DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


IGS ima logističkih problema vezanih na Ravennu – očito bi sirovina dolazila iz Arkeme tj Francuske.
Naravno da Dioki nema takvih problema – Ravenna nam je preko puta – dva – tri sata plovidbe.

Industrie Generali accede ai dati. E proprio da Ravenna arrivano notizie confortanti: Industrie Generali ha avuto accesso alla Data Room e ha già iniziato le verifiche nel sito. "C’è molta concretezza e disponibilità da parte dei commissari – dichiara il CEO della società Roberto Castiglioni a Polimerica – Abbiamo trovato gli impianti in buone condizioni, l’unico aspetto da approfondire riguarda le capacità logistiche per l’approvvigionamento e lo stoccaggio di monomero, che ci sembrano limitate anche in vista di un futuro aumento della capacità produttiva". Castiglioni confida che una decisione, in un senso o nell’altro, possa essere presa prima del’estate. "Se si va oltre settembre, è troppo tardi", aggiunge.

http://www.polimerica.it/index.php?option=com_content&view=article&id=9123:ennesima-proroga-per-vinyls-italia&catid=4:uomini%20e%20aziende&Itemid=71

VCM bi dakle moga bit – kao što sam par puta natuknuo – ključ cijele priče.
Ključ koji otvara bravu.

2-3 sata plovidbe? gliserom? od kuda? ja vjerujem da ovo moze biti dobra firma. radnici sretno.



sava, 20.05.2011. u 19:22
Kunem se da su sve info istinite i dostupne – posebice vezano na Italiju kao i na Luku Sepen.

Ne kuni se,sad reci zašto se 24.05.zaustavlja Ldpe kad si pun info jel to taktički potez ili realnost .
Hoće li umjesto cisterni na ZG lokaciju nositi u termosicama…
[/quote]
slunto je glup pa lupeta stalno jedno te isto
zagreb staje 20. a kreče 24.
zagreb stao zbog prevelikih zaliha etilena
imam pitanje :banke vršile monitoring nad poslovanjem dali tko zna što su odlučile
[/quote]

Data Room?

Savo,
dva sata do Italije?

Ti si pobrkao lončiće, nije Omišalj na Jarunu nego na Jadranu!!!

Ili malo lažeš?

Savo,,,o bože kakav nick!!

Zašto nema sirovine od 24.05,a cijene su sada jako povoljne???????

Tko je odgovoran što nema sirovine,etilena?????

Sve vas treba smijenit,,ubrzo će se to i desit!!!!!!!!!!!

I još nešto,,,NEMOJ SAVO VIŠE MAZAT OČI RADNICIMA,,
TI SI TAKAV MATERIJAL ZA USKOK I KRIM POLICIJU!!!!!!!!!

Evo Savo najfriškije informacije iz Sepena Brod "Syn altair" vezan juče u 9,30 ujutru Iskrcao 1100t na kapaljku.i odvezao se jutros u 5,35 nastavio put prema Turskoj sa 3500t. sada kada ovo pišem nalazi se oko Biograda na moru. Na doku B nalazi se brod "OSMAN BEY" vezan juče u 6,30 sada se trenutno odvezao ide za tursku ukrcao smeće od EDCa koje je ostalo u tankovima na VCMu.Znači etilena imamo za 2 dana a za dioki u Zagrebu ga ni nema ,jutros nije došla ni jedna cisterna.A OSMAN BEY je pokupio zadnje što je bilo na VCMu od EDca.Eto toliko Savo od mene ja dočekao i ispratio brodove.Hvala na razumijevanju.

Ma nije bilo toliko etilena,,sad će Sava tebe demantirat,,
ajde Savo,,daj napiši još koji biser,,


Evo Savo najfriškije informacije iz Sepena Brod "Syn altair" vezan juče u 9,30 ujutru Iskrcao 1100t na kapaljku.i odvezao se jutros u 5,35 nastavio put prema Turskoj sa 3500t. sada kada ovo pišem nalazi se oko Biograda na moru. Na doku B nalazi se brod "OSMAN BEY" vezan juče u 6,30 sada se trenutno odvezao ide za tursku ukrcao smeće od EDCa koje je ostalo u tankovima na VCMu.Znači etilena imamo za 2 dana a za dioki u Zagrebu ga ni nema ,jutros nije došla ni jedna cisterna.A OSMAN BEY je pokupio zadnje što je bilo na VCMu od EDca.Eto toliko Savo od mene ja dočekao i ispratio brodove.Hvala na razumijevanju.


Sava više vjeruje satelitskoj navigaciji nego djelatnicima koji rade u DINI..EGO mu ne dozvoljava da piše neistine ON je uvijek u pravu.. [lol]

Savo kako komentiraš činjenicu da je jedan od razloga zastoja polistirenskog dijela proizvodnje u zg taj što stiren samo produži kroz zagreb i ode dalje? Znaš gdje? Reći ću ti ja: u HIP Pančevo!

Ha, još hvališ upravu?



Evo Savo najfriškije informacije iz Sepena Brod "Syn altair" vezan juče u 9,30 ujutru Iskrcao 1100t na kapaljku.i odvezao se jutros u 5,35 nastavio put prema Turskoj sa 3500t. sada kada ovo pišem nalazi se oko Biograda na moru. Na doku B nalazi se brod "OSMAN BEY" vezan juče u 6,30 sada se trenutno odvezao ide za tursku ukrcao smeće od EDCa koje je ostalo u tankovima na VCMu.Znači etilena imamo za 2 dana a za dioki u Zagrebu ga ni nema ,jutros nije došla ni jedna cisterna.A OSMAN BEY je pokupio zadnje što je bilo na VCMu od EDca.Eto toliko Savo od mene ja dočekao i ispratio brodove.Hvala na razumijevanju.


Sava više vjeruje satelitskoj navigaciji nego djelatnicima koji rade u DINI..EGO mu ne dozvoljava da piše neistine ON je uvijek u pravu.. [lol]
[/quote]

Janko dobio društvo – društvo lažnih radnika.

Janko koliko je se dobilo kredita za PVC i od koje banke šta misliš.
I tko su ovi bankari, koje spominje slunto što se motaju, šta oni hoćeju?
I šta fali AIS-u, vrlo precizno –
Pa se vidi da se Syn Altair počeo iskrcavati oko 7:00 – kako se poklapa lijepo s smjenama – a otplovio jutros u 3:30!
A tip ne zna ni koliko stane tona u Syn Altair.
Svaka čast.

oni bankari popisuju imovinu da kada nas preuzmu lakše mogu rasprodati rascjepkati zatvoriti
i nakraju uništiti
ja vidim da pogoni stoje ljudi idu na čekanje samo sava vidi da se radi i proizvodi
on je na tragu HDZ-A :vi radite i proizvodite samo toga niste svjesni:


oni bankari popisuju imovinu da kada nas preuzmu lakše mogu rasprodati rascjepkati zatvoriti
i nakraju uništiti
ja vidim da pogoni stoje ljudi idu na čekanje samo sava vidi da se radi i proizvodi
on je na tragu HDZ-A :vi radite i proizvodite samo toga niste svjesni:

tMožda si ipak u krivu – šza njih briga za stolove i stolice, njih interesiraju papiri.
A to se već može zvati Due Diligence, ili možda samo provjervaju nove brojke na kratkotrajnoj imovini nakon provedebe odluke o prodaji neoperativne imovine. Velike su tocifre i treba dobro vidjeti kako je to provedeno.
Nisi odgovorio – 73 ili 146?

New Report

Close