DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eto vam ga na!
U dva dana dvije oprečne informacije u novinama o prioritetu lokacije za LNG terminal.
Znam neke koji jako vole investirati na temelju novinskih natpisa. [smiley1]
Da mi je znati kako li se sada osjećaju.[smiley2]

La vita e bella!

moze 5 najboljih k/p. hvala

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

431,00 37
430,21 250
430,20 126
430,00 288
429,00 75

435,00 53
449,00 73
449,96 25
449,97 25
449,98 25

Hmmm… daaaa.
Sigurno bi Mesić išao u posjet Diokici sa šesnom kacigom na glavi, a da ne misle smjestiti LNG blizu mene.

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Cim je Putin odletio iz Hrvatske , Predsjednik Mesic i Polancec brze bolje u Dioki!
Bas njih zanima problem oko vodne naknada i inih problema domacih izvoznika.
Putin hoce Krk i to samo treba na pametan nacin iskoristiti.
Pozdrav

svi smo mi Crobex

Svaka čast LNG-u ali nije to jedini adut s kojim DIOK-i raspolaže, tu je pozitivo poslovanje, kavaliteta
proizvodnje i sa njom povezano stvaranje tržišta i poslovnih veza u inozemstvu, zaokruživanje
proizvodnog ciklusa itd, da ne nabrajam.

Tamo negdje 80 tih godina imao sam prilike u Neue Isenburgu u njemačko-američkoj firmi DU PONT
prisustvovati razgovorima između rukovoditelja tadašnjeg INA OKI jevog OOUR-a Zagrebplast
(grafička obrada najlon vrečica) i glavnog menađera navedene DU PONT company koji je našim predstavnicima
nakon sklopljenog posla za iduće razdoblje pokazivo proizvode drugih firmi koje su se pokušale ubaciti
na to golemo tržište (iz grčke, turske i još nekih zemalja europe sad se više ne sječam kojih) te je
naveo kvalitetu proizvodnje kao glavni elemenat zbog kojih je izabrao ondašnji OKI današnji DIOKI.
Zaista je bilo na prvi pogled vidljivo puno bolja kvaliteta naših proizvoda. Poradi toga svaka čast
novoj upravi koja vodi firmu u pravom smjeru, to je ono o čemu je pričao i predsjednik Mesić da su neki
htjeli upropastiti nekad odličnu firmu i to je ono zbog čega dioki ima budučnost. A kako vidim mogli bi
oni riješiti i problema plačanja pročiščavanja vode koju sami pročišćavaju.

jako razmišljam o dioki-u.mislim da je to jako dobra prilika pa čak i za neku malo bržu zaradu

dioki pregovara i sa rafinerijom sisak o isporuci većih količina plina ,za proizvodnju etilena.A omišalj je ionako jedina logična lokacija za lng,mada je kod nas sve moguće.

pixma

Još samo da cijena padne na 400 – i kupujem.

Kod nas je sve moguće, to je istina.
Ali mislim da su me u Omišalj uvjerili naši stručnjaci na nedavno održanom simpoziju (plin).
Bitne su mi njihove mape.
Mesići je najmanje bitan u cijeloj toj priči.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


kada kada??? to pitanje mi ide već na živce. mig29, za tebe očito nikada. mreich, ima dioki potencijal za 100% u godinu dana ako se odredi LNg u omišlju. Tada očekujem proboj 1000 kuna, a bez toga očekujem oko 700 kuna jer neki veliki igrači se motaju po omišlju i žitnjaku proteklih tjedana. kako hoćeš…

kolega Kajman..čemu nervoza?[smiley2]
nije li krucijalna pitanja ulaganja u dionice “u koje” i “kada”.ne znam sto vas tu ima zivcirati?
ta, nisam vas pitao za Lolu Ribara[smiley1]
ja osobno ocekujem znacajan pomak u cijeni do kraja ljeta.ova dionica ovisi o politici, a nadam se da ce se politicke strukture do tada usaglasiti,oko vaznih pitanja vezanih za istu.
lijep pozdrav

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

a što ti *** obrisano*** stalno spominješ tog lolu ribara. pa u njemu imam možda 10% portfelja i znam što čekam, a to ti ne možeš shvatiti. fino i dioki prodaj i bit će ti puno lakše. to što ti očekuješ nikog ne zanima jer te nitko nije ništa pitao.

New Report

Close