sam u krivu dobiti ćeš javnu ispriku.
[/quote]

Ispričavam se na nepreciznosti – procentualni financijski rashodi Podravke, izračunati kao odnos financijskih troškova i ukupnih kratkoročnih i dugoročnih obaveza, su veći od financijskih rashoda Diokija.

Savo,,

ti bi se trebao ispričati jer nazivaš nas poštene radnike lažnima,,,,
daj odgovori zašto staje ldpe u srijedu,,??


Savo,,

ti bi se trebao ispričati jer nazivaš nas poštene radnike lažnima,,,,
daj odgovori zašto staje ldpe u srijedu,,??

Staje-kreće, staje-kreće… staje jer se vjerojatno nema love za sirovinu, no ukoliko su istinite informacije o preuzimanju od strane HEP-a i banaka, ovo stani-kreni će postati prošlost tj. kreće novi zalet. Uz nadajmo se kavlitetan managment, Dioki bi konačno trebao početi raditi kako spada na radost radnika, managmenta, novih vlasnika i dionicara.



Savo,,

ti bi se trebao ispričati jer nazivaš nas poštene radnike lažnima,,,,
daj odgovori zašto staje ldpe u srijedu,,??

Staje-kreće, staje-kreće… staje jer se vjerojatno nema love za sirovinu, no ukoliko su istinite informacije o preuzimanju od strane HEP-a i banaka, ovo stani-kreni će postati prošlost tj. kreće novi zalet. Uz nadajmo se kavlitetan managment, Dioki bi konačno trebao početi raditi kako spada na radost radnika, managmenta, novih vlasnika i dionicara.
[/quote]
mi se vidi da je sve navedeno TOČNO



Savo,,

ti bi se trebao ispričati jer nazivaš nas poštene radnike lažnima,,,,
daj odgovori zašto staje ldpe u srijedu,,??

Staje-kreće, staje-kreće… staje jer se vjerojatno nema love za sirovinu, no ukoliko su istinite informacije o preuzimanju od strane HEP-a i banaka, ovo stani-kreni će postati prošlost tj. kreće novi zalet. Uz nadajmo se kavlitetan managment, Dioki bi konačno trebao početi raditi kako spada na radost radnika, managmenta, novih vlasnika i dionicara.
[/quote]

Mogao bi HEP u vlasničku strukturu ali na koji način – najvjerojatnije kao i u JNAF.
Dakle trebalo bi dokapitalizirati nekom imovinom Dioki.
Ako su naši riješili sve nesuglasice i usuglasili se s Shmatkom može se naslutiti odakle puše – možda KOŠAVA.
Možda je to razlog nervozi koja onda niže dezinformacije.
Dakle nije da se samo riješava na MORU nego i na KOPNU!

Nazalost Vart je isto katastrofa jer ako oni nisu u stanju prodati robnu kucu u Rijeci ili centar Varazdina onda kako ce dioki prodati (osim LNG-a) nesto na zitnjaku.
Kome?

NAzalost mogucu vrijednsot nekretnina nakon oporavka trzista ce u vecoj mjeri pojesti kamate duga koje imaju firme koje moraju prodati te nekretnine i sto onda ostaje dionicarima?

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Nazalost Vart je isto katastrofa jer ako oni nisu u stanju prodati robnu kucu u Rijeci ili centar Varazdina onda kako ce dioki prodati (osim LNG-a) nesto na zitnjaku.
Kome?

NAzalost mogucu vrijednsot nekretnina nakon oporavka trzista ce u vecoj mjeri pojesti kamate duga koje imaju firme koje moraju prodati te nekretnine i sto onda ostaje dionicarima?

Mislim da Shmatko nije došao u HR da se slika i lijepo oblači po Vrateksu. Došao je da riješi glavna pitanja koja priječe Ruska ulaganja u HR, a to je po mojoj procjeni HR imovina u Srbiji, prvenstveno Ina i Janaf.
Ovo je pretpostavka….Možda nas namire s HIP Petrohemijom jer teško da će vratiti benzinske pumpe. Zamisli kakav bi to pogodak bio Italija – Hrvatska – Srbija!

Možda je sve ovo s Inom ali i s ruskim dionicama u Molu upravo povezano s otetom imovinom u Srbiji.
Možda se to upravo sada riješava.

A HEP i šta ti ja znam tko još – možda su već vlasnici preko Dioki Holding AG-a.
Prije par godina je bila dokap.



Nazalost Vart je isto katastrofa jer ako oni nisu u stanju prodati robnu kucu u Rijeci ili centar Varazdina onda kako ce dioki prodati (osim LNG-a) nesto na zitnjaku.
Kome?

NAzalost mogucu vrijednsot nekretnina nakon oporavka trzista ce u vecoj mjeri pojesti kamate duga koje imaju firme koje moraju prodati te nekretnine i sto onda ostaje dionicarima?

Mislim da Shmatko nije došao u HR da se slika i lijepo oblači po Vrateksu. Došao je da riješi glavna pitanja koja priječe Ruska ulaganja u HR, a to je po mojoj procjeni HR imovina u Srbiji, prvenstveno Ina i Janaf.
Ovo je pretpostavka….Možda nas namire s HIP Petrohemijom jer teško da će vratiti benzinske pumpe. Zamisli kakav bi to pogodak bio Italija – Hrvatska – Srbija!

Možda je sve ovo s Inom ali i s ruskim dionicama u Molu upravo povezano s otetom imovinom u Srbiji.
Možda se to upravo sada riješava.

A HEP i šta ti ja znam tko još – možda su već vlasnici preko Dioki Holding AG-a.
Prije par godina je bila dokap.
[/quote]

Nisam ni vidio da je i MOL blokiran u Pešti.
Dakle – ima li istine u tome gore ili ne?

Da li je ovo rezultat deala s Shmatkom.

Hungary bought back Surgut’s stake in MOL -PM Orban
Tue May 24, 2011 1:14pm GMT

http://af.reuters.com/article/energyOilNews/idAFTST00206120110524


Da li je ovo rezultat deala s Shmatkom.

Hungary bought back Surgut’s stake in MOL -PM Orban
Tue May 24, 2011 1:14pm GMT

http://af.reuters.com/article/energyOilNews/idAFTST00206120110524

Moš ti jedinice lupat ali ovo je činjenica.
Šta sam ti trebao još napisat – da je Surgut blokiran u MOL-u zbog HR imovine u Srbiji koju je preuzeo Lukoil?

Uostalom, ja sam uvjeren da se s Shmatkom sve izreguliralo, a kako bumo videli.

Evo što je Shmatko dogovarao u HR, barem JAVNO!

20.05.11
Состоялся визит Министра энергетики РФ С.И. Шматко в Республику Хорватия

http://minenergo.gov.ru/press/min_news/7572.html

Tko ne zna ruski neka uključi prevoditelj.

Jedna od ključnih točaka – LNG terminal za kojega su rusi pokazali izniman interes.

Ej Savo,,

kad će doći brod sa etilenom ????

New Report

Close