DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa radi li taj DIOKI uopće? ovdje se po cijele dane prepucavaju radnici s managerom, pa se pitam da li pogoni stoje ili je sve atomatizirano pa radi samo? ili imate neki gablec od 5-6 sati [lol]


Pa ti stvarno pišeš gluposti,,

Šta je tu GLUPO pa da takav intelektualni kapacitet to odbacije ?

Sve će to doći na svoje – ponovno će to biti kompanija o kakvoj pričaš i kakvu pamtimš i to sve zahvaljujući ulaganjima.
A VIDIM DA TI SE I RASPOLOŽENJE NAGLO POPRAVILO – VALJDA SE U SEPENU ISTAČE SIROVINA STO NA SAT!

Što se tiče VCM-a – možda stoji iz taktičkih razloga. Zašto bi Dioki gurao nečije projekte preko svoje investicije. A zbrajanje i oduzimanje pokazuje da Italija ne može krenuti bez našeg VCM-a.
Dakle – natječem se – konkurentima NE DAM VCM.
I ovo produženje u Italiji može značiti samo ili je Dioki ušao u Data room tj krenuo u preuzimanje kompletnog lanca u Italiji ili je ušao netko treći koji će usput pokušati zaokružiti priču i slijeve i s desne strane Jadrana. Ja ne vidim nešto treće.

I to produženje ne znači da će to toliko trajati – sve se može riješiti i u mjesec dana.

I da – u luci su trenutno SYN ALTAIR i OSMAN BEY!!! [cool]

Savo, ti si car, A DIOKI će uz bok Končaru biti najbolja firma na ovim prostorima

"Sve će to doći na svoje – ponovno će to biti kompanija o kakvoj pričaš i kakvu pamtimš i to sve zahvaljujući ulaganjima.
A VIDIM DA TI SE I RASPOLOŽENJE NAGLO POPRAVILO – VALJDA SE U SEPENU ISTAČE SIROVINA STO NA SAT!"

Raspoloženje će se kod radnika popraviti kada dobiju natrag novac koji su prije godinu dana POSUDILI poslodavcu!
Dobra vjest je što kako kažeš nemamo problema sa likvidnosti pa će dug radnicima vrlo brzo biti vračen.

"Što se tiče VCM-a – možda stoji iz taktičkih razloga. Zašto bi Dioki gurao nečije projekte preko svoje investicije. A zbrajanje i oduzimanje pokazuje da Italija ne može krenuti bez našeg VCM-a."

Taktika Vam je ubitačna …VEĆ DUGO NIJE OBJAVLJENA VEĆA GLUPOST NA FORUMU …
Ta Vaša taktika će vrlo brzo dovesti i do tehničke nemogućnosti proizvodnje VCM-a, čak i ako budete uspjeli zadržati osoblje!

ZA KRAJ OPET O RASPOLOŽENJU …ONO ĆE SE DEFINITIVNO POPRAVITI KADA RADNICI BUDU VIDILI DA BITANGE KOJE SU UPROPASTILE OVU UGLEDNU TVRTKU U KOLONI PO JEDAN IZLAZE PREMA PORTI!

Savo, daj se više ugasi!

Savo, daj se više ugasi!

Umjesto prijetnji – molim KOMENTAR!

ve će to doći na svoje – ponovno će to biti kompanija o kakvoj pričaš i kakvu pamtimš i to sve zahvaljujući ulaganjima.
A VIDIM DA TI SE I RASPOLOŽENJE NAGLO POPRAVILO – VALJDA SE U SEPENU ISTAČE SIROVINA STO NA SAT!

Što se tiče VCM-a – možda stoji iz taktičkih razloga. Zašto bi Dioki gurao nečije projekte preko svoje investicije. A zbrajanje i oduzimanje pokazuje da Italija ne može krenuti bez našeg VCM-a.
Dakle – natječem se – konkurentima NE DAM VCM.
I ovo produženje u Italiji može značiti samo ili je Dioki ušao u Data room tj krenuo u preuzimanje kompletnog lanca u Italiji ili je ušao netko treći koji će usput pokušati zaokružiti priču i slijeve i s desne strane Jadrana. Ja ne vidim nešto treće.

I to produženje ne znači da će to toliko trajati – sve se može riješiti i u mjesec dana.

I da – u luci su trenutno SYN ALTAIR i OSMAN BEY!!! cool


Po firmi kolaju glasine da HEP preuzima većinsko vlasništvo uz potporu par banaka. Ukoliko je točno, super, makar kad svi znaju ostaje tračak sumnje.

Ima li kakvih novosti po tom pitanju i jel ima neki model da se to odigra a da mali dionicare ne nahebu? Anyone?

janko66, 20.05.2011. u 12:23
I da – u luci su trenutno SYN ALTAIR i OSMAN BEY!!! cool

I koja količina se iskrcava iz tih brodova,,, [lol]

predragm, 20.05.2011. u 12:52
Umjesto prijetnji – molim KOMENTAR!

Savo,
Žao mi je ukoliko moje direktne postove koji odražavaju opće raspoloženje u tvrtki shvaćaš kao prijetnje.

Ipak da te podsjetim, namjerno lažno dezimformiranje invenstitora je KAZNENO DJELO!


sava, 20.05.2011. u 13:02
Umjesto prijetnji – molim KOMENTAR!

Savo,
Žao mi je ukoliko moje direktne postove koji odražavaju opće raspoloženje u tvrtki shvaćaš kao prijetnje.

Ipak da te podsjetim, namjerno lažno dezimformiranje invenstitora je KAZNENO DJELO!
[/quote]

Na konkretne činjenice koje ja nudim ti nudiš sliku svog psihičkog stanja.
Ne hvala liepo.

Ako sam što slagao – prijavi slobodno.
Kunem se da su sve info istinite i dostupne – posebice vezano na Italiju kao i na Luku Sepen.

janko66, 20.05.2011. u 14:52
Kunem se da su sve info istinite i dostupne – posebice vezano na Italiju kao i na Luku Sepen.

Ne kuni se,sad reci zašto se 24.05.zaustavlja Ldpe kad si pun info jel to taktički potez ili realnost .
Hoće li umjesto cisterni na ZG lokaciju nositi u termosicama…

IGS ima logističkih problema vezanih na Ravennu – očito bi sirovina dolazila iz Arkeme tj Francuske.
Naravno da Dioki nema takvih problema – Ravenna nam je preko puta – dva – tri sata plovidbe.

Industrie Generali accede ai dati. E proprio da Ravenna arrivano notizie confortanti: Industrie Generali ha avuto accesso alla Data Room e ha già iniziato le verifiche nel sito. "C’è molta concretezza e disponibilità da parte dei commissari – dichiara il CEO della società Roberto Castiglioni a Polimerica – Abbiamo trovato gli impianti in buone condizioni, l’unico aspetto da approfondire riguarda le capacità logistiche per l’approvvigionamento e lo stoccaggio di monomero, che ci sembrano limitate anche in vista di un futuro aumento della capacità produttiva". Castiglioni confida che una decisione, in un senso o nell’altro, possa essere presa prima del’estate. "Se si va oltre settembre, è troppo tardi", aggiunge.

http://www.polimerica.it/index.php?option=com_content&view=article&id=9123:ennesima-proroga-per-vinyls-italia&catid=4:uomini%20e%20aziende&Itemid=71

VCM bi dakle moga bit – kao što sam par puta natuknuo – ključ cijele priče.
Ključ koji otvara bravu.


slunto, 20.05.2011. u 17:26
Kunem se da su sve info istinite i dostupne – posebice vezano na Italiju kao i na Luku Sepen.

Ne kuni se,sad reci zašto se 24.05.zaustavlja Ldpe kad si pun info jel to taktički potez ili realnost .
Hoće li umjesto cisterni na ZG lokaciju nositi u termosicama…
[/quote]
slunto je glup pa lupeta stalno jedno te isto
zagreb staje 20. a kreče 24.
zagreb stao zbog prevelikih zaliha etilena
imam pitanje :banke vršile monitoring nad poslovanjem dali tko zna što su odlučile

New Report

Close